Jump to content

MrTeddy

Üyeler
  • İçerik sayısı

749
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

MrTeddy kullanıcısının paylaşımları

1. @Sawako Doğum günün kutlu olsun
  2. Aynı sunucudaysanız bir şey olmuyor galiba tam olarak ben de bilmiyorum Deneme sınavına girdim bugün sayısal hariç yaptım. Yatıyorum şu an da Sen neler yapıyorsun abi?
  3. MrTeddy

Ginya klana katıldı! :)

Hoş geldin, güzel vakit geçirirsin umarım.
  4. Büyük ihtimalle zaten arkadaş değildiniz çünkü onun hesabında karşı taraftan arkadaş eklenmiyor kendi ekleyebiliyor sadece Söylerim istersen abi
  5. Profilimi ziyaret eden kişilerde gördüm Yumuş discordda da pek aktif değil işleri var sanırım
  6. Biri profil fotoğrafımı çalmış direkt dosya adı aynıydı onu değiştirmeye gelmişken mekana uğrayayım dedim
  7. Nasılsın pega abi
  8. Selam
  9. Selam herkesee
  10. yaBma abi Gitmeni istemeyiz
  11. Burayı azaltıp dc'de mi aktif olacaksın yoksa gidiyor musun abi
  12. Bazen yazacak bir şeyler bulamıyorum ama artık onuda bulmalıyım
  13. 4.Değilim artık
  14. İyi seyirler Sentai
  15. Sentai bile Ted Ross'un (yani benim) hayranı(m) Klavye ile çizmek gizli sırrımdı şlsdkfjlksadjflşksjadşflkjasdlfj
  16. Puanlamayı unutmuşum 10/10 bence
  17. Çok güzel olmuş eline sağlık Hatayı görmedim bile? İsim
  18. Hımı hımıı çat diye çiziyorum bundan sonra Taktik için teşekkürler İyi geceler abi
  19. Mely abla gibi düz çizgi çekmek
  20. Olucakk Doğru ama ne bileyim ya çizesim yok zaten Kopya kağıdı ile geçiriyorum ben sonra boyuyorum
  21. Hoşgeldin
  22. Abla sen öğretirsen çok üst düzey olur kötü çizerim ben yinede Hem abla,sen bana öğretirsen heyecanlanırım elim titrer
  23. Abla çizmeyi zaten sevmiyorum, yeteneğim olsa kalem elimden düşmezdi Abla emin misin Çizebiliyorum onu kollarım var sonuçta şlkfdslkfjasdşlkf
  24. Anime çizmeyi geç Ben çöp adam bile kötü çiziyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.