Jump to content

HerkezeMiyawlar

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

HerkezeMiyawlar üyemizin başarıları

1. HerkezeMiyawlar

Berserk

97 Ye katılıyorum Manga olayınada katılıyorum baştan başla hem zevk alırsın ama filmiş 2016 2017 Yapımıymış hiç bakma bile
  2. Öncelikle şimdiden bilgi vericeklere teşşekür ederim ve yardımcı olacak yetkililere de aynı şekilde teşşekür ederim... Konumuza gelirsek ben sanırım ki bundan da pek emin değilim (:D) ban yemişim yorum yapamıyorum yanıt da yazamıyorum vesaire yaklaşık tam emin olmamakla beraber 2 aydır ban'lı olduğumu düşünüyorum neden ban yediğimi bilmiyorum neden yediğime dair bilgi vericek yada bilgi edinebileceğim sitede bir yer varda ben mi bilmiyorum? tekrardan teşşekürler.((Son olarak yazım kurallarınca yaptığım hataları mazur görün lütfen edebiyatım zayıf yazım kurraları filanda facia :D))
  3. Öncelikle emek verip yazmışşsın bayağı tebrikler geçende 1 2 kişi buraya yazmıştı hikayelerini bazılarınınki iyidi ama bazılarınınki baştan sağmaydı her neyse daha fazla uzatmadan yazı için teşşekürler 3. bölmü bekliyorum hatta 4. ve 5. yi de aynı anda atsan pekte fena olmaz XD ...Devamı gelirse beni bi dürt(Etiketle)...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.