Jump to content

Zorojuro

Üyeler
  • İçerik sayısı

206
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Zorojuro got a reaction from fearcw in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yeni yılınız mutlu, sağlıklı ve huzurlu geçer umarım
  2. Beğen
    Zorojuro got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  3. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  4. Teşekkür
    Zorojuro got a reaction from Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi bayramlar, biraz geç oldu ama :)
  5. Harika
    Zorojuro got a reaction from Kehribar in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Selamlar
  6. Harika
    Zorojuro got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Teşekkürler, bayadır arıyordum daha yeni buldum 
  7. Beğen
    Zorojuro got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın pega :)
  8. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sana da günaydın
  9. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi akşamlar
  10. Beğen
    Günaydın pega
  11. Beğen
    Tünaydın pega
  12. Beğen
    Zorojuro got a reaction from sakurazozo in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Selamlar
  13. Harika
    Zorojuro got a reaction from Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Neden etkilemesin, buralarda çok turist olduğu için virüs tavan yapıyor yazları, bende maske ile rahat edemiyorum o yüzden çalışmıyorum iki senedir yazları işte.
    Esnaflık yapıyor peder, kendimi evlilik programında gibi hissettim böyle soru sorulunca :)
  14. Harika
    Zorojuro got a reaction from RockLee in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Neden etkilemesin, buralarda çok turist olduğu için virüs tavan yapıyor yazları, bende maske ile rahat edemiyorum o yüzden çalışmıyorum iki senedir yazları işte.
    Esnaflık yapıyor peder, kendimi evlilik programında gibi hissettim böyle soru sorulunca :)
  15. Beğen
    Zorojuro got a reaction from pambuk in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi seyirler
  16. Beğen
    Zorojuro got a reaction from admin43 in Anime İstek ve Önerileri   
    O zaman zaten biliyorsundur söylediklerimi, bende son zamanlarda başladım romantizm, dram izlemeye
  17. Beğen
    Sağol, iyi günler sana da
  18. Beğen
    Sana da günaydın
  19. Beğen
    Zorojuro got a reaction from rei_hino in ( 15 / ? ) Tokyo Revengers   
    Çeviri için teşekkürler, elinize sağlık.
  20. Beğen
    Zorojuro got a reaction from rei_hino in ( 15 / ? ) Tokyo Revengers   
    Çeviri için teşekkürler.
  21. Beğen
    Herkese selamlar ve iyi bayramlar, umarım sevdikleriniz ile mutlu bir bayram geçiriyorsunuzdur.
  22. Teşekkür
    Zorojuro got a reaction from 61ykt in Anime İstek ve Önerileri   
    Samurai Champloo var, gayet güzel bir animedir. Bakmanı öneririm.
  23. Beğen
    Zorojuro got a reaction from blaze in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Teşekkürler ben de iyiyim, baya erken cevap verdim sanırım :)
    Herkese iyi akşamlar
  24. Beğen
    Zorojuro got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Teşekkürler ben de iyiyim, baya erken cevap verdim sanırım :)
    Herkese iyi akşamlar
  25. Üzgün
    Zorojuro got a reaction from Pseudohomophylus in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Fikirlerini gerçeğe dönüştürememek ve bir süre sonra kafandaki güçlü hayal dünyasının güçlü bir rüzgar tarafından senden alınıp götürülmesi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.