Jump to content

exedrasghoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    exedrasghoul reacted to angstmon in 2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!   
    Kameramın berbatlığı (TT) resimlerin güzelliğini bozamadı 
  3. Beğen
  4. Beğen
  5. Beğen
    exedrasghoul reacted to Lycaenidae in 2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!   
    Elimden geldiği kadar şık görünsün dedim ama kitaplıkta şıklık en fazla bu kadar. 

6. Beğen
    exedrasghoul reacted to Pseudohomophylus in 2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!   
    Güle güle kullan mousepad kullanmam ama bunu görünce ben de mi alsam diye düşünmedim değil
  7. Beğen
  8. Beğen
    exedrasghoul reacted to Ellen in 2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!   
    Tebrik ederim, cok hoş. Hayırlı olsun.

9. Beğen
    exedrasghoul reacted to Amygirl in 2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!   
    Kazanan yarışmacılarımız ödüllerini aldıktan sonra bir foto ile buraları şenlendirirse çok mutlu olacağım 
  10. Beğen
    exedrasghoul got a reaction from Amygirl in 2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!   
    Çok teşekkür ederim ne kadar mutlu oldum anlatamam 
  11. Beğen
    exedrasghoul reacted to Nones in (Haikyuu!! Fanfiction) Erratic Simian [FF] [1-10. Bölüm /21.06.2020 Güncellendi]   
    Milliyetçilik yapıp neden yarı Yunan demeyeceğim ancak neden???????? xD

Şaka bir yana ben çok sevdim. Devamı gelirse keyifle okumaya devam etmek isterim. 
    Kuroo bebeğimi de okumak iyi gelecektir. Lütfen kendisini bekar bırak illa birisi ile olacaksa İnci adında bir Türkle birlikte olursa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler 

Başarılar diliyorum. Hayal gücüne sağlık.

Not: Kuroo konusunda ciddiyim xD Bana burada 2d aşk acısı çektirme plssss xD
  12. Teşekkür
    exedrasghoul got a reaction from Barış D. Baryshx in 2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!   
    Çok teşekkür ederim ne kadar mutlu oldum anlatamam 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.