Jump to content

Kemankech

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kemankech got a reaction from kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ne tüneli abi ses gelmiyo, abi. Abi?

Deri giymiş gelmiş. Kırbaç mı istersin tokmakmı diyor. Kırbacı gördüm cam parçaları bağlamış. Korkuyorum, çok korkuyorum....

Yok izlemedim. Sarmıyor filmler beni. Artık (son on yıldır falan) insan yüzü görmek istemiyorum galiba.

Yaw Allahın çobanına 3 milyon dolar vermiş baraj yapsın diye. Gittim dedim, bak oğlum bu parayla değil baraj havuz bile yapamazsın. Seni amarıkaya kaçırayım, paranın 10'da 1'i benim. Kabul etti işlemleri falan yaptık. Ula nabmış bizim çoban diye gittim. Bi de ne göreyim. Adam altından kenef yabtırmış kendine kenef. Aklım şaştı. Neyse bozuntuya vermedim, bi parça kenarından kanırttırıb cebime attım sadece. Sonra gitti sordum nazı gidiyo zenginlik hayatı diye. Wollai çok güzel çok güzel, diyo, buraya geldim hemen şirket açtım paramı ona katlayıp okul açtırdım memleketime. Üste para arttı bi de havuz yaptırdım yanına, diyo. Kendi kendime, ula pis dağlı ben seni boşa mı getirdim las vegasa, git kumar oyna batır benim tefeciye gel de donuna kadar alalım diye getirdim. Gitmiş bi de şirket kurmuş, yetmemiş kâra geçmiş dedim. Yuh yaw. İnsanlık kalmamış hiç. Kenefin daşı da alemenyum çıktı sonra zati. Olur mu yaw böle?

Ohooo, aynı tas aynı hamam yani. İyii eğlenceler lise yıllarında şimdiden. Koridorlarda beraber koşarsınız :P
  2. Beğen
    Kemankech got a reaction from kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Aaa ne güzel. Dur bu gün de söveyim. Ben o nesnecinin taaa..... İnsan bütün bir yıl nesne tabanlı programlamaya girip bir kere bile oop anlatmaz mı ya? Böyle hocaya diploma verenin de ben taaa....

Yüreksiz bir insanım. Ciğerimi bıraksam?

O gün gelirse çaycın hazır abijim. Raat ol.

Tabii, ne sandındı? 7 kıtanın en büyük çaycısıyım ben. Geçen yine cia'in başkanı kapıma dayandı. "Kemaaan" diyo. Leş gibi de olmuş içmekten ta'ammı, "Kemaan kulun olayım bir çay kooooy..." Vaz geçtim tekrar zırvalamayacam :D

Atım öldü, kombatta olduğumdan ahıra fast travel attırmadı. Ondan sonra ağıt yaktım. Bu atın izi daha yere düşmüyo, benim gönlümde niye kalsın?

Şükran kesiran ya bibi. 

Geçmiş olsun. Bu da gelir bu da geçer. Okul önemli bir şey olsa da her şey değil. Ve bir insanın ne kadar düşük alabileceğini asla sorgulama. Bir ara (babam niye para verdiğim denemeyi ciddiye almıyorsun lan diye beni dövene kadar yani) bilerek en düşük notu almaya çalışıyordum. Boş bırakarak falan da değil, baya soruları çözüp yanlış işaretliyordum. Ona rağmen yine de benden düşük alanlar çıkıyordu. 

Geçmiş olsun hocam ya. Cana gelmesin de.
  3. Beğen
    Sayın mekan ahalisi. Sınavlarım başlıyor. Bir süreliğine görüşemeyeceğiz o yüzden. 

Yanaklarını kelebek kanadı gibi açmak diye bir tek ben duymuş olamam ya. Çok pis bir ortamda da yetişmedim valla.

İnanılmaz keyifli. Keşke daha çok oynatıp daha çok zulmetsem.

Ne zaman oynadığınaa bağlı olarak taban tabana zıt bir oyun görebilirsin. Geçen youtube'da deve mi geliyor diye video gördüm de ben bile yuh dedim. Erken erişimden çıkmıştı sözde.

