Jump to content

hinataa

Kayıtlı Üye
    42
  • Last visited

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hinataa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

1. bende pek bilmiyorum ama yakın zamanda bir çeviri ekibinden oyun dil dosyalarının nasıl açıldığını öğreneceğim vs vs sende ne zaman müsaitsen o zaman case 1 , case 2 diye sırayla çeviririz ;)
  2. Reis ellerine sağlık ama bence çevirme ikinci sezonda ilki gibi oyunundan kat ve kat kötü (bana göre) ace attorneyin oyunlarına özel bir ilgin varsa ace attorney 2 ve 3'ü çevirebilirsin
  3. çok farklı şeylere takılıyorum
  4. Mortal Kombattan Jason mu .d xd
  5. Ben ecchi'yi veya haremi komedinin yanında seviyorum mideme ağrılar giriyor mesela konosuba :D ama onun haricinde sırf ecchi veya harem üzerine kurulmuş animeleri izleyen insanları anlayamıyorum potansiyel sapıklar sizi ehehhehe
  6. İlk olarak kızlar var ikinci olarak kızlar var üçüncü olarak kızlar var bu böyle yürür gider uğraştırma beni phf hahahah
  7. Animenin ilk 20 bölümünden sonrası çöp diyen kim yaw .d anime başladığı gibi gidiyor işte komedisi falan derken iyi bir şey değişmiyor mangada ki karakter çizimleri daha değişik olduğundan ben pek sevemedim ama beelzebub'un mangası seni yorar animeye başla
  8. vol / volume cilt demek zaten reis .d & Manganın sadece 1,2,3 ve 4. ciltleri türkçeye çevrildi galiba .. biraz beklersiniz 5.cilt için
  9. https://www.amazon.com/Made-Abyss-Vol-Akihito-Tsukushi-ebook/dp/B07MJHTHKC amazonda bulduğum ingilizce vol 5 https://www.amazon.com/メイドインアビス-5-バンブーコミックス/dp/480195720X bu da vol 5 in japanese edition'nı (japoncası) -Bu manganın vol 5'inin ingilizcesi 10 dolarken- -Japanese edition'u 42 dolar xd- (aralarındaki farkı anlayabilsem)
  10. şimdi 8 kere daha alıntı yapacaksın bende cevap vermek zorunda kalacağım en iyisi susmak
  11. uzatma konuyu YALNIZ Nickli arkadaş çakarım bu olayında zamanında pc oyunculuğu ölüyormu adlı tartışmadan bir farkı yok sen söylemeden önce böyle bir olayın olduğunu bilmiyordum bile
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.