Jump to content

YatonunYenSisesi

Üyeler
  • İçerik sayısı

230
  • Son ziyareti

YatonunYenSisesi kullanıcısının paylaşımları

1. 7. sınıfta ilk animeye başladığım zamanlarda Türkçe hocası bize hikayeler yazdırıyordu bende yazacak bir şey bulamamıştım o zamana kadar izlediğim çoğu animeden güzelce salata yapıp yazmıştım. Hoca çok beğenmişti gözüne de girmiştim. Nedense o günden sonra yazdığım şeyler de güzelleşmeye başladı
  2. İblis olduğunu kabul edemeyen çocuğa kılıç verilince babasını öldürmeye karar verip ikizinden ders alıyor.
  3. beni katmayın çıktım
  4. rosario vampire
  5. Noragami! başka ne yazabilirdim :D
  6. love stage :3
  7. ao no exorcist
  8. owari no seraph izlemedim bu arada az öncekini
  9. danmachi
  10. servamp
  11. isekai no seikishi monogatari
  12. tamam
  13. YatonunYenSisesi

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Ben, Yato, Hiyori, Tenjin, Bishamon , Kazuma, hep beraber çay bahçesinde horon teperken Yukine de katılmak istiyor ama küçük olduğu için onu horona almıyoruz. Şimdi tepemez daha küçük o, bozar falan
  14. YatonunYenSisesi

En Son Bitirdiğiniz Anime?

akame ga kill ama 2. kez
  15. YatonunYenSisesi

İlk İzlediğiniz Anime?

ouran highschool host club arkadaşlarım bahsederdi hep anime anime diye dedim neymiş bu anime . Googlea yazıp ilk çıkanı izlemiştim sonra anime bu muymuş diyip bütün bölümleri o gün bitirmiştim . Ertesi gün kawai falan diyordum .
  16. osomatsu san
  17. enen no shouboutai
  18. tamam başla o zaman
  19. seirei tsukai no blade dance
  20. super lovers
  21. YatonunYenSisesi

Konjiki no Gash Bell!!

izlemedim ama biraz göz gezdirdim sanırım sarışın olan yinede emin değilim
  22. YatonunYenSisesi

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

hadi bakimm En başta Noragami Ao no exorcist Attack on titan Tokyo Ghoul Owari no seraph Black Butler Akame ga kill kamisama hajimemashita ( ouran highschool host club ( ilk animem yhaa duygulandım ) yuri on ice Death note Blood lad highschool DxD Dangaropa danmacchi hala izliyorum ama , black clover sword art online ( sadece 1. sezonu) no game no life servamp assassination classroom demon slayer overlord... bazıları yapım olarak biraz kötü olsada izlerken eğlendiğim animeler . Unuttuğum illaki vardır aslında bakınca bazıları hiç iyi değil ama nedensizce seviyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.