Jump to content

SemiGod

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    SemiGod got a reaction from ShadyRogue in Olması Gerekenden Güçlü Ana Karakteri Olan Anime Önerisi   
    Listeme ekledim teşekkürler.
  2. Beğen
    SemiGod got a reaction from ShadyRogue in Olması Gerekenden Güçlü Ana Karakteri Olan Anime Önerisi   
    Kesinlikle, hem anime boyunca farkedersen bu zekayla ezme olayı sadece karşıdaki düşmanlar için değilde sanki seyirciylede hafiften alay ediyormuş havası var. Güzel animedir tavsiye ederim 
  3. Teşekkür
    Code geass olabilir ana karakter güç bakımından üstün olmasada, strateji ve taktik kullanarak(kendisi öyle diyor) karşısındakini genelde rahatça ezdiğini söyleyebilirim.
    Ayrıca şöyle bir baktığında direk villianda olması gereken özelliklerde var. 20 dklık bölümün 15dk sı ağlayan bir ana karakterden çok koskaca 50 bölümde sadece 1 kere göz yaşı döktüğünü gördüm.

spoiler olmasın diye biraz üstü kapalı anlatacağım yinede okumayabilirsin
    kendine yakın birisiyle tam anlaşmaya varmışken yanlışlıkla gücünü kullanarak onun topladığı bölgedeki insanları öldürmesini emretti(gücü istediği kişiye istediğini yaptırabiliyor).Onu durduramayınca kendi ekibine onu hain ilan edip infaz kararını verdi.Tam anlatamadım ama izledikçe anlarsın eminim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.