Jump to content

MikasaWithInTheFire

Kayıtlı Üye
  • Content Count

208
  • Last visited

• Days Won

2

Reputation Activity

1. Beğen
    MikasaWithInTheFire got a reaction from KRHerusaizu for a status update, Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum gü   
    Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum günümü ilk kutlayan sizler olmuşsunuz, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviorum, sağlıklı kalın, hoşça kalın. 

2. Harika
    MikasaWithInTheFire got a reaction from 908 for a status update, Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum gü   
    Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum günümü ilk kutlayan sizler olmuşsunuz, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviorum, sağlıklı kalın, hoşça kalın. 

3. Beğen
    MikasaWithInTheFire got a reaction from Veiykas for a status update, Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum gü   

4. Beğen
    MikasaWithInTheFire got a reaction from HolySpirit for a status update, Şiirler ne kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici. Boynuma sarılma, gül   
    Şiirler ne  kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici.
    Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.
    ~Nazım Hikmet
  5. Beğen
    MikasaWithInTheFire got a reaction from Veiykas for a status update, Şiirler ne kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici. Boynuma sarılma, gül   
    Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.
    ~Nazım Hikmet
  6. Beğen
    MikasaWithInTheFire got a reaction from Akamine for a status update, Şiirler ne kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici. Boynuma sarılma, gül   
    Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.
    ~Nazım Hikmet
  7. Teşekkür
    MikasaWithInTheFire reacted to pegasusejder for a status update, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  8. Harika
    MikasaWithInTheFire got a reaction from sShoguNn for a status update, Stalklanmaktan nefret ederim, lütfen stalklamayın; sorunuz yoksa bahmayın bağa   
    Stalklanmaktan nefret ederim, lütfen stalklamayın; sorunuz yoksa bahmayın bağa
  9. Beğen
    MikasaWithInTheFire got a reaction from HolySpirit for a status update, Haikyuu trailerını izledim, fişşek gibiyim.   
    Haikyuu trailerını izledim, fişşek gibiyim. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.