Jump to content

DrClover

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    DrClover reacted to Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^   
    Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^ 
  2. Beğen
    DrClover got a reaction from ShadyRogue for bir durum güncellemesi, Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı.   
    Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı. Beraber tokatlayalım mı birilerini
  3. Beğen
    DrClover got a reaction from BURUN for bir durum güncellemesi, Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı.   
    Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı. Beraber tokatlayalım mı birilerini
  4. Üzgün
    DrClover reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  5. Beğen
    DrClover got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, imzandaki 2D kız muhabbeti bana Golden Time'ı hatırlattı tebessüm ettim ve duygulandı   
    imzandaki 2D kız muhabbeti bana Golden Time'ı hatırlattı 
    tebessüm ettim ve duygulandım aynı anda 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.