Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mileydi

Forum Admin
    4.170
  • Son ziyareti

• Başarı

62

Mileydi kullanıcısının son zaferi 1 Ekim

Mileydi en beğenilen içeriğe sahiptir

Mileydi hakkında

• Derece
    */?%/#!'£\}={½$]

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

22.810 kez ziyaret edildi
  1. Mileydi

( 03 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru Romanı Spor Türünde Anime Serisi Oluyor Yukarıya anime seri ile ilgili bilgi bıraktım okuyun Ellerinize sağlık, şimdiden bolca kolay gelsin, özlemiştim spor serilerini Umarım beklentilerimi karşılar. Zaten ana karakterimizin görüntüsü bildiğin Kageyama bakalım karakteri nasıl olacak
    1. sShoguNn

sShoguNn

Keşke yaz tatilinde yapsalardı bunu.

2. Ben Stardust6918 Aynı ip adresi diye banlamışsınız ikimizide biz kardeşiz aynı internete bağlanıyoruz ondan 🙂

1. Mileydi

Mileydi

İki kardeşin evde yüz yüze muhabbet etmesi daha uygun olmaz mı? Kurallarımızda yazıyor, tek ıp tek üyelik üzülerek söylüyorum istisna yapılamıyor.

2. asaasad

asaasad

Ya ben daha yeni açmıştım zaten abim önerdi ondan açtım. evet yüz yüze konuşmak daha uygun ama burda konuşmuyoruz sadece zevke açtık yani konuşmak için değil. 

Sadece gezinmek için vs. neyse siz bilirsiniz. 

3. Mileydi

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Adı geçince nasılda geldi Doğum günün kutlu olsun bebem nice sağlıklı, sıhhatli, neşeli, paralı, yaşlara özletme kendini bu kadar
  4. Mileydi

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

ResulEkremKaya ve Stardust6918 aynı IP ???
  5. Mileydi

En Son Hangi Şarkıyı Dinlediniz?

Forum kurallarını okuyunuz. Kilit.
  6. Mileydi

Hangi Şarkıcıyı Seviyorsun?

Forum kurallarını okuyunuz. Kilit.
  7. Mileydi

(12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

8. Mileydi

Selam Asosyal Arkadaşlarım

Konuyu amacından saptırmayalım, konunuzu düzenleyiniz, konu içinde adı geçen üyeler uyarılarım sizi de kapsıyor, forumda kalıcı olmak istiyorsanız lütfen uyarı ve kuralları göz önünde bulundurunuz. Konu ile alakasız gereksiz iletiler gizlenmiştir.
  9. Mileydi

Aşık Olduğunuz Anime Karakteri

Konumuz mevcut, lütfen forumu araştırıp kurallarımızı okuyunuz. Kilit.
  10. @Gallardo   Özkannnnn pabucu yarım çık dışarıya bir şey soracağım 😄

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

O benem 😄 Canısı Discord da pp nin animesini buldum ama ecchi yazıyor o.O Konusu nasıl tavsiye eder misin? 

3. Gallardo

Gallardo

Ablacım animeyi henüz izlemedim ama Seo Kaoru daha izlemeden favorim olan bir karakter.

4. Mileydi

Mileydi

:| Bende beğendim ondan şey etim di :D

11. Chihayafuru 3 sezon geliyormuş 😮

1. LeornKayn

LeornKayn

ve tek bekleyen sensin aga beeeee:wait-onion-head-emoticon:

2. Mileydi

Mileydi

kjafhjsgfdsfsj 😄 >Beklemiyordum aslında tesadüf eseri görünce şamşırdım 😄 Mangasında güncele gelmeden öğrendiğim iyi oldu ama 😛

12. Mileydi

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

SAO kesinlike bende başı çekiyor vaktime yazık oldu ona yanarım ilk sezon 6-7 bölüm fena değildi ama o kadar Animenin adını Krito nun harem hikayeleri diye değiştirmeleri lazım bence Log Horizon ve Grimgar sao dan kat be kat üstün olmasına rağmen gereken ilgiyi görmemesi ayrıca düşündürücü
  13. Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede? Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söylenmişsinizdir, ama bu söylenmeler hep içinizde kalmıştır, sevmedim dersem kesin döverler diye… Ya da tam tersi bir durum söz konusudur, çoğunluk seriyi yerin dibine sokarken, ee ama bu güzel nesini beğenmediler dersiniz, ama o dersiniz kısmı hep içinizde kalır. İşte varsa böyle aklınıza gelen seriler buyurunuz, paylaşınız… NOT: Tüm animeler büyük emek ve paralar ile yapılıyor eleştirirken lütfen, bu çöp, iğrenç, gibi saçmalıklar ile değil uygun ve saygılı bir dil ile sebeplerinizi yazınız, kimse kimsenin beğendiği veya beğenmediği animeyi aşağılama hakkına sahip değildir. Bu tür yorumlar görüldüğü takdirde silinecektir.