Jump to content
  • Create New...

hinataa

Kayıtlı Üye
  • Content Count

42
  • Last visited

About hinataa

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. bende pek bilmiyorum ama yakın zamanda bir çeviri ekibinden oyun dil dosyalarının nasıl açıldığını öğreneceğim vs vs sende ne zaman müsaitsen o zaman case 1 , case 2 diye sırayla çeviririz ;)
  2. Reis ellerine sağlık ama bence çevirme ikinci sezonda ilki gibi oyunundan kat ve kat kötü (bana göre) ace attorneyin oyunlarına özel bir ilgin varsa ace attorney 2 ve 3'ü çevirebilirsin
  3. çok farklı şeylere takılıyorum
  4. Mortal Kombattan Jason mu .d xd
  5. Ben ecchi'yi veya haremi komedinin yanında seviyorum mideme ağrılar giriyor mesela konosuba :D ama onun haricinde sırf ecchi veya harem üzerine kurulmuş animeleri izleyen insanları anlayamıyorum potansiyel sapıklar sizi ehehhehe
  6. İlk olarak kızlar var ikinci olarak kızlar var üçüncü olarak kızlar var bu böyle yürür gider uğraştırma beni phf hahahah
  7. Ana karakter duyguları nedeniyle power up alması ama karşısındakini nakavt edememesi
  8. Kalın kafalı ana karaktere sahip olmayan harem animelerinden biri / Monster Musume no Iru Nichijou
  9. Ecchi Animelerinde ki erkek karakterlerin hep zeki, güçlü çekici gösterilmesi
  10. Animenin ilk 20 bölümünden sonrası çöp diyen kim yaw .d anime başladığı gibi gidiyor işte komedisi falan derken iyi bir şey değişmiyor mangada ki karakter çizimleri daha değişik olduğundan ben pek sevemedim ama beelzebub'un mangası seni yorar animeye başla
  11. vol / volume cilt demek zaten reis .d & Manganın sadece 1,2,3 ve 4. ciltleri türkçeye çevrildi galiba .. biraz beklersiniz 5.cilt için

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.