Jump to content

Dontachi

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Dontachi kullanıcısının son zaferi 7 Nisan 2021

Dontachi en beğenilen içeriğe sahiptir

Dontachi hakkında

• Doğum günü 01/31/2004

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Dontachi üyemizin başarıları

1. Dontachi

Arkadaş olabiliriz ^.^

Merhabalar. Foruma hoşgeldin ben de Taha 15 yaşındayım. Discord da dahil sosyal platformlardan uzaklaştım. Bu dönem derslere önem verdim. İnsan anca farkediyor zamandan ne kadar çaldığını. :) Kalan çoğu vaktimide anime izleyerek geçirmekten mutluluk duyuyorum. Umarım forumda güzel vakit geçirirsin sohbet mekanı atılmış zaten ordaki tüm insanlarda seni güzelce karşılayacaklardır.
  2. Ben Alfalık tadına karakter diyeyim sen izle. Karakter(ler)in işleyişide çok güzeldi. Psikoloji tagınında hakkını veriyor bence. Bazı yerleri geliyor sağlam düşünmen gerekiyor, sonlara doğru sıkılmış hissedersen azcık dayan çünkü diğer (movie 2.sezonu destekliyor)2.sezonu çok güzel. Birşeyler daha yazmaya devam edersem spoilera kayacak hiç istemiyorum :) görüp, senin karar vermen en iyisi.
  3. Dontachi

Dontachi Aranıza Katıldı :D

tamamdır. Çok teşekkürler
  4. Dontachi

Dontachi Aranıza Katıldı :D

çok teşekkür ederim. Uyarınıda hemen dikkate alıyorum.
  5. Herkese merhabalar :D İsmim Taha 15 yaşında sınavlara hazırlanan lise öğrencisiyim. 1 senedir anime izliyorum ve yeri geliyor hayat felsefem bile diyebiliyorum bazen güldürüyor bazen eğitiyor bazende ders veriyor bu yüzden işleyişlerini çok seviyorum. Favori animelerim var ama içlerinden birtanesini seç derseniz kesinlikle #1 Naruto koyarım zaten kendisinide yeni bitirdim sayılır kesinlikle çok güzeldir sizlerle tanışıp çeşitli konular hakkında fikir alışverişi,sohbet ve muhabbet etmeyide isterim. İyi Akşamlar
  6. Dontachi

Hayatımın içeriği anime?

Açıkçası bende türkanimede bayadır burdayım ve foruma bakıyordum sırf sana cevap vermek için hesap açtım bende forumda hesap olarak yeni sayılırım ama konu başlıklarına hemen hemen bakarım sende bir aile gibi olan bu yere hoşgeldin bazı arkadaşlar muhabbet mekanını atarlar müsait zamanlarında gelirsin. Matematiği bende seviyorum okul hayatında başarılar diliyorum. profil fotoğrafında ki sende çok iyisin xd
  7. Dontachi

Discord Ban

konu discorddan banlanmam zaten qweqwıehwquoegqwe
  8. Dontachi

Discord Ban

nerden yapabileceğim hakkında yardım edermisin
  9. Bir Yetkili Discord Grubunda "Durum" Kısmında Özel URL Reklam Yaptığım Gerekçesiyle Uyardı Mesajı Gördüm Cevap Veremedim Meşguldüm Ama Değiştirdim Durumumu Sonra Sunucudan Banlanmışım Bunun Halledilmesini İstiyorum Lütfen Özürde Diliyorum Birdaha Olmaz !
  10. No Game No Life Ecchi var ama baş karakterler bayağı zeki ve kötülüğü tartışılır !
  11. Boku no hero academia high school dxd(izlemeyen yoktur ama yazayım) gakushen toshi asterisk(karakter güçlü ama mühürlerini kırıp power-up alıyor) aklıma gelirse yazarım daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.