Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının son zaferi 15 Ocak 2022

Mileydi en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

78153 profil görütülenme

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Mileydi

1. Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz?
    kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
    Eola-sama copy paste tenkyüüü :big-eye-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Çünkü güdümlü füze gibiler, akıllarında sadece o şey var, başka bir şeylere bakmadan, uyarıları,  ikaz ışıklarını görmeden hemen gidip aklında olanı yapması lazım. İşi çok acil ve hayat memat meselesi konusu açıp cevabı hemen almalı. Zaten diğer konular bir işe yaramaz onun aklındaki soruların cevabını veremez araştırıp neden vakit kaybetsin dimi :bird-onion-head-emoticon: Birde bunların Türkçe yazmayı beceremeyen türleri var, onlarda ayrı bir araştırma konusu :schoolplz:

3. pegasusejder

pegasusejder

Benim birde anlamadığım, orada konunun yanlış açıldığını ve yorum atmanın da yanlış olduğunu belirtmeme rağmen ısrarla ileti atmaya çalışanlar. Yani ne bileyim hadi kuralları okumayı es geçtin ve yanlış açılmış konuya yorum yaptın ama konunun içinde uyarı yapılmasına rağmen ileti atmaya devam edenleri hiç anlamıyorum. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

4. Eolo-sama

Eolo-sama

Ahahahshdh rica ederim abla

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.