Jump to content

MrTeddy

Üyeler
  • İçerik sayısı

749
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne MrTeddy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.  

İlk olarak başlamak gerekirse: Higashi no Eden

2. Bende durum güncellemesi yazmak istiyorum ama ne yazacağım hakkında hiç bir fikrim yok :scary-onion-head-emoticon:

Umarım bir gün bir şeyler bulup yazabilirim :depressed1-onion-head-emoticon:

1. MrTeddy

MrTeddy

Alıntı

gerçekten konu işleyişi duygular çok güzel işlenmiş böyle devam ted 

:victory-onion-head-emoticon: Devamı gelir umarım...

Alıntı

bunları söyleyerek zaten durum yazmış oluyorsun Ted

O halde her zaman ne yazacağımı bilmediğim bir durum atarım:big-eye-onion-head-emoticon:

2. (See 15 other replies to this status update)

3. Bende durum güncellemesi yazmak istiyorum ama ne yazacağım hakkında hiç bir fikrim yok :scary-onion-head-emoticon:

4. Bende durum güncellemesi yazmak istiyorum ama ne yazacağım hakkında hiç bir fikrim yok :scary-onion-head-emoticon:

1. MrTeddy

MrTeddy

flkdsjfşlsakjdflkasdjfl

başlangıç yapmış oldum iştee devamı gelicek umarım

5. Bende durum güncellemesi yazmak istiyorum ama ne yazacağım hakkında hiç bir fikrim yok :scary-onion-head-emoticon:

1. MrTeddy

MrTeddy

@908 aklıma aslında birkaç şey geldi ama ilerleyen günlerde yazarım onlarıda.

samimi olduğum kişilere sallamayı düşünücem. :victory-onion-head-emoticon:

6. Bende durum güncellemesi yazmak istiyorum ama ne yazacağım hakkında hiç bir fikrim yok :scary-onion-head-emoticon:

1. MrTeddy

MrTeddy

@908 şlskdjflkjsadlkf en çok sen paylaşıyorsun zaten ama paylaşıcak bir şeyin var benim yok :falling-asleep-onion-head-emoticon:

@heymely durum güncellemesi olarak seni ne kadar çok sevdiğimi yazabilirim abla mesela? düşünüceğim bunu :love-onion-head-emoticon:

7. Kendimi öveceğim yeni bir şey buldum.

(https://prnt.sc/ug75b2)

@KRHerusaizu ve @MrTeddy 'nin katkılarıyla  :thank_you__onion_by_elcerbero:

8. Kendimi değerli hissettiren insanlarla tanışmış ve tanışıyor olmak mükemmel bir duygu. :loveloveplz: Başta muhabbet mekanındaki mini ailem olmak üzere. :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

spacer.png

1. MrTeddy

MrTeddy

:love-onion-head-emoticon:   iyi ki doğdun mely ablaa (3.kutlayışım flkdsjflşskjdfşlasdjf )

bende sizlerle tanıştığım için çok mutluyum

2. (See 7 other replies to this status update)

9. Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.

Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin :good-job-onion-head-emoticon:

1. MrTeddy

MrTeddy

:love-onion-head-emoticon: bende seni seviyorum pega :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

daha başka şeyler söylemek isterdim ama aklıma gelmedi :scary-onion-head-emoticon:

2. (See 39 other replies to this status update)

10. Arkadaşlar bu hafta vinlan saga izlenecek haftaya pazartesi gününe kadar izleyelim sonrada incelemesini yazarız.:bye1-onion-head-emoticon:

1. MrTeddy

MrTeddy

@KRHerusaizu bende korkmuyorum değil :D

izlicez artık yapıcak bir şey yok 

2. (See 6 other replies to this status update)

11. Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane daha yapmayı planlıyoruz kurallar aynı eğer kurallara bakmak isterseniz önceki durumuma bakabilrisiniz.

YKS den sonra yani ayın 29 u pazartesi gününe kadar istediğiniz animeyi yorum kısmına yazın lütfen.

Bir şey sormak isterseniz muhabbet mekanına gelip sorun lütfen iyi günler.:bye1-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.