Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Durum güncellemeleri bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hımm HImmm Hııımmmmm...

2. Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
    Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
    Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.

1. quincy

quincy

ahh nerede o eski üyeler...

2. Mileydi

Mileydi

Eski üyelerden ziyade adap bilen üye demek daha doğru olur, nice eski olan berbat üye gördü bu gözler:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Vega eline sağlık^^ ---2022 O.o toplam 53 hafta yani 

Geçmiş olsun diyeyim bari bundan sonra paylaşımda bulunmadan önce düşünürler mi ı-ıh sanmam yine aynı hataları tekrarlamaya devam ederler. Kolay gelsin :dunno-crazy-rabbit-emoticon: 

@kinist geçmiş olsun, her oyunun bir kuralı olduğunu biliyorsundur. Kuralına göre oynamadığın her oyunda da doğal olarak ceza verilir. Bana niye ceza verdiler demek yerine ben bu cezayı neden aldım diye düşünmeye başlarsan belki zilyontane insandan bir farkın olmadığını anlarsın.  İyi forumlar:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

3. Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim
    Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2022 tarihine kadar banlı olup, konulara cevap yazamazlar.

4. Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz?
    kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
    Eola-sama copy paste tenkyüüü :big-eye-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Çünkü güdümlü füze gibiler, akıllarında sadece o şey var, başka bir şeylere bakmadan, uyarıları,  ikaz ışıklarını görmeden hemen gidip aklında olanı yapması lazım. İşi çok acil ve hayat memat meselesi konusu açıp cevabı hemen almalı. Zaten diğer konular bir işe yaramaz onun aklındaki soruların cevabını veremez araştırıp neden vakit kaybetsin dimi :bird-onion-head-emoticon: Birde bunların Türkçe yazmayı beceremeyen türleri var, onlarda ayrı bir araştırma konusu :schoolplz:

3. pegasusejder

pegasusejder

Benim birde anlamadığım, orada konunun yanlış açıldığını ve yorum atmanın da yanlış olduğunu belirtmeme rağmen ısrarla ileti atmaya çalışanlar. Yani ne bileyim hadi kuralları okumayı es geçtin ve yanlış açılmış konuya yorum yaptın ama konunun içinde uyarı yapılmasına rağmen ileti atmaya devam edenleri hiç anlamıyorum. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

4. Eolo-sama

Eolo-sama

Ahahahshdh rica ederim abla

5. Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk diye dolanıyordu animesi çıktı değerlendi. Tokyo Revengers mangasına kimse bakmıyor, animesi gelecek yakında millet oooo diye takılır peşine ahanda yazıyorum şuraya, 

Ryuuguuji

Spoiler

(nam-ı diğer Draken kendisi enişteniz olur ona göre)

veya Manjirou

Spoiler

(nam-ı diğer Mikey)

diye dolanan milleti görüyor gibiyim :onion_emo_2_by_theg_force:

2. Caprihorn

Caprihorn

Tokyo Revengers'ın mangası güzel olmuş umarım animeside güzel olur.

@Barış D. Baryshx Öyle deme ya.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

3. Mileydi

Mileydi

@Barış D. Baryshx genel izleyici kitlesinin animasyon kalitesini umursadığını pek sanmıyorum. Kavga dövüş hor gür olsun yeter onlara birazda fan servis ekle hopp işte bir numarasın...

4. Mileydi

Mileydi

@Gallardo Son dönem okuduğum en serilerden biri bana göre, fazla uzatmadan, mantık sınırlarını absürd bir şekilde darman duman etmeden tadında bıraktı mangaka, hele ki ana katakteri beni benden aldı Manjirooo yok Tanjiroo :evil-smile-onion-head-emoticon:

6. Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümkünse olmayan, hafif uzun soluklu  webtoon aranıyor...

2. Mileydi

Mileydi

Ayyy düzün bir aksiyon mangası-webtoonu-manhuası-mahwası bulmak çok mu zor :drama-crazy-rabbit-emoticon: Bir adet var ama daha çok yeni başlamış hiç içimden okumak gelmiyor devam serisi :bike-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Tamamlanmış bulmak zor 

Yaoi devamke :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Feng Shen Ji okudunuz mu, okumuşunuzdur diye düşünüyorum. Mesela Dorohedoro var, aksiyon komedi shounen seinen arası bir manga onu da okuyabilirsiniz. @Vega

7. Yeni keşfim :loveloveplz:
    Ama okumak için biraz biriksin 

Omniscient Reader's Viewpoint

Noveli bitmiş incilişçe bilen forumdaşlar okusun ama :dandyonionplz:

1. esmaderdi

esmaderdi

Ben 308. bölüme kadar okudum. Tek kelimeyle mükemmel bir seri. Bunun gibi bir seri önermemi istersen Earth is Online'ı tavsiye ederim.

8. Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.

9. Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım :evil-smile-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Merhaba Vega admin. :) Bazen zevk almak amaçlı oyun köşesinde oyun oynuyoruz. Eğer kastınız bizsek oyun köşesini ileti kasmak için değil tamamen zevk amaçlı yazdığımızı belirtmek isterim. Muhabbet mekanında da olduğu gibi oyun köşesinin de yazdığımız zaman ileti artma olayını kapatırsanız seviniriz. :) Çünkü bizim tek amacımız eğlenmek ve ileti kasmak gibi bir hedefimiz yok. Oyun köşesinin iletisi kapatılırsa bizde rahat rahat oyun oynarız. 

İyi günler, kolay gelsin. :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tehdit içeren admin uyarılarına hasret kalmışım. Oooh iyi geldi be. Dünya varmış. ??

4. Estable

Estable

Tüh, bende yıllardır ''düzenli üye'' diye duruyor, tam da aklımda ileti yağdırıp ''havalı üye'' olma hayali vardı  ^^

10. İnsanlar yorucu...

2. pegasusejder

pegasusejder

Ben dedim şimdi yaza yaza yoran insanlar biz olacağız diye :)

3. Mileydi

Mileydi

Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz:dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Seviyoruz seni Vega admin :) :admire2-onion-head-emoticon:

11. Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.

12. Orada burada yeni konu açan üyeler az forumu araştırın, konuları ve kuralları okuyun. Aynı veya benzer konularımız mevcut.

13. Keiji Fujiwara vefat etmiş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Vigilante

Vigilante

Fullmetal Alchemis'ten Maes Hughes aklıma geldi gözyaşım ikiye katlandı:crying1-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

Abla kahroldum myanimelistte haberi görünce T-T Kısssooo R.I.P

Nannnn az önce bütün seiyuu bilgim alt üst oldu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Hiroaki Hirata ile Fujiwara Keij'yi karıştırdım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Gallardo

Gallardo

Uğruna anime izlediğim biri değildi ama kendine özgü iddialı bir seslendirmesi vardı. Hiç beklemiyordum.

14. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bilmiyorum sarmamıştı veya sıkmıştı, hep aynı şeyin olması. Suç işleniyor adam giriyor arıyor, yine kızının üzerinden...devamında da aynı örgü devam ediyorsa çekilmez

3. Mileydi

Mileydi

Oooo çok farklı çok izlemeye devam etmek lazım, bir şans daha ver bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Varımmmm diyorum:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:izliyem:onion_emo_2_by_theg_force:

15. Ne sorunlu insanlar var arkadaş, forumdaşlar İP adresleriniz adminlerce görülüyor, unutmuş olanlarınız için hatırlatayım dedim.

2. iQuark

iQuark

Herkesin gözü farklı görüp aklı farklı düşünüyor demekki eyvallah hayırlı günler

3. CiciKedi

CiciKedi

Kahin ablaaaaa :admire2-onion-head-emoticon:

16. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

17. Ne kadar hızlı bir forumumuz var.  Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

19 martta yazılana nisanda cevap geliyor

18. Çok iş, az şevk :silence-onion-head-emoticon:

1. Gallardo

Gallardo

Çok yapılmak istenen, çok yapılacak, ikisi kesişmediği için de az şevk :(

2. LeornKayn

LeornKayn

Mileydim buralara uğraşmış ve ben onu bu ziyaretiniz kaçırmışım :beg-onion-head-emoticon:

19. Lanet gelsin sana superonline :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

2. Shotdown

Shotdown

Superonline iyidir ya ne oldu xd 1 yıl kullandım ve gayet memnundum sadece faturayı 1 gun bile geciktirdiginiz zaman tonla mesaj mail ve çağrı geliyordu onun haricinde müşteri hizmetleri ve internet hizmetleri gayet iyiydi :victory-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Annem lanet okuma, günah derdi hep bende lanet çıksın derdim şu suratı yapardı ?

Aklıma geldi öylesine :D

Ben de burada ttnet e selam gönderiyorum

4. Singularity

Singularity

bende şuan superbox var sınırsız vınn bildiğin modem tipinde altyapı vs hiçbirşeye gerek yok istediğin yere götürebiliyorsunda 20 mbti aylık 165 tl yalnız benim ki 10 ayda 99 tl ama oda kampanya idi bitti artık 20 ler varmış sadece ama gayet memnunum

20. Hem Solo Leveling,  hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M dünyası :'(

1. Perfectum

Perfectum

Solo leveling ne güzelmiş yahu. Teşekkürler referanslar için :D

2. Estable

Estable

Güncele geldiysen asla kesmiyor, novele başla :D

3. Perfectum

Perfectum

Solo leveling'e yeni bölüm gelmiş.

21. Given mangasına anime serisi geliyormuş :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Ne güzel haberler bunlar :embarrassed4-onion-head-emoticon:

1. Estable

Estable

Bi baktım da, shounen ai imiş :P  Vinland Saga'da duyurulmuştu, şimdi de Solo Leveling bekliyorum Netflixe yükleniyorlar yapın diye :relax1-onion-head-emoticon:

2. 1456ha

1456ha

Gerçekten çok güzel bir haber, çok sevindim :loveloveplz:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.