Jump to content

DarknesUnleashed

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

596 profil görütülenme

DarknesUnleashed üyemizin başarıları

1. DarknesUnleashed

Hiç konsere gittiniz mi

Gidebiliyorsan gitmeni öneririm en azından bir iki kere yaşaman eğlenceli olur ama gözünde büyümesini istemem sadece. Konserin en güzel kısmı etkileşim ve canlı canlıya dinleyip sanatçıyla göz göze gelebilmek bence.
  2. DarknesUnleashed

Hiç konsere gittiniz mi

Normal bir ortam işte. Genelde herkes güzelce giyinip gidiyor 2 3 saat ayakta dikilip şarkı dinliyorsun, bağırıp çığırıyorsun, gruba veya şarkıcıya eşlik ediyorsun başka bir espirisi yok. Bana kalırsa en zevkli kısmı şarkıcının dinleyiciyle etkileşime girdiği kısımlar ve şovlar, onun harici genel olarak stüdyo kaydı konserden daha güzel bir iş oluyor. Konserin eğlencesi samimiliği ve eşssizliği ordaki ses bir daha başka bir yerde çıkmaz çünkü, her konser o güne özel oluyor.
  3. DarknesUnleashed

Bleach Hakkında

Bi bölümde 13 kere demişti
  4. DarknesUnleashed

Memur Anime Sever Kadın Arkadaş

Sanırım fantezisine
  5. DarknesUnleashed

Kimim ben???

Soru: Kimim lan ben??? Cevap: Nerden bileyim lan ben!!!
  6. DarknesUnleashed

Bleach Hakkında

İzlemelisin keşke devamı gelse diye beklediğim bir seriydi en sevdiğim kısım girişin bitip ana hikayenin başladığı kısımdı yaklaşık 40lı 50li bölümlerde çok güzel ordan sonrası her şeyin temposu yerinde harika dövüşler ile karşılaşıyorsun finale doğru olaylar ve dövüşler çok daha güzelleşiyor çığırını aşıyor ve finalde emsali görülmemiş bir olay gerçekleşiyor bence izlemelisin koca bir seri bu saydığım hissiyatla ilerliyor git gide güzelleşiyor naruto gibi denebilir biraz o da 2. sezonunda açılmıştı tamamen narutoda sevdiğim tek şey fillerlardaki yan karakterlerin arada ana bölümlerde karşımıza çıkması olmuştu baya komikti bleachde naruto kadar filler yok ama olanı da sıkmaz 1 2 bölüme geçiyor diye hatırlıyorum en fazla havuz sahil kaplıca sahneleri oluyor fillerlar veya soul societydeki gündelik hayatı gösteriyor
  7. DarknesUnleashed

Animelerde iyilerin kazanması

Shounende öyle bulman zor seinen veya josei animelerde belki bulabilirsin yetişkinlere daha çok yönelik dediğin tipler ve derinlik tabii bu türlerin de berbat yapımları var biz bu türü yetişkinlere yapıyoruz ehehe diyip tamamen müstehcenliğe saran 0 hikaye tamamiyle fanservice olanları da var ama sorun şu içindeki müstehcenlik ve erotizm hiç yetişkince değil liseli veya ortaokullu çocuk gibi izleyen ya pedofilidir ya da erotizmden anlamıyordur yani öyle diyim
  8. Ya zaten şifa olarak yapılacak bi yanı da yok nefesli çalgı çalan ve dalış yapan insanların ciğerleri daha çok hava ile şişer vücutları oksijeni daha iyi işlemeyi öğrenir üstüne nefesini verimli kullanmayı öğrenir ve tam kapasite nefes alma alışkanlığı edinirsin ama bunların hepsi amaç değil yan etki nefes alma alışkanlığı ve nefes verimi harici antrenman yapmayı bıraktıkça azalabilir veya kaybolabilir sevindim izin vermesine güzel bişey flüt çalmak vücudun parçası gibi hissettiriyor çalması bana açıkçası bu nedenle hissi ve yeri farklı bende ama birden fazla enstrumanı aynı anda öğrenmeyi önermem pek zorlanabilirsin hepsine yeterli vakti vermen zor olur
  9. Naptın başladın mı doktorun ne dedi? Bence sorun olmaz demiştir ama umarım öyle demiştir çok yoğun bir aktivite değil uçları zorlamazsan. Ciğer kapasiteni arttırmana da yardımcı oluyor ayrıca.
  10. Bölüm çok güzeldi anime bitene kadar izlemek istemiyorum ama her hafta bekleye bekleye çıldırırım böyle güzel animeye
  11. DarknesUnleashed

Boruto

ben güncel bölümlere kadar her hafta bu hafta nasıl saçmaladılar diyerek izledim ve bekledim ama geçen hafta tamamiyle bırakma kararı aldım bir daha izlemeyeceğim bence sen de başlama bırakma nedenim naruto ile de alakalı değil çok tutarsız insan aklıyla alay ediyor ve her zaman ne hikmetse ana karakterin işine gelecek şekilde olaylar gelişiyor hiç ana karakterin kaybettiğini görmedim olursa da çok nadir ve bir iki bölüm sonra da yeniyor kaybettiği kişiyi fairy tail gibi hatta daha kötüsü fairy tailin son sezonu bundan daha güzeldir derim başka bişey demem
  12. DarknesUnleashed

Black Clover

Kesinlikle doğru
  13. DarknesUnleashed

Black Clover

ilk yüz bölüme kadar güzel heyecanlı kaliteli ve istekli ilerliyor sonra narutonun fillerlarına sarıyor habire filler ha bire kalitesiz bölüm bazen ana bölüm o kadar geç geliyor ki olayı unutuyorsun atlaya atlaya izle ama sana tavsiyem bu anime final verene kadar başlama üzülürsün her hafta bekleye bekleye ilk bölümlere aldanma ilerde berbatlaşıyor fillerlarla
  14. DarknesUnleashed

Bungou Stray Dogs

Hiç durma izle her sezonundan ayrı bir zevk aldım öneririm kesinlikle özellikle odasai ve dazainin hikayesine geldiği kısımı kesinlikle izlemeni öneriyorum odasai ismini çok araştırma spoiler yiyebilirsin ikinci sezonda bir yerdeydi o olaylar
  15. Takıldığın yerler olursa yardımcı olurum, batı flütü hakkında sadece notsayonu ve mekanizmayı bilmiyorum geri kalanı bilirim çünkü yan flütlerin neredeyse tamamı aynıdır. Senin vesilenle belki ben de öğrenirim şu aralar kemana odaklanıyorum sadece ondan flütlere pek vaktim kalmıyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.