Jump to content
  • Create New...

Vega

Forum Admin
  • Content Count

4,270
  • Last visited

• Days Won

70

Status Updates posted by Vega

1. Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümkünse olmayan, hafif uzun soluklu  webtoon aranıyor...

1. Show previous comments  3 more
    2. Vega

Vega

Ayyy düzün bir aksiyon mangası-webtoonu-manhuası-mahwası bulmak çok mu zor :drama-crazy-rabbit-emoticon: Bir adet var ama daha çok yeni başlamış hiç içimden okumak gelmiyor devam serisi :bike-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Tamamlanmış bulmak zor 

Yaoi devamke :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Feng Shen Ji okudunuz mu, okumuşunuzdur diye düşünüyorum. Mesela Dorohedoro var, aksiyon komedi shounen seinen arası bir manga onu da okuyabilirsiniz. @Vega

2. Yeni keşfim :loveloveplz:
    Ama okumak için biraz biriksin 

Omniscient Reader's Viewpoint

Noveli bitmiş incilişçe bilen forumdaşlar okusun ama :dandyonionplz:

1. esmaderdi

esmaderdi

Ben 308. bölüme kadar okudum. Tek kelimeyle mükemmel bir seri. Bunun gibi bir seri önermemi istersen Earth is Online'ı tavsiye ederim.

3. Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.

4. Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım :evil-smile-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  3 more
    2. pegasusejder

pegasusejder

Merhaba Vega admin. :) Bazen zevk almak amaçlı oyun köşesinde oyun oynuyoruz. Eğer kastınız bizsek oyun köşesini ileti kasmak için değil tamamen zevk amaçlı yazdığımızı belirtmek isterim. Muhabbet mekanında da olduğu gibi oyun köşesinin de yazdığımız zaman ileti artma olayını kapatırsanız seviniriz. :) Çünkü bizim tek amacımız eğlenmek ve ileti kasmak gibi bir hedefimiz yok. Oyun köşesinin iletisi kapatılırsa bizde rahat rahat oyun oynarız. 

İyi günler, kolay gelsin. :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tehdit içeren admin uyarılarına hasret kalmışım. Oooh iyi geldi be. Dünya varmış. ??

4. Estable

Estable

Tüh, bende yıllardır ''düzenli üye'' diye duruyor, tam da aklımda ileti yağdırıp ''havalı üye'' olma hayali vardı  ^^

5. İnsanlar yorucu...

1. Show previous comments  5 more
    2. pegasusejder

pegasusejder

Ben dedim şimdi yaza yaza yoran insanlar biz olacağız diye :)

3. Vega

Vega

Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz:dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Seviyoruz seni Vega admin :) :admire2-onion-head-emoticon:

6. Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.

7. Orada burada yeni konu açan üyeler az forumu araştırın, konuları ve kuralları okuyun. Aynı veya benzer konularımız mevcut.

8. Keiji Fujiwara vefat etmiş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Vigilante

Vigilante

Fullmetal Alchemis'ten Maes Hughes aklıma geldi gözyaşım ikiye katlandı:crying1-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

Abla kahroldum myanimelistte haberi görünce T-T Kısssooo R.I.P

Nannnn az önce bütün seiyuu bilgim alt üst oldu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Hiroaki Hirata ile Fujiwara Keij'yi karıştırdım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Gallardo

Gallardo

Uğruna anime izlediğim biri değildi ama kendine özgü iddialı bir seslendirmesi vardı. Hiç beklemiyordum.

9. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  2 more
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bilmiyorum sarmamıştı veya sıkmıştı, hep aynı şeyin olması. Suç işleniyor adam giriyor arıyor, yine kızının üzerinden...devamında da aynı örgü devam ediyorsa çekilmez

3. Vega

Vega

Oooo çok farklı çok izlemeye devam etmek lