Jump to content

KRHerusaizu

Üyeler
  • İçerik sayısı

552
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    KRHerusaizu reacted to Pseudohomophylus in Güncel forum için "Rütbeler" "Rozetler" ve "Topluluk puanı" hakkında bilgi almak istiyorum.   
    Öncelikle herkese iyi forumlar. Güncelleme ile ilgili açılan son konu 2013 yılından kalma olduğundan oraya ileti atıp hortlatmak yerine bu şekilde soru sormayı uygun gördüm, site yetkililerinin affına sığınarak 2 soru sormak istiyorum. 
    Bir önceki forumda ortalama 100 ileti başına 1 level atlanıyor ve seviye yükseldikçe de gerekli ileti sayısı giderek artıyordu. Güncel sistemde leveller yerini rütbelere bırakmış görünüyor. Topluluk puanı, Rütbeler ve Rozetler tam olarak nedir, nasıl elde edilir? 

Diğer sorum da eski üyelerin önceki iletileri Rütbe sistemine dahil edilecek mi?

Şimdiden cevap vermek için vakit ayıracak olan arkadaşlara teşekkürler ve iyi çalışmalar

2. Harika
    KRHerusaizu reacted to Caprihorn in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Tek tarafı bozulan kulaklık.
  3. Teşekkür
    KRHerusaizu reacted to Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Evvet gelelim benim kaçışıma..
    @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak.
    @Pseudohomophylus  sana da sınavında başarılar dilerim. Kendine iyi bak.
    @heymely moderatorlükte ve okulunda başarılar dilerim. Umarım kolayca mezun olursun.
    @KaladinStormblessed daha çok konuşmaya fırsatımız olur inşallah abi. Kendine iyi bak.
    @KRHerusaizu sana da başarılar, kendine iyi bak. Tekrar görüşmek dileğiyle
    @BURUN yarım kalan kekik tarhun kapışmasını unutmayacağım İlk amacım o kapışmayı sonladırmak, o zamana kadar beni bekle, kendine dikkat et
    @MrTeddy bayağıdır uğramıyorsun buralara ama gelince tekrar görüşürüz Ted. Kendine iyi bak
    @yumulonely sana da şimdiden başarılar, 11in yükü de az değil. Tekrar görüşene kadar hoşça kal
    @ShadyRogue pek fazla görüşemedik ama bir dahaki gelişime seni burada bekliyorum, kendine iyi bak.
    @Lycaenidae @Ari01 hayatınızda ve sınavlarınızda başarılar, tekrar denk geldiğimizde bolca muhabbet etmek dileğiyle
    @Gorjek sınavda başarılar, kendine dikkat gorjekuu.
    @rimmuru sana da derslerinde başarılar; kendine iyi bak
    Sizlerle sohbet çok keyifliydi, unuttuklarım varsa özür dilerim. Hepinizin yeri ayrı, bir süre daha yokum;temelli gitmiyorum ama dünya hali bakalım bir daha nasip ne zamana.
    Hoşça kalın

4. Harika
    KRHerusaizu got a reaction from BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    SENSEI YABMA. O KADAR DA DEĞİL YAHU

5. Harika
    KRHerusaizu reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Son anda yırttın.
  6. Beğen
    KRHerusaizu reacted to BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yiğidim 3D animelerde var bul oradan bir kız asdasdasd
    İşte bir noktadan sonra sıkıyor.asdadsadsads
  7. Beğen
    KRHerusaizu reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ha evet bahsetmiştin. :) İyi bari sevindim senin adına. :D Gönlünü 3D'ye kaptırsaydın daha etkileyici olurdu. :D 3D Kanojo Real Girls. :D
  8. Üzgün
    Jeton yeni düştü laned 
  9. Üzgün
    KRHerusaizu reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bu hafta adadan Heru arkadaşımızı uğurluyoruz. :D 
  10. Beğen
    I-ıh güzel değil orası dc yide sildim zaten arada tarayıcıdan giriyorum.
    İlk pp si ak sakallı dede sonra gon killua en son da saber zaten 

11. Harika
    Ben oraya gelip senin mesaja cevap vermesem anca kendi kendine konuşurdun. :D :D Birde Cafer'e de teşekkür etmek lazım çünkü onun ReLife muhabbetiyle senle muhabbet etmeye başladık. :D 

@yumulonely hariç hepimiz biliyormuşuz maşallah. :D Yumuş buradan sana bir püü. :D
  12. Teşekkür
    Evet hepsi benim sayemde Daha çok övün beni.

