Jump to content

Kemankech

Kayıtlı Üye
    4
  • Last visited

• Days Won

1

Kemankech last won the day on September 14

Kemankech had the most liked content!

1 Follower

About Kemankech

• Birthday 11/06/2002

İletişim Yöntemi

• AIM
    herhangi birisi

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap, Teknoloji, Anime(Sevmesek zaten burada işimiz ne), Video oyunları, Çizim, vb. diğer şeyler işte

Recent Profile Visitors

418 profile views

Kemankech's Achievements

1. Hoydaaaa. Geçmiş olsun, Dersler ne oldu?
  2. İşte bana bunlarla gel. Orta okulda hemen yan bahçede (yan bahçe dediğime bakma sadece arada tel var) meslek lisesi olduğundan her hafta bir bıçaklanma en olmadı kavga oluyordu. Hatta benim bile önümü kesmişlerdi. O dönemden beri bir adrenalin bağımlılığı var. Bu arada arkadaşına çatanları dövmee gelelim mi? :D Yak yak yak :') Tecrübe istiyosanız hayattan edindim kaarşim falan deseydin :D
  3. Kendileri kaybediyor onlara üzülmüyorumda, sen kazanamıyosun o problem. Ülkede iş bulmak genel olarak zor. Millet gökten zembille profesyonel inmesini bekliyormuş diye duydum :p Tünaydın Acilen günaydın yazıp kaçmayı bırakman lazım... Sana da tünaydın. Allah şifa versin inşallah. Dedikodusu güzel olacak olaylar olursa anlat biz de faidelenelim :)
  4. Cümle halimize şükürler olsun. Napıyorsun son zamanlarda var mı yeni bi şey?
  5. İyidir ne olsun işte. Yurtta genel temizlik var onunla uğraşıyoruz. Senden naber? Hoş bulduk efe'm. Nasılsınız afiyettesiniz inş. :) Tabii ki yararı çok. Mesela şu an gözlük takıyorsam bunu kitaplara borçluyum :D Karakterlerin hemen hepsi öldüğü için fazla aklında tutmana gerek yok zaten :p Makas getirin açılışını yapalım. Daha önce hizmete sunuldu ama olsun :D
  6. Adaşımmış zaten :p İstemesede anlaşacağız. İster seve seve...
  7. Selamlar. Bir kaç günlük aranın ardından kütahyadaki bir prizin yanında sizlerleyim efe'm :) Evde direk hiç televizyon olmadığından öyle bir şey deme şansım olmadı. Geçen online eğtim döneminde kardeşimin dersleri için aldılar o zaman da ben şehir dışındaydım :p Piçlerin soyadları genellikle aynı oluyor; kar, nehir, toprak, tahta gibi mesela. Piçlerden soyunu bilmen gereken bi jon snow var, ama yazar zaten devamlı kimin oğlu olduğunu hatırlatıyor. (Kitapta piç olarak geçtiği için direk piç olarak yazıp geçtim. Rahatsız olan varsa kusura bakmasın) Bayılırım fantezi eserlerine. Elfler cüceler, kahramanlar büyüler çok çekici geliyor. Nahpe hayat... Artık var :D İnş be. Kaldığım yurtta bir tane daha bilgisayar mühendisi var. Binecem sırtına diyecem "sensei, öğret bana!". Zaten benimle aynı dili yazıyormuş. Selam :)
  8. Cümleten gnaydınlar efe'm Bu tarafta öyle sıkı tutuyorlarki karşı tarafa geçebilirmiyim bilemiyorum bazen. Tamam tamam inandık. :p
  9. Şu an biraz araftayım. Anlamak yada anlamamak... İşte bütün mesele bu Biz gördüğünü biliyoruz. Öyle küçük bi şey de değil ki mübarek nasıl görmeyesin. Bi de hem cafcaflı hem fırfırlı bir elbise giymiş böyle.
  10. Eksikliğini hissettiğimden göz yaşlarına boğuluyorum orada. İngilizce sitelere girip içimde kocaman bir boşluk hissediyorum, sanki bir yanım eksikmiş gibi geliyor. Birbirimiz için yaratılmışız ama birleşemiyoruz. Aklımda çok saçma bir sahne canlandı birden (Github'ın sunucusu viktorya tarzı bir sarayın balkonuna çıkıp korkuluklara yaslanır. O sırada balkonun baktığı bahçede Kemankech ingilizce fakirliği sebebiyle aşkının imkansız olduğunu düşünüp efkarlanmaktadır...) + Kemankech, Kemankech, WHERE ARE YOU? - Aşşada! (Anlamayanlar için bknz: romeo ve juliet)
  11. İyiydim, seni görüm daha iyi oldum :D Sen nasılsın? İyi akşamlar Tabiki hukukçu öğrenecek ingilizceyi, biz mühendisler mi? Bak ben bilmiyorum, hiç eksikliğini hissetim mi? (burada göz yaşlarına falan boğuluyorum işte)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.