Bir günde delirmedim ben BENİ SEKTÖR DELİRTTİ SEKTÖR. (yanındaki yazılımcının kafasına sıkar) ÇALIŞ ULAN! DAHA ÇOK ÇALIŞ. ÇALIŞACAKSIN! (yazılmcı yerden "tamam abi" diye kalkıp tekrar bilgisayarın başına oturur.)

Onu da denedim. Sarmayınca tekrar döndüm yazılıma. Hem yazarlıkta çok para yok.
    Kız tavlarken de aynı şekil.

Kalkanla beraber iyi oluyordu. Ben hasara odaklandığımdan çift elli gidiyordum. Galiba. En son ne zaman oynadım acaba...

Araba üretimini de telefon üretimi gibi otomatize edersek çözülür bence. "Yok abi, transistor sabit parça değiştiremiyoruz. Aracı komple yenilemek lazım." @kirpii yine sanayiye girsin. El becerisi kazanır en azından.

Fıtrat değişir sanma, bu kan yine aynı kandır...
    Araadım da bulamadım o postu. Silmiş herhalde.

Beni döverek soğuttular sayısaldan. Problemlerle türev integrali seviyordum ben de. Türev integralde de açılar hariç. Yarım açıdan falan nasıl iğreniyorum böyle, aklın almaz.

4. Üzgün
    Kemankech got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Buraya özel değil, forum devri kapandı hocam. Herkes discordcu oldu. Bir klavye delikanlısı olarak bu beni üzüyor birazcık 

TwT
  5. Beğen
    Kemankech got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoş geldin uzak diyarlardan bir yudum taze nefes getiren yolcu. Dark age başladı başlayalı burası susuz, çorak, yalnız. Arka sokaklarda botlar kelebek çevirir, gündüz gözüyle forum dağa kaldırılır oldu. Ekinler bir damla suya hasret, dikinler kavrulup kav oldu. Göçerler kalktı göç eyledi, kalanlar yandı kül oldu. Hoş geldin testisi elinde olan yolcu, sefalar getirdin amma sen yokken burası ömrünün son demine geldi durdu. Belki bir gün kendi küllerinden dirilir olur zümrüdü anka, biz de bineriz uçarız kanadında diye bekçiliğe durduk bekliyoruz. Kavrulup kuruyan mumyalarımız bir gün burada bulunursa unutmayın ki her zaman sizi ağırlmaktan mutluk duyuyoruz yolcu, hoş geldin.    

6. Beğen
    iyi bak. Bu dünyada, ağır ağır gitmek lazım. Yordam bilip yolunu yapmak lazım. Bin bilsen de, bir bilene sormak lazım. Pega baba, bu işlerden anlayan bi abiye benziyor. Elini öp, icazetini al.

Hadi ya. Zorluğu artar o zaman sınavın. Allah yardımcın olsun.

Tabiki. Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok. Kitlesi küçük bir oyun türü zaten, her ne kadar manyak olsalarda sayıca azlar.

Saygılar api.
  7. Beğen
    Kemankech got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Geçmiş krismısınız mübarek olsun. Nice krismıslara.
  8. Beğen
    Kemankech reacted to Zorojuro in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yeni yılınız mutlu, sağlıklı ve huzurlu geçer umarım
  9. Beğen
    Kemankech got a reaction from Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Geçmiş krismısınız mübarek olsun. Nice krismıslara.
  10. Beğen
    Kemankech reacted to Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hepinize mutlu yıllar dilerim :) 
  11. Beğen
    Kemankech reacted to Bag Of Bones in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ben de yeni yılınızı kutlarım efendim, önümüzdeki yıl çok daha iyi geçer umarım. 
  12. Beğen
    Kemankech got a reaction from Aechee in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Devletin aşkın şarabını içmemiş kişilere düşmemesini istiyorsun? Haklısın, kur yapmayı bilmeyen adamlar siyaset yaptığını zannediyorlar. Oysa yarin gönlünü edemeyen yarın ülkeyi yönetirken ne yapar? 

