Jump to content

charizard231

Kayıtlı Üye
  • Content Count

20
  • Last visited

About charizard231

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Evet Rezalet seri diyenlere takma izledigim en sürükleyici serilerden bazı eksikleri yokmu var ama iyi seri bence.
  2. yazar seriyi uzun tutmak istedigini söylemişti ve şuan black clover iyi gidiyor anime icinde manga icinde yani yakın zamanda final olmaz..
  3. saçma ve kanka yunonun ailesi belli olduğu için teorin çürüyor :D
  4. birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak. 1.Teori : Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astanin içindeki iblis baya yüksek seviye. Şeytan dünyası hep güçlü gösterildi ama güçsüz şeytanlar olacağı bariz. Niyeyse Astanin şeytani 4 büyük şeytandan biri geliyor ve bu şeytanlar şeytan dünyasını dengede tutuyor.ancak astanin şeytani uzun süredir kayıp. Ve bide dengelerin bozulmasinada sebeb oluyor. Yada şöyle.bir şeyde olabilir tepegöz hikayesi gibi. Tepegöz insan ve peri çiftleşmesi den me
  5. 9 veriyorum. favori animelerimden yani eksikleri yokmu var astanın çok bağırması ama alısıyorsun bi zaman sonra. animasyonlarıda iyi değil. ama sonradan iyileşiyor animasyonları biraz. ama hoşuma giden şey hikayesi iyi ve baya sürükleyici cok kısa sürede bitirdim. ve benim en cok sevdigim şeylerden fazla karakterin olması yani fazla karakter var ve sağlamlar 9 tane lonca var ve hepsinin liderleri bir kactanesi haric efso cool ve sağlam karakterler. ve animede aşırı gizem var taglarda yok ama o kadar çok soru varki buda animeyi izlettiren sebeplerden biri. tavsiye ederim
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.