Jump to content

Noya

Üyeler
  • İçerik sayısı

76
  • Son ziyareti

Noya kullanıcısının paylaşımları

1. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Tensei Shitara Slime Datta Ken ve Overlord geldi sadece aklıma
  2. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Kimi ni Todoke Barakamon Handa-kun (izlemediysen ilk önce Barakamon'u izleyip sonra bunu izlemeni öneririm) Mashiro no Oto Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue. Grand Blue Horimiya Sakura-sou no Pet na Kanojo Wotaku ni Koi wa Muzukashii Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.
  3. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Horimiya Barakamon Handa-kun Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue. Fruits Basket Gakuen Babysitters Grand Blue Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de Saiki Kusuo no Ψ-nan Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e
  4. Noya

Anime önerebilecek bir arkadaş istiyorum

https://myanimelist.net/animelist/iwashizue ben de bırakayım listemi konuşmak istersen mesaj atabilirsin ben de anime izlemekten başka bir şey yapmıyorum konuşacak birilerini arıyodum hem
  5. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Dororo ben izlerken sarmıştı bence izle derim. Myanimelist hesabımı bırakıyorum ordan istediğini seçersin. https://myanimelist.net/animelist/iwashizue?status=7
  6. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Horimiya Fruits Basket Kaichou wa Maid-sama Kono Oto Tomare Ookami Shoujo to Kuro Ouji Rakudai Kishi no Cavalry Sakurasou No Pet Na Kanojo
  7. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Hiç öyle anime izlemedim daha doğrusu genel olarak çok romantizm izlemedim ama senin dediğin gibi olmayan kendi sevdiğim romantizm animelerini önerebilirim istersen
  8. Noya

Anime İstek ve Önerileri

İlk önce Barakamon'u izleyip Handa-kun'u daha sonra izlemeni önerirdim daha iyi anlaman için ama zaten izlemişsin Barakamon da güzel animedir. Arada izlemediklerim var önerilerin için çok teşekkür ederim
  9. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Okul ya da slice of life konulu anime önerebilir misiniz
  10. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Boku no Hero Academia Tate no Yuusha no Nariagari Darwin's Game Hunter x Hunter Vinland Saga Tensei Shitara Slime Datta Ken 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru Charlotte
  11. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Classroom of the Elite Akashic Records Charlotte Boku no Hero Academia Angel Beats Sakurasou no Pet na Kanojo Mahouka Koukou no Rettousei Rakudai Kishi no Cavalry Shokugeki no Souma Grand Blue Busou Shoujo Machiavellianism Kono Oto Tomare Saiki Kusuo no Psi Nan Maou Gakuin no Futekigousha Masamune-kun no Revenge Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Koe no Katachi Yamada-kun to 7-nin no Majo Keppeki Danshi! Aoyama-kun Noblesse Ouran High School Host Club Jujutsu Kaisen Chihayafuru Handa-kun Kaichou wa Maid-sama Ookami Shoujo to Kuro Ouji Horimiya Skate-Leading☆Stars
  12. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Re:Zero Kimetsu no Yaiba Ao no Exorcist Darwin's Game Tate no Yuusha no Nariagari Owari no Seraph Noragami Fire Force Black Bullet Hamatora No Game No Life Vinland Saga Maou Gakuin no Futekigousha Satsuriku no Tenshi Akudama Drive Noblesse Magi Jujutsu Kaisen Tensei Shitara Slime Datta Ken Nanbaka Bazıları isteklerini tam olarak karşılamayabilir ama umarım yardımcı olabilmişimdir
  13. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Rica ederim <3
  14. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Omniscient Reader's Viewpoint Versitale Mage The Beginning After the End I'm Not the Overlord Tomb Raider King Limit Breaker Global Martial Arts Bunlar güzeldir okumadıysan okumanı öneririm 2. olanın animesi de var ama animedeki çizimleri biraz daha değişik
  15. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Assassination Classroom Another Phi Brain:Kami no Puzzle Shiki Danganronpa Akashic Records Dr.Stone Ao no Exorcist Yakusoku no Neverlan Nakanohito Genome Boku no Hero Academia Charlotte Sakurasou no Pet na Kanojo Barakamon Handa-kun CHOYOYU! Jibaku Shounen Hanako-kun Fruits Basket Hataraku Maou-sama Darwin's Game Kono Oto Tomare Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue Saiki Kusuo no Psi Nan Oregairu Mayoiga Kiznaiver No Game No Life Masamune-kun no Revenge Yuukoku no Moriarty Koi to Producer Ouran High School Host Club Nanbaka Gakuen Babysitters Ookami Shoujo to Kuro Ouji Kaichou wa Maid-sama Bazıları shounen değil ama savaş olmayanlardan yazdım umarım yardımcı olabilmişimdir :)
  16. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Ah çok teşekkür ederim Gorjekciğim
  17. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Başrol kızın salak,tsundere olmadığı shoujo anime önerebilir misiniz ?
  18. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Senin kadar olamasak da yapıyoruz işte bir şeyler
  19. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Phi Brain:Kami no Puzzle Re:Zero Danganronpa Shiki Kimetsu no Yaiba Dr.Stone Ao no Exorcist Boku no Hero Academia Nakanohito Genome Charlotte Dororo Black Clover Owari no Seraph Barakamon Handa-kun Haikyuu!! Tate no Yuusha no Nariagari Jibaku Shounen Hanako-kun Fruits Basket Noragami Hunter x Hunter Bungou Stray Dogs Kono Oto Tomare Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue Saiki Kusuo no Psi Nan 91 Days Hamatora Black Butler Vinland Saga Satsuriku no Tenshi Noblesse Akudama Drive Keppeki Danshi! Aoyama-kun Yuukoku no Moriarty Ouran High School Host Club Jujutsu Kaisen 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru One Punch Man Tensei Shitara Slime Datta Ken Chihayafuru Nanbaka Code Geass
  20. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Re:Zero No Game No Life Overlord Tate no Yuusha no Nariagari Hataraku Maou-sama! Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! Kenja no Mago Shinchou Yuusha 100-man no İnochi no Ue ni Ore wa Tatteiru
  21. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Hunter x Hunter Assassination Classroom Dr. Stone Charlotte Boku no Hero Academia Mahouka Koukou no Rettousei Noragami Fruits Basket Jibaku Shounen Hanako kun Barakamon Haikyuu !! Black Clover Tate no Yuusha no Nariagari Bungou Stray Dogs Kono Oto Tomare My Roommate is a Cat Saiki Kusuo no Psi Nan Magi Chihayafuru Noblesse Keppeki Danshi ! Aoyama kun Owari no Seraph Nakanohito Genome Classroom of the Elite Phi Brain : Kami no Puzzle
  22. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Tamam teşekkür ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.