Buraya küçük bir kreş açarız artık 
  13. Beğen
    Kemankech got a reaction from Aechee in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Noktalama işaretlerinin önemi. Bir virgül cümleyi ya âbâd ya mundar ediyor.
    Genel bir bilgisizlik var demek ki. Artık okul mu açılır seminer mi verilir, milli eğtimin falan bir şekilde çözülmesi lazım. Nesillerimiz şiir okumayı bilmeden yetişiyor, cahil kaldık cahil!
  14. Harika
    Kemankech got a reaction from Marut in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  15. Teşekkür
    Kemankech reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Kemankech Keman Bey doğum gününüz kutlu olsun efenim, nice sağlıklı (özellikle sağlıklı :D ) mutlu ve başarılı yıllara. İnşallah bi aksilik çıkmadan okulu bitirirsin güzel bir şekilde. :)
  16. Harika
    Ölmeden çözerim inşallah :P
  17. Beğen
    Kemankech got a reaction from explorer in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    iki üç haftadır iyi tek bir olay yaşamadım ki kötü düşüneyim. Benim normalim bu artık. Su gider, internet kesilir, doğalgaz yürümez, ısıtıcı patlar. Okuyacak kimsem de yok ki burada bi okutup üfletsem kendimi.

Allah kolaylık versin. Biraz geç yazdım ama bu memlekette yaşadıkça bu duaya hepimizin ihtiyacı olacak :'3

Aman efe'm bu nece müsafir ağırlamaktır. Püskevit kısmısını ben getirdim zaten 

Ooo kimler gelmiş kimler. Hayat herkese yoğun, mazeretlerini kabul etmiyorum.

18. Harika
    İnşallah ya. Cüğerimiz soldu netsizlikden.

Ims Ims ER KEK LİK ᕙ⁠(⁠ ⁠~⁠ ⁠.⁠ ⁠~⁠ ⁠)⁠ᕗ
  19. Beğen
    Kemankech got a reaction from Ruzgarre in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yaşarken gören yok ki ölünce sevenimiz olsun  Nekrofililere de ben yüz vermiyorum.
    Ketçap kullanırsam ölmeden biterim be.

Sorayım hemen 
  20. Teşekkür
    Kemankech reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yaparsın sen yaparsın, güveniyorum sana. :D 
  21. Üzgün
    İnşallah be. :')
  22. Beğen
    Aslında bot scriptlesek bir şekilde yapılır ama hazır işlemci modeli yapılabilir sadece. Onunla da kim uğraşacak

Yapacak bir şey yok. 10 kişi gelecek 3 kişiyle devam edecek.

Aklı olan delirsin diyorlar zaten. Giden gitsin, zorla tutacak değiliz :D

Çözdüm. Yani çözeli baya oldu da çözdüm işte. Eyw.

Allah kurtarsın.

Geçmii

Şükür ya. Geçen yazılım kampına katıldım. Aydınlanmış ve yeni bir birey olarak aranızdayım. Ama fark edemeyeceksiniz büyük ihitimalle, çünkü sadece yazılım yönünde yol aldım.

Yok. Benim meslek özel sektörden ekmek yiyor genelde.

Bil mukabele efe'm bil mukabele

Gelmişken ağacı bi aşıla hocam. Karşı mahallede çok güzel ekşi dut var :D

Estağfirullah. Ben de yoktum bir haftadır zaten :D

Batıyla doğu arasında öğretmene verilen değer gece ve gündüz kadar farklıydı. Şimdi yavaş yavaş ara kapanıyor. Ama sıkıntı şu ki batı öğretmene değer vermesi gerekirken doğu haddi aşıyor.

Sadece torpil için kullanılan eğitim sistemimizin yüz karası.

Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve bereketüh. Şükran kesiran ya mübarek, sen nasılsın?

[spoiler.] [/spoiler.] noktaları silince spoiler içine alıyor

23. Beğen
    Doktorlar da şaşırıyordu bana :D

Ohoo. Baya eskimiş o bilgisayar artık. Canı hurdalık çekmeye başlamış :D
  24. Beğen
    Kemankech got a reaction from burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Geçmiş doğum günün kutlu mutlu olsun.

Hoş geldin kaderdaşım.

Sıfırlarken nasıl bozmuş olabilirsin ya? İçini açmıyorsun bir şey etmiyorsun yani. Yoksa açtın mı?

Dövlet bubaya da slogan olarak attım, bizim için yeni bilgisayar almanız daha iyi dedi.

Dolar olmuş 17 lira. Bu devirde bilgisayar alınmaz.
  25. Beğen
    Kemankech got a reaction from Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İngilizceden kalmamaya uğraşıyorum. Sen nabıyon.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.