Jump to content

DrClover

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Harika
    DrClover got a reaction from Mutaika in Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime   
    Orihimeyi sevmiyorum. Matsumoto güzel bi teğmen. İşte kolyesi olsun, suratı olsun falan(!)
  2. Beğen
    DrClover reacted to Mutaika in silindi   
    O dakikalar içerisinde gören gördü.
  3. Beğen
    DrClover reacted to lntegral in Luffy aslında hastanedeymiş tüm olayları zihninde kurguluyormuş falan. Going Merry de   
    Leyla ile mecnun'un insanların senaryo tahminlerini genişletmesi
  4. Beğen
  5. Harika
    DrClover got a reaction from sShoguNn in 15 gün sonra tekrar merhaba. Uzun, yorucu, sıkıcı bir ev taşıma ve internet nakil işl   
    Neyse artık araştırınca söylersin 
  6. Karmaşık
    DrClover reacted to sShoguNn in 15 gün sonra tekrar merhaba. Uzun, yorucu, sıkıcı bir ev taşıma ve internet nakil işl   
    daha belli değil şu an henüz hangi animeyi izleyeceğimi araştırmadım
  7. Beğen
    DrClover got a reaction from sShoguNn in 15 gün sonra tekrar merhaba. Uzun, yorucu, sıkıcı bir ev taşıma ve internet nakil işl   
    Kesbiş oslun.
    Yeni evin ve internetinde izleyeceğin ilk animenin adını alalım senden
  8. Beğen
    DrClover got a reaction from ShadyRogue in Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı.   
    Özelden konuşalım burası çok tehlikeli :)))
    Biri bizi gözetliyor 
  9. Beğen
    DrClover got a reaction from BURUN in Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı.   
    Forum dışından birilerini tokatlayalım mı? yazmıştım da nedense o kısmı eksik göndermiş telefon 

10. Üzgün
  11. Harika
    DrClover got a reaction from Rectangle in Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim   
    Isekai izleyenlere bir şey mi dedin 
    omae wa mou shindeiru
  12. Beğen
    DrClover reacted to Perfectum in Şu final haftasını da atlattık.   
    İnanırsan başarırsın ben sende o ışığı gördüm . Sana iyi geceler diliyorum. Ben de birazdan çıkacağım.
  13. Beğen
    DrClover got a reaction from Perfectum in Şu final haftasını da atlattık.   
    Birazdan yatacağım. Hedefim akademisyenlik. Şuan medikal fizikte yüksek lisans yapıyorum, nükleer bilimler üzerine çoğunlukla. Radyokimya veya medikal dozimetre üzerine çalışıp tezi bitirdikten sonra da doktora yapmak istiyorum. Ama tabi ki bulunduğum bölümdeki herkes fizik/fizik mühendisliği mezunu ve ilk tercih her zaman fizikçiler  ama notlarım ve hocalarla aram onlardan daha iyi ve buna güveniyorum şuan :) 

14. Karmaşık
    Biliyorum biliyorum karmaşık duygular. Hem bu bölüme de ilgi duymuyorum bakalım ne olacak 
  15. Beğen
    Ooo bir gazi buldum xcvxs valla bizde mezun oluruz bir gün umarım :D 
  16. Harika
    DrClover got a reaction from Perfectum in Şu final haftasını da atlattık.   
    Allah kurtarsın :)
    Biyomedikal mühendisliği mezunuyum bende. Ankara Üniversitesinde master yapıyorum, meslektaş sayılırız. Elektrik mühendisleri odasına kayıtlıyız bizde
  17. Harika
    DrClover got a reaction from KRHerusaizu in Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim   
    Isekai izleyenlere bir şey mi dedin 
    omae wa mou shindeiru
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.