Jump to content

DrClover

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

DrClover kullanıcısının paylaşımları

1. Yok malesef doktoriçe. Yorumun için teşekkür ederim. Yani bilmiyorum ki ana karakterin villian'a döndüğü ve memleketini yok etmeye çalıştığı anime geliyorsa alına o animedir değilse de yoktur boş ver. Ben zaten aklıma gelince yazdım öyle :) bulmasam da olur
  2. Bayağı bir süre önce instagramda gezerken görüp o zamanlar izlememiş olduğum için "attack on titan" sandığım bir anime vardı. Aynı aot'daki titanlara benzer yaratıkların ordusu ağır ağır yürüyerek bir yere gidiyorlardı. Ön saflardaki yaratıklardan biri eğiliyor ve ana kötü olduğunu sandığım bir karakter o yaratığın başını okşayıp gülüyordu. Bulabilecek var mı detay çok az biliyorum ama sahne aklıma geldikçe kuduruyorum
  3. Asla yakandan düşmeyeceğimi biliyorsun dimi sarışın bomba
  4. DrClover

Merhaba :)

:d çok doğru oynuyorsun satranç taşlarını. tebrik ederim. hahahaha :d sinirlenme sinirlenme
  5. DrClover

şşş gizliden konuşalım. yerin kulağı var. özellikle @heymelyduymasın
  6. DrClover

Selam Eren. Hoşgeldin. Clannad Misyonerleri var forumda, kendileri çok tehlikeli ve melek görünümlü şeytan hepsi. Dikkat et :d
  7. silindi

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. DrClover

DrClover

benim imzam öylesine, hiç hoş durmaz kağıtta.

hmmm

neyse buluruz bişeyler

3. Ellen

Ellen

hele bi karşılaşalım da

4. Mutaika

Mutaika

O dakikalar içerisinde gören gördü.

8. DrClover

Herkese Merhaba

en iyisini yapmışsın o zaman. başarılar dilerim
  9. DrClover

Anime İstek ve Önerileri

isekai arayacaktım üşeniyodum :d teşekkürler
  10. DrClover

siyah modun geliştirilmesi

Evet valla sayfa yenilerken olan ani beyaz-siyah geçişi flaş patlamış etkisi yapıyor geceleri benim gözümde ve çok rahatsız oluyorum. Aynısını benim tanıdığım arkadaşlarım da yaşıyor. Sayfalar arası geçişte beyazlama oluyor. Tarayıcımız: Opera
  11. DrClover

Herkese Merhaba

Türkiye'de mühendis hayatı dediğin,hele ki şuan, amelelikten ibaret ? Ben medikal kalibrasyon için bir firmaya girmiştim. 3 ayda 20bin km yol yaptım. Sabah akşam araba direksiyonunda. O 3 ay ne kitap okuyabildim ne anime izleyebildim ? sonra işi bıraktım zaten. Şimdi yüksek lisans yapıyorum.
  12. DrClover

Herkese Merhaba

Bitince daha da zorlaşıyo boşver wjsjs öğrencilik + anime en iyi yasam tarzi
  13. DrClover

Herkese Merhaba

allah kurtarsın. Hoşgeldin
  14. Elinize sağlık. Vallahi heyecanla bekliyorum :) gün sayıyorum.
  15. DrClover

İçeriklere atılan itibar

Valla desteklemekten vazgeçerüz bak birden çekiliriz görürsün
  16. DrClover

İçeriklere atılan itibar

Sapık bey bu sistem gelirse etkileşim sayısı 4-5 kat artar. Desteklüyrüm
  17. DrClover

İtiraf Köşesi

Şaka yapıyorum. İyi yapmışsın
  18. DrClover

İtiraf Köşesi

püüüü ispiyoncu
  19. DrClover

Bleach in en karızma karakteri kim ?

Uryu Ishida dururken başka karakterleri karizma bulan insanlar da ne bileyim.... midesizdir yağni.
  20. DrClover

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Animelerden istediğim öyle büyülü vs. bir eşya yok aslında. Ama böyle el işçiliği güzel, iyi işlenmiş ve kaplanmış tahta bir bira bardağı isterdim :/ hep öyle hanlarda vs. içiyorlar kıskanıyorum.
  21. DrClover

Shoujo seven erkek

Bizim mahallede pek güzel adlandırılmayacak erkek çeşidi. Erkek adam Shōnen ve Hentai izler.
  22. Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı. Beraber tokatlayalım mı birilerini

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. DrClover

DrClover

Forum dışından birilerini tokatlayalım mı? yazmıştım da nedense o kısmı eksik göndermiş telefon 
      :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

3. ShadyRogue

ShadyRogue

Sanırım gerçekten de değilim, adminlerimizi kızdırmadan yapalım bir şeyler :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

4. DrClover

DrClover

Özelden konuşalım burası çok tehlikeli :)))

Biri bizi gözetliyor 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.