Jump to content

charizard231

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

charizard231 üyemizin başarıları

1. charizard231

Black Clover

Evet Rezalet seri diyenlere takma izledigim en sürükleyici serilerden bazı eksikleri yokmu var ama iyi seri bence.
  2. charizard231

Black Clover

yazar seriyi uzun tutmak istedigini söylemişti ve şuan black clover iyi gidiyor anime icinde manga icinde yani yakın zamanda final olmaz..
  3. charizard231

Black Clover Asta Kim

saçma ve kanka yunonun ailesi belli olduğu için teorin çürüyor :D
  4. charizard231

Black Clover Asta Kim

birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak. 1.Teori : Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astanin içindeki iblis baya yüksek seviye. Şeytan dünyası hep güçlü gösterildi ama güçsüz şeytanlar olacağı bariz. Niyeyse Astanin şeytani 4 büyük şeytandan biri geliyor ve bu şeytanlar şeytan dünyasını dengede tutuyor.ancak astanin şeytani uzun süredir kayıp. Ve bide dengelerin bozulmasinada sebeb oluyor. Yada şöyle.bir şeyde olabilir tepegöz hikayesi gibi. Tepegöz insan ve peri çiftleşmesi den meydana gelen tanrının cezalandırdığı kişi. Bu sebeple iri yarı ve çirkin oluyor. Belkide asta insan elf veya insan şeytan veya başka bir ırkın çiftleşmesi sonucu lanetlenmiş bir çocuk olabilir. Bu sebeple de büyü gücü olmayabilir. Ayrıca şöyle bir durumda olabilir. Astanin şeytan babası ve insan annesi olabilir. Ve Astanin içindeki şeytan Astanin kardeside olabilir. Bunu ben ekledim:şimdi birisi dicek şeytan diye zagrebe senpai dedi biliyorsunuz astanın şeytanı sanki biraz alaycı tavırla konusuyor ondan öyle konusuyor olabilir. 2.sebebi yası kucuk olabilir. 3.sebebi gücü düşük olabilir fakat gücü değişik olduğu için güclü görülüyor olabilir. anti büyü sonucta kimsede yok bana kardeş şeyi haric mantıklı geldi. kardeşi yazmıcaktımda arkadasa saygı amaclı onuda ekledim. 2.teori Asta aslında "Astaroth" adlı bir şeytanın ta kendisi 3 büyük iblisden biri beelzebub,lucifer,astaroth ve tek insan görünümünde olan kişi o ve sanarım burayı tam bilmiyorum anti büyüyü temsil ediyor kendisinin haberi yok ve Şeytanı olarak andığı şey gerçek kişiliğide olabilir 2 ye ayrılmıştır belki 3.Teori Aslında simdiye kadar seytanın gucunu görmedik bence buyu silme özelligi kılıcın özelligi seytanın degil bence.Asta kılıçsız hiçbir zaman büyü silmedi yani içindeki seytan büyüyü silmiyor büyuyu kendinin gibi kullanıp guclendiriyor olabilir.Mesela kılıcın ozelligi buyu silme ve bu buyu silmeyi kendisine katıp guclendiriyor olabilir 4.teori Belki asta kendisine bile zarar verecek bir tür buyu gucu seviyesi ve çok guclu bir buyu turuyle dogdu.Bu yuzden ailesi de astayı kurtarmak için buyu gucunu silen seytanı icine hapsettiler ki buyusunu engellesinler. 5.teori: Ya astanın iblisi ilk iblislerden artık iblislerin bile hatırlayamadığı kadim bir iblis yada asta iblis ile insan soyundan geliyo bu yüzden diğer iblisler bunu tanımıyo
  5. charizard231

Black Clover

9 veriyorum. favori animelerimden yani eksikleri yokmu var astanın çok bağırması ama alısıyorsun bi zaman sonra. animasyonlarıda iyi değil. ama sonradan iyileşiyor animasyonları biraz. ama hoşuma giden şey hikayesi iyi ve baya sürükleyici cok kısa sürede bitirdim. ve benim en cok sevdigim şeylerden fazla karakterin olması yani fazla karakter var ve sağlamlar 9 tane lonca var ve hepsinin liderleri bir kactanesi haric efso cool ve sağlam karakterler. ve animede aşırı gizem var taglarda yok ama o kadar çok soru varki buda animeyi izlettiren sebeplerden biri. tavsiye ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.