Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Selam.

Öncelikle hoş geldiniz, linki buraya bırakıyorum konunuzu uygun bir şekilde düzenlemeniz rica olunur.
  2. Mileydi

( 40 / 40 ) Watashi no Ashinaga Ojisan

Ayyy ben bunu niye görmemişim Çocukluğumun animelerinden biri harikasınız yaaa ellerinize sağlık bu gidişle kısa zamanda biter bu seri 23 bölüm birden verildiğine göre Seviliyorsunuz gençler
  3. Kolay gelsin güzellik, beyaz saçlı karakter Kızıl saçlı karakter Çizimler fena durmuyor, konu ilginç, çeviri zaten süper müper hüper olur bitse de izlesek
  4. Ne çok doğum günü kaçırmışım Kaçırdığım tüm doğum günlerini kutluyorum hepinize bir sürü iyi dileklerimi gönderiyorum içlerinden biri mutlaka size rastlar öyle canı gönülden diledim yani @Nones İnci tanem gomen yaa yüzüm yok sana ama yine nice yeni güzel sağlıklı ve istediğin gibi yeni yeni yaşlanmalar Vardiyanı bilmediğimden arayıp da uygunsuz zamanlarda rahatsız etmek istemedim Affet beniiii
  5. Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi
    3. veritas

veritas

Düşünmen yeter saol. Ben ingilazcamla bakacam yorumlara ama önce izleme listemdekileri eritmem lazım. O kadar niyetlenip made in abyss izlemedim daha.

piki :D @LeornKayn

4. LeornKayn

LeornKayn

Düşünebiliyorum öyleyse varım :onion_emo_2_by_theg_force:

6. Forumu araştırınız, kuralları okuyunuz kilit.
  7. Benzer konularımız mevcuttur, lütfen forumu araştırınız. Kilit.
  8. Mileydi

Sengoku Night Blood adlı anime

Forumu araştırınız, forum kurallarını okuyunuz. Kilit.
  9. Mileydi

Çok söz olan/olmayan animeler..

Öncelikle günaydın forumdaşlar... Forumda anime önerisi istemek veya vermek yasak değil, forum kurallarını okursanız yeterli bilgiye sahip olursunuz. Anime ve manga önerileri için forumumuz da konumuz mevcuttur. Orayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Açmış olduğunuz konuya gelince belli bölümlerde konu açılması için üyelerin 150 iletiyi doldurması gerekiyor, bu yüzden taze üyelerin konu açmasına pek sıcak bakmıyoruz, sebebi ise %99,99 forumda olan konuları iyice araştırmadan benzer veya aynı konuları açmaları ve bununda forumda konu kirliliğine yol açması. Konu fena değil en azından hatırladığım kadarı ile benzer konumuz yoktu vardı ise de eskimiştir büyük ihtimal, umarım üyelerimiz katılımlarını esirgemezler. Konunuz yanlış yere açılmış olup taşınmıştır. Gelmişken konu ile ilgili de yazayım Sözleri az olan bir seri izlediğimi pek anımsamıyorum ama sözleri ile beyinde fırtınalar yaratmış çok seri var özelikle, Legend of the Galactic Heroes ( Ginga Eiyuu Densetsu) izlemeyen var ise açıp izlesin neredeyse her diyalog bir ders niteliğinde olup, politika, din, askeri ve sosyal yönden zamanın en güzel tespitlerini yapmış ve bu tespitlerde hala geçerliliğini koruyan, her ne kadar hayal dünyası olsa da yaşadığımız çağın bakış açısını neredeyse aynı paralellikte ele alan muhteşem bir yapıt bana göre. Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu ve The Tatami Galaxy 'de muhabbet bolluğu olan diğer animelere örnek verilebilir.
  10. Mileydi

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Forum kuralları madde 6, Forumda kullanılan dil Türkçe'dir, mesaj atarken imla ve Türkçe kurallarına uymaya lütfen özen gösterelim. Formumuz Japon kültürü ile alakalı olduğundan Japon dili hariç, başka herhangi bir dil kullanımında uyarı yapılmaksızın ilgili ileti, durum yazısı veya imzalar bunu kapsayan diğer şeyler silinecektir. Bu kuralda sizden kesinlikle yabancı dil kullanmamanızı beklemiyoruz. Türkçesi var olan anime replikleri, kitap alıntıları ve normal konuşma sırasında Türkçe kullanabileceğiniz cümleleri yabancı dil olarak yazmamanız gerekir. Oh My God! yerine "Aman Allahım" kullanmanız gibi... Kısacası yabancı dilde abartı olmamalı. Lütfen konuları cevaplarken kurallarımızı hatırlayalım.
  11. Mileydi

MERHABALAR

Uyardığınız diye yazılanı uğradığınız diye okumak Benim uyku saatim gelmiş
  12. Mileydi

MERHABALAR

Hoş geldin yeni forumdaş... Tanışma konularında anime önerisi istemek ve vermek yasaktır, lütfen önce forum kurallarımızı okuyalım, sonra şöyle foruma bir göz atalım ilgini çekebilecek konularımız olduğuna bahse girerim Keyifli forumlar, paylaşımlar, falan filan...
  13. Mileydi

ROMANTİZM AKSİYON ANİMESİ

Forum kurallarını okuyunuz.Konumuz mevcut oraya yazınız. Kilit.
  14. Benzer konularımız mevcuttur, lütfen forumu araştırıp öyle konu açınız. Ayrıca forum kurallarını okuyunuz.Kilit.
  15. Mileydi

( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

İzledim geldim Mako-channnn sen ne tatlış bir şeysin yaaa o desteklerler yerinden fırladı ben gülmekten yerimden fırladım Yine en can alıcı yerinde bitti geçmez bir hafta Emeklerinize sağlık gençler
  16. İzin dönüşlerinden nefret ediyorum... Ahhh midemmm :'(

17. Mileydi

Yaaa böyle yerde biter mi Bu bölümden sonra 1 hafta beklemek hiç olmadığı kadar gözümde büyüdü Çiftlerin karşılaşmalarını sabırsızlıkla bekliyorum Şimdiye kadar izlediğim kadarı ile de mangası ile aynı kalitede ve olay örgüsünde ilerliyor gelecek bölümler çok heyecanlı olacak
  18. Benzer konularımız forumda mevcuttur, lütfen araştırınız. Kilit.
  19. Mileydi

Anime film ismini arıyorum yardım eder misiniz ?

Bu tarz sorularınız için konumuz mevcuttur, forumu araştırınız. Kilit.
  20. Mileydi

Yaşşaaaa Gözlerim yollarda kaldı Emeklerinize sağlık arkadaşlar İndirip izleyeyim
  21. Mileydi

Ef- a tale of memories

Zamanında serinin kaynağında bu bölümlerin olmaması olabilir, çevirisi ve düzenlemelerini yapan kişi veya kişilerin bu bölümleri kaldırmış olması olabilir vs.vs bu şekilde izlemek istemiyorsanız serinin alt yazıları internette mevcut videolarını ayrı indirip alt yazılarını ayrı indirip izleyebilirsiniz.
  22. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Bu flood sayılmaz Çok güzel olmuşş
  23. Emeğine sağlık, izlemediğim bir seri açıkca biraz da ön yargım olan bir seri, öyle yok aşk 3geni yok 5geni konusu olan serileri sevmiyorum, ama tanıtımını gördükten sonra bir şans verebilirim sanırım. Tekrar emeklerin için teşekkürler.
  24. Mileydi

Merhaba dünyalı! Ben dostum!

Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan Sen dostsun da acaba dünyalılar dost mu? diye sorumu sorar ve giderim
  25. Hoş geldin, keyifli forumlar, paylaşımlar, eğlenceler falan filan Ayakkabı kutusu nedense başka şeyler çağrıştırdı Cansız varlık derken Masa, taş, gözlük gibi şeylerde cansız varlığa giriyor sevmiyor musun yani? Ben gözlükleri severim misal Neyse fazla saçmalamadan gideyim ben
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.