Okurken yumuş yumuş oldum sağol YUMUL 
    @ShadyRogue
    Sen yaparsın qral 
  13. Teşekkür
    KRHerusaizu reacted to yumulonely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik
    @pegasusejder Yine mekanın kuruluşunda büyük önemi olan pegasus Clannad savaşlarıyla uzun bir mücadelenin başlangıcını yapmış ve kendi tarafını güçlü şekilde savunarak Burun'un  bize ihanet etmesini sağlayabilmiştirNeyse şaka şaka sjsjsj Şimdiye kadarki sohbetin ve bana her anlamda yardımcı olduğun için teşekkürlerr. Matematikten psikolojiye her sorunumda yardımcı oldun. Başını biraz ağrıttım ama olacak o kadar sjsjsjs

@Pseudohomophylus abla sen de gerek japonca gerek sağlık olsun her zaman yanımızda oldun çok teşekkürlerr. Senin söylediklerin motivasyonumu, özgüvenimi arttırdı. Tabii hala özgüven eksikliğim var ama olsun
    @BURUN Mekanın ana kurucusu Ayrıca Clannad savaşlarında ilk başta bizim tarafta olup sonra karşı tarafa geçti unutmadık. Ama tabii ki de şaka jdfhfgdfh
    Burun'a çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Umarım ingilizceyi yapabilirsinHepimizin bugün bir araya gelmiş olmasında ilk adımı atmış olduğun tekrardan büyük teşekkürlerr
    @heymelyAbla moderatörlüğe kadar yükseldin tebrik ediyorum Bu grubu discord'a taşıdın ve bu şekilde her ne kadar forumdaki etkinlik biraz daha azalmış olsada aramızdaki bağların daha da güçlenmiş olduğunu düşünüyorum. Aslında bu discord işi konuşulduğunda hiç açılmayacak zannettim ama açtın sjhdhsjdh. Tekrardan tüm taptıkların için teşekkürler
    @mustafalrsm Çevirmenliğe başlamayı çok düşünsemde üniye gidince başlarım diyordum ama seninle geçen birkaç konuşmadan sonra şimdi başladım ve hiç pişman değili. Tüm stresimi alıyor çevirmenlik. Sana da çevirmenlikte başarılar bu arada
    @lntegral forumda her zaman konuşmak istediğim ama asla zamanı denk getiremediğim kişi sjhshsjshsj
    Açıkçası ben sohbetini gayet seviyorum. Şu ana kadarki sohbetin için de sana teşekkür ediyorum 
    @YatonunYenSisesi Benden hemen sonra gelmiştin lakap anası olarak  Ayrıca bir çok ortak yanımız olması da ayrı bir şey.  Normalde konuşamadığım konularda seninle gayet normal bir şekilde konuşabiliyorum ve bu beni çok rahatlatıyor. Sohbet ve muhabbettin ayrıca da taktığın lakaplar için teşekkürlerr
    @MrTeddyTeddddyyyy Birçok konuda sen bana ben de sana yardım ettim. Umarım istediğin yere gidebilirsin sjsjsjsj
    Ayrıca bana bu ai ayıklama işinde olan yardımların için de ayrıca çok çok teşekkürlerr. 
    @ChYRoNseri stalker lakabıyla chyorn'a sohbeti ve muhabbeti için teşekkürlerSeninle olan muhabbettimiz daha çok discord'da gelişti. O yüzden buradan mel ablaya tekrardan teşekkürler

@KRHerusaizu Sapık'a geldi sıraDiscord'u geliştirme ve diğer konularda olan katkıların için teşekkürler. Ayrıca beni en çok güldüren de sensin diyebilirim shsdghsgdsh Umarım istediğin yere gidebilirsin sen de 
    @MikasaWithInTheFire Mikasa çalışmalar yüzünden fazla gelemiyorsun ama konuştuğumuz bu kısa süre için çok teşekkürler Umarım istediğin yerlere gelebilir ve en önemlisi hem buraya hem discord'a sıklıkla gelebilirsin

@Veiykas Seninle daha çok discord'a konuştuk sanırım. Burada pek konuştuğumuzu hatırlayamadım. Konuşmuşsak da kusura bakma T^T^T
    Arada gidip gelmeler yaşansa da şu ana kadar bizimle olduğun ve sohbetin için teşekkürler
    @Akamine Seninle de yine discord'a konuşmaya başladık. Birçok farklı konuda tartışmalar oldu ama bu tartışmaların bana oldukça yararlı geldiğini söylemeliyim. Buraya gelip sohbet ettiğin için teşekkürler. Sapıktan sonra en eğlenceli bulduğum kişi olabilirsinAma bunu iyi anlamda söylüyorum. Moralimi yükselttin oldukça.

@KaladinStormblessedabi sana ayrıca çok teşekkürler. Gerek tecrüben, gerek konuşmaların, her şeyinle bana oldukça yardımın dokundu. Ayrıca öz güvenimi arttıran insanlardan biri de sensinUmarım discord'a da tekrardan gelirsin
    @explorer seninle de discord üzerinden konuşma fırsatımız oldu. Kabul etmeliyim ki senin fikirlerin her ne kadar benimkilerle uyuşmasa da bunu pek önemsemiyorum. Şu ana kadarki sohbetlerimiz beni gerek güldürdü gerek düşündürdü. Özellikle faklı bakış açılarıyla bakmayı öğrendim ki bunu oldukça değerli buluyorum. Umarım discord'a da tekrardan gelirsin

@ZorojuroSeninle çok fazla sohbete giremedik sanırım. Sadece başlarda konuşmalarımız oldu. Etkinliklere katılımın için teşekkürler. Ayrıca her ne kadar az konuşmuş olsak da seni unutmadım. Yani konuşmalarımız benim için gayet değerliydi
    @AraharaFoxPilot abiyi unutmayalımİlk başta pilot var falan denildiğinde inanamamıştım ama görünce şok oldum shgshgss
    Gerek verdiğin bilgiler gerek muhabbetin olsun hepsi için teşekkürler. Keşke gelsen de konuşmaya devam etsek. Sapık da bekliyor bak

@NagisaShiota ve @nagito_komaeda Sizi daha çok oyun kısmından hatırlıyorum. Muhabbet anlamında nagisa ile konuşmalarımız oldu ama nagito konuşmuşsak da hatırlayamadımHer neyse, ikinize de gerek muhabbetiniz gerek oyun mekanındaki ara ara eğlendiğimiz anlar için teşekkür etmek istiyorum

@Real-Men-Frrranky @Lycaenidae @Perfectum @Judgment @Kemankech @ChaneLaforet

Sizinle çok fazla derin şekilde konuşmadık. Ama yine de konuştuğum kişiler diye düşündüğümde sizleri unutmadım. Sohbet ve muhabbettiniz için teşekkürler. 

14. Teşekkür
    KRHerusaizu reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutaika @KaladinStormblessed @explorer @Ryosuke @ChaneLaforet @Real-Men-Frrranky @Judgment @mustafalrsm @Lycaenidae @PelikanFaruk @eskiçeviri @kEDRA @Promacherr @Takoyakisama @canatan @Gorjek @908@Ucanbirkedi @tutturuuu @rimmuru @Akame777 @lostlonginus @Asperatus @Beytize @bluegrass @Gallardo @Adige @Amygirl @Toprakezgi @Vega @Eolo-sama  @Zorojuro @Kadir- @1456ha  @Strix.
    Sohbet ettiğim, etmediğim herkese teşekkürler
    İyi ki varsınız
    Yeni yılınız kutlu olsun sağlık mutluluk ve huzur getirsin
    Umarım yeni yılda da sizlerle konuşup eğlenip güzel bir forum yoldaşlığı geçiririz

15. Beğen
    Seni çok tanımasam da mikkemel bir insan olduğun anlaşılıyor.
    Keşke devamı gelse pislik herifler animenin tam kızışacağı zaman final verdiler.

Gelmiş miyim.Hatırlamıyorum.
  16. Üzgün
    İnşallah ya, cidden elimizi kolumuzu bağlıyor sürekli. :/
  17. Teşekkür
    İyi iyi ne güzel senin için, bende uzun zamandır görmediğim akrabalara gitmek istiyorum ama ne bileyim çocukları falan var şimdi Allah korusun.
  18. Beğen
    KRHerusaizu reacted to Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Aaa, Suzui buraya uğruyormuş
    Evet bende sizi çok özledim, bakalım..
  19. Karmaşık
    İyi olmaya çalışıyorum. :D
  20. Beğen
    KRHerusaizu got a reaction from Ellen in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bugün doğduğum için ve 19 yaşımı doldurduğum için özür dilerim, ama ilk sen kutlamış oldun.

Teşekkür ederim Mika'cım. 
    Umarım geldiğinde görüşürüz.
    İyi ki varsın^^

21. Teşekkür
    KRHerusaizu reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İyi ki doğmuşsun @KRHerusaizu
    Doğum günü çocuğu 

22. Beğen
  23. Üzgün
    İyiyim. :D Neler yapıyorsun? Dersler iyi gidiyor mu? Bu sefer ODTÜ garanti mi?
  24. Beğen
    KRHerusaizu reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın
  25. Beğen
    Günaydın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.