Jump to content

ShadyRogue

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ShadyRogue got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! 
  2. Harika
    ShadyRogue got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! 
  3. Beğen
    ShadyRogue got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
  4. Beğen
    ShadyRogue got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
  5. Beğen
    ShadyRogue got a reaction from heymely for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
  6. Beğen
    ShadyRogue reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

7. Üzgün
    ShadyRogue reacted to sensenibilsensei for bir durum güncellemesi, Foruma bir girdim ki arkadaşlarım gitmiş Dame yone dameyo dame nanayo (baka mitai zih   
    Foruma bir girdim ki arkadaşlarım gitmiş Dame yone dameyo dame nanayo (baka mitai zihnimde çalıyor), hayırlısı olsun.
  8. Beğen
    ShadyRogue reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

9. Beğen
    ShadyRogue got a reaction from mustafalrsm for bir durum güncellemesi, Neden boş boş takılırken aklıma birden Rem geldi ve depresyona girdim?   
    Neden boş boş takılırken aklıma birden Rem geldi ve depresyona girdim? 
  10. Beğen
    ShadyRogue reacted to hakan5698 for bir durum güncellemesi, Umarım animeyi beğenmişsindir   
    Umarım animeyi beğenmişsindir
  11. Beğen
    ShadyRogue reacted to DrClover for bir durum güncellemesi, Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı.   
    Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı. Beraber tokatlayalım mı birilerini
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.