Jump to content

Nagoya

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Nagoya got a reaction from ardhy in One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?   
    Kesinlikle izlemelisin bölümler gözünü korkutmasın güncele gelince keşke 1000 bölüm daha olsa da izlesem diyorsun :D hiç bir anime de göremediğin şeyler var cidden her bölüm üstüne koyarak ilerleyen bir anime. Karakterleri evreni hikayeleri olsun benim gözüm de dünyanın en iyi animesidir.
    (Güncele gelince diğer animeleri izlemek pek tat vermiyor ama :D)

2. Teşekkür
    Nagoya reacted to Zorojuro in One Piece Profesörlerinden yardım bekliyorum.   
    Filmleri genelde sezon sonları yani o sene için çekiliyor. Filmlerdeki karakter gücü ve gelişimi o anki hali oluyor bu yüzden eğer animeyi bitirmediysen tüm filmlerini izleme, spoiler yemiş olursun.
  3. Teşekkür
    Nagoya reacted to pegasusejder in One Piece Profesörlerinden yardım bekliyorum.   
    Filmlerini izlemene gerek yok, şahsen ben çok az filmini izledim. Şunu da belirteyim güzel filmleri var onları boşsan izleyebilirsin. 
  4. Teşekkür
    Nagoya reacted to lntegral in One Piece Profesörlerinden yardım bekliyorum.   
    Doçent var olur mu o? Yılımı doldurmadım profesörlük için bekliyorum hala 
    Filmleri salla geç sadece film görevi görmüyor ama Episode 0 diye bir bölüm var.Onu istediğin zaman izleyebilirsin 
  5. Beğen
    Nagoya got a reaction from Jason19654 in Hunter X Hunter   
    İkisi de gayet güzel izlemezsen pişman olursun bence killua ve gon için bile izlenir 
  6. Beğen
    Nagoya got a reaction from UJI in Black Clover   
    Ben çok büyük umutlarla başlamıştım gayetde beğendim şuanda haftalık takip ediyorum asta yuno dışındaki karakterler de çok özenli tasarlanmış hepsi ana karakter havasında(bence) karakter kısmında şüphen olmasın hikayeside gayet güzel 

(spoiler!!!11! herhalde animenin en önemli 2 bölümü 63/64 çizimleri berbat ötesininde berbat ötesi ama o bölümler hariç gayet güzel çizimleri )
     tavsiye ederim zaman kaybı kesinlikle değil
  7. Teşekkür
    Nagoya reacted to ZwanZwan in JoJo Animesi için yardım (2)   
    Part atlamanı tavsiye etmem dostum
  8. Teşekkür
    Nagoya reacted to Coolkinq12 in JoJo Animesi için yardım (2)   
    Haklısın, ben de hiç sevmedim çünkü çöp bir sezon ben o sezonu atlamıştım direk 5.sezona yani giorno sezonuna geçmiştim. Her şeyi anlıyorsun sadece, "ok" diye bir mevzu var.

9. Teşekkür
    Nagoya got a reaction from jojocuadam in JoJo Animesi için yardım.   
    Arkadaşlar Gintama bitince JoJo izlemek istiyorum tam izleme sırası varmı? bu animenin internette eski bilgiler var ve kafa karıştırıyor yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.