Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

du kız belki beyin kıvramları üçgendir baklava derken onda bahsediyodur :lol:
  2. Mileydi

bi ikimiz zaten bir orda bir burda bende ne açmışım kaynatmaya yaaa :lol: :lol: hakkatten ya türk insanının kanında var bu everme olayı :blink: asıl bizim kızımız gül gibim onu ne doktorlar ne mühendisler ne astronatlar istedi de biz hıh dedik :ph34r:
  3. valla kardeş benim gibi koltuk kanepe minimum halı ile bitişik yaşayan biri için daha acı verici :ph34r: tebriğin için teşekkür ederim başardım sonunda yaptımmm :lol: :lol:
  4. Mileydi

senin beynin yeter gerisi hayal gücüne kalmış -_- ama zannımca resimden güzel :rolleyes: kız kısmetin açılıııııı :lol:
  5. Mileydi

bence hattlar karıştı :ph34r:
  6. Mileydi

yeni bir aşk doğiiiiiiiiii :wub:
  7. dniyorum tekrar :lol: bu sefer olucak :ph34r: valla oldu :blink:
  8. deneme bir iki deneme bir iki :lol: :lol: http://
  9. bunun için konu açtım senin gibi yardım sever formdaşlarım cevap verdiler de ben beceriksizim :blink: :blink:
  10. Mileydi

dominant neyim anlamam ben erkek dediğin masaya yumruğunu vurmalı ben son söylerim demelison söz : aşkım ne derse o olur :D sen bölede güjelsin ;)
  11. yok ben bu forma resim ekleme işini beceremiyom bu kadarmı teknoloji özürlü olur bir insan :unsure:
  12. Mileydi

anlamadımm :blink: :blink:
  13. yeni konu açmaya üşendim budan devam edeyim ayrıca illa resimli mi olucak sadece yazı olsa olmaz mı ??
  14. Mileydi

kendimce erkek uzun olsun birazda kalıplı olsun neden ben uzun o kısa cıkss olmas :P ben iri o zayıf işte orda ben komplekse girerim :lol: erkeklerin tercihini bilemeyeceğim :ph34r: zaten bilseydim bekar kalmazdım :lol: konuya ara verip öyle arazi olursanız kaçırırsınız iştem ^_^ Karadeniz bende çok istiyom gitmeyiiiiiii
  15. şimdi bu konu gülmek adına ya bende bi iki fotoğraf paylaşsam nolur ama öyle karikatür felan değil :ph34r:
  16. Mileydi

annen mayalamıyor mu sana :(
  17. Mileydi

bizim sülalede zor valla yaş ortalaması 60 :ph34r: ama denemekten zarar gelmez hatta yararı bilem olur belki :rolleyes:
  18. Mileydi

hahhahahahahaaaaa :lol: :lol: inanırım bakkk inanma meyilim var zaten :blink:
  19. Mileydi

tekrar tekrar gösterme şu resmi yyaaaa gıjık oldum zati :angry:
  20. Mileydi

ayrıca boy felan bahane yaşlanınca gerçekten yaşlanınca şöle bir 100-120 yaşına gelince (allah ömür verirse tabi) boyda çekiyor saçda dökülüyor :wacko:
  21. olur mu hiç zuzu beğendi hem de çok beğendi :lol: şimdi İzmir ve Ankara arasında soyucak bir yer bulmak kaldı :ph34r:
  22. Mileydi

ona bende gıcığım zaten 1.45 lik kızlar nasıl 1.90 lık sevgili yaparlar yaaa :angry: :angry: dip not: ben yalın ayak 1.75 topuklu 1.80 olunca boy insan yanında uzun birini istiyor haliyle :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.