Jump to content

DrClover

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    DrClover reacted to Pseudohomophylus in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    Hmm sağlık olsun. Pek yardımcı olamadım
    Turk Anime TV discord sunucusunda oldukça kısa bir sürede her şeyi bulabiliyorlar
    bir de oraya yaz istersen -oradaysan tabi-
  2. Teşekkür
    DrClover reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @DrCloverHer ne kadar sana kanım ısınmasa da doğum günün kutlu olsun
    Nice yeni yaşlara...

3. Üzgün
    DrClover got a reaction from ToaTokuchi in En çok hangi anime eşyasını istersiniz   
    Animelerden istediğim öyle büyülü vs. bir eşya yok aslında. Ama böyle el işçiliği güzel, iyi işlenmiş ve kaplanmış tahta bir bira bardağı isterdim :/ hep öyle hanlarda vs. içiyorlar kıskanıyorum.
  4. Karmaşık
    DrClover got a reaction from heymely in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Asla yakandan düşmeyeceğimi biliyorsun dimi sarışın bomba
  5. Beğen
  6. Üzgün
    DrClover reacted to bluegrass in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Yeniden fark ediyorum ki FMA en iyi openinglere sahip animelerden.

7. Beğen
    DrClover got a reaction from erengwen in Merhaba :)   
    Selam Eren. Hoşgeldin.
    Clannad Misyonerleri var forumda, kendileri çok tehlikeli ve melek görünümlü şeytan hepsi. Dikkat et :d
  8. Teşekkür
    DrClover reacted to Degurechaff in siyah modun geliştirilmesi   
    Merhabalar, ilgili alan ana sitede stabil olsada forum için olmadı. Sizler için yeni dark tema düzenledim.  Aşağıdaki resimdeki gibi sitenin en altından görünümden seçerek aktif edebilirsiniz. Temayla ilgili önerileriniz olursa özelden iletebilirsiniz.  Yardımcı olacağım.

Saygılarımla, 

9. Beğen
    DrClover got a reaction from Braveng in Herkese Merhaba   
    allah kurtarsın.
    Hoşgeldin
  10. Beğen
    DrClover got a reaction from ChloeCheshire in İçeriklere atılan itibar   
    Sapık bey bu sistem gelirse etkileşim sayısı 4-5 kat artar. Desteklüyrüm
  11. Beğen
    DrClover got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season   
    Elinize sağlık. Vallahi heyecanla bekliyorum :) gün sayıyorum.
  12. Teşekkür
    DrClover reacted to Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season   
    Anime Adı: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season
    Anime Türü: Dram, Fantastik, Gerilim, Psikolojik
    Bölüm Sayısı: 13 / 13
    Yapım Yılı: 2020
    Çeviri: Eolo-sama
    Düzenleme: Eolo-sama
    Görüntü Kalitesi: 1080p
    Özet: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu animesinin 2. sezonudur.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

13. Harika
    DrClover got a reaction from heymely in İçeriklere atılan itibar   
    Valla desteklemekten vazgeçerüz bak birden çekiliriz görürsün

14. Harika
    DrClover got a reaction from BURUN in İçeriklere atılan itibar   
    Valla desteklemekten vazgeçerüz bak birden çekiliriz görürsün

15. Beğen
    DrClover reacted to heymely in İçeriklere atılan itibar   
    Destekçinim Sapık. Clannad antilerine bol bol kullanırız. 
  16. Beğen
    DrClover got a reaction from KRHerusaizu in İçeriklere atılan itibar   
    Sapık bey bu sistem gelirse etkileşim sayısı 4-5 kat artar. Desteklüyrüm
  17. Harika
    DrClover reacted to mrsaitama in Hangi Animede ve Hangi Karakter Yerinde Olmak isterdiniz?   
    Kesinlikle pokemon evreninde yaşamak isterdim. Pokemonların sahiplerine olan sadakati, arkadaşlığı ve beraber çalışarak gelişme arzusu hep hoşuma gitmiştir. Karakter olarakta dövüş pokemonları eğiten bir salon lideri olmak güzel olurdu.
  18. Harika
    DrClover reacted to AraharaFox in Nasıl anime indirebilrim   
    Taçenin çevirdiği animeleri DrClover'ın söylediği şekilde indirebilirsin. Ama bazı animeleri TAÇE çevirmiyor bunu da animenin turkanime.tv sayfasında; 

Mavi kısımdan çevirisini yapmış Fansubların forum veya blog sayfalarına ulaşarak indirme yapabilirsin. Eğer Nyaa gibi RAW(Ham) torrent şeklinde alt yazı olmadan indirirsen Kırmızı işaretin içinden turkcealtyazi.org'a yönlendirilerek sadece alt yazı dosyasını indrebilirsin! :) Çoğu çevirmen ingilizce altyazılı veya raw olarak indirmek için nyaa torrent sitesini kullanır. Ama Türkçe izleyeceğini varsayarsak en ideali maviyle çevrilmiş kısımdan fansubların platformlarına giderek indirmek.

19. Beğen
    DrClover got a reaction from ChYRoN in Nasıl anime indirebilrim   
    Çeviri gruplarının adı ile aratarak kendi sitelerindeki "Tamamlanmış Projeler" kısımlarından genellikle linklere ulaşabilirsin.
    Forumda ise TAÇE'nin çevirisini yaptığı animelerin linkleri var: https://forum.turkanime.tv/forum/18-tamamlanan-projelerimiz/ buradan ulaşabilirsin.
  20. Teşekkür
    DrClover reacted to pegasusejder in Karakter Gelişimi Güzel Olan Anime Önerileri   
    Vinland Saga
    Hajime no İppo
    Kenichi
    Kingdom
    Bakuman
    Gin no Saji ana karakterin köy hayatını alışmaya başlaması ve yaşadığı zorlukları atlatması falan hoşuma gitmişti.
    Ookiku furikabutte ana karakter tamamen özgüvensizken, yavaş yavaş özgüvenini kazanması
    Shingeki no kyojin
    Slam Dunk adam serseriyken sporcu oluyor :)

Karakter gelişimi diyince aklıma aksiyondan veya karakterin fiziksel olarak güçlenmesinden ziyade kişilik olarakda değişmesi ve gelişmesini anladığım için bu tarz öneriler yaptım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.