Jump to content

Ellen

Üyeler
  • İçerik sayısı

291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Ellen got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Son saniye çizim yarışmasına katılmayı düşünürsün, her şeyi halledersin ve son anda k   
    Son saniye çizim yarışmasına katılmayı düşünürsün, her şeyi halledersin ve son anda katılmama hissiyatı gelir ve sadece seyirci olmayı istersin. Anlık his değişimleri...
  2. Karmaşık
    Ellen got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş   
    Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş
  3. Üzgün
    Ellen got a reaction from Ari01 for bir durum güncellemesi, Selamlar, Okumayacağım, yok okumayacağım dediğim AOT final bölümünden sızıntılar çıkt   
    Selamlar,
    Okumayacağım, yok okumayacağım dediğim AOT final bölümünden sızıntılar çıktığından beri haberdarım; anladığım üzere birçok kişi final hakkındaki düşüncelerimi merak etmiş, bir şey yazsam buradan Japonya'ya yol olur demek isterdim lakin şimdilik sadece söyleyeceğim 2 şey var:
    ☆ İsayama, fanları önemsemeden çizdiği yolda tutarlıca ilerleseydi keşke. Seride o kadar karakteri ve hikayeyi, büyük karakter gelişimlerini fanlar uğruna çöpe attı. 
    ☆Sevdiğim karakter en kötü sonu yaşadı, bunun için de üzgünüm. 

4. Üzgün
    Ellen reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebil   
    Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebiliyorum 
  5. Beğen
    Ellen got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Yasakların kalkması 65 yaş üstü amcalara, dedelere yaradı. Türkiye 'de bir anime konu   
    Yasakların kalkması 65 yaş üstü amcalara, dedelere yaradı. Türkiye 'de bir anime konusu aranıyorsa öncelik 65 yaş üstü dedelere verilmeli. Epey konu çıkar kendilerinden
  6. Beğen
    Ellen reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

7. Beğen
    Ellen reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğr   
    Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğraşan ben ve benim gibi bütün sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. 

Dilerim ki hak ettiğimiz özeni bir gün görürüz. 
  8. Beğen
    Ellen reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)   
    Bahar Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Torba :)

9. Beğen
    Ellen reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u   
    Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u diyordum, millet arıl arıl Attack on Titan bokluyordu şimdi herkes izler olup övmeye başlamış, Eren'e laf atanlar erenci falan olmuş, yani hem dediğim noktaya geldikleri için mutluyum hem de sinirlerim bozuk. 3.sezonu daha izlemedim bile bekliyorum ki biriksin. Attack On Titan serisi bir çok açıdan çok sağlam eser bir baş yapıta yakın, sinema mezunu olarak gayet her açıdan kaliteli buluyorum. Avatar The Lastairbender'dan beri bomboş bölüm içeren az seri izledim, Ninja Scrolls vardı bir de galiba her bölümü bir şeye hizmet eden onun dışında sayılı yani Attack On Titan'da bunlardan biri Fullmetal Alchemisti'de unutmadan ekleyim FMA'da Anime dünyasının bir hitchcock eseridir olay örgüsü olarak plana sadık ve hiç çıkmadan gizemi ve ufak gerilimleri hep hissettirir ve ilerler.
  10. Beğen
    Ellen reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının 8 Mart Dünya Kad   
    Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının
    8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım 
    Kendinize cici bakın kızlar
    Seviliyorsunuz

11. Beğen
    Ellen reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sa   
    Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

12. Beğen
    Ellen reacted to HolySpirit for bir durum güncellemesi, Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareke   
    Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya 
  13. Beğen
    Ellen reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim   
    Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş
    Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi  1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..
  14. Teşekkür
    Ellen reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)   
    Hepinize sağlıklı ve güzel bir yıl diliyorum :)
  15. Beğen
    Ellen reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere https://nyaa.si/view/1304255   
    Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere
    https://nyaa.si/view/1304255
  16. Beğen
    Ellen reacted to heymely for bir durum güncellemesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! Cumhuriyet kadınları olarak müteşekkiriz.   
    29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!
    Cumhuriyet kadınları olarak müteşekkiriz. 
  17. Harika
    Ellen reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak...   
    Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. 

18. Beğen
    Ellen reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Taze taze efenim http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/10/raise-wa-tanin-ga-li-   
    Taze taze efenim 
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/10/raise-wa-tanin-ga-li-tantm-yeni-bolumu.html
  19. Üzgün
    Ellen reacted to Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan karakterdir. Dram. 
  20. Beğen
    Ellen got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum gü   
    Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum günümü ilk kutlayan sizler olmuşsunuz, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviorum, sağlıklı kalın, hoşça kalın. 

21. Harika
    Ellen got a reaction from 908 for bir durum güncellemesi, Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum gü   
    Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum günümü ilk kutlayan sizler olmuşsunuz, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviorum, sağlıklı kalın, hoşça kalın. 

22. Beğen
    Ellen got a reaction from Veiykas for bir durum güncellemesi, Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum gü   

23. Beğen
    Ellen got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Şiirler ne kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici. Boynuma sarılma, gül   
    Şiirler ne  kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici.
    Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.
    ~Nazım Hikmet
  24. Beğen
    Ellen got a reaction from Veiykas for bir durum güncellemesi, Şiirler ne kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici. Boynuma sarılma, gül   
    Şiirler ne  kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici.
    Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.
    ~Nazım Hikmet
  25. Teşekkür
    Ellen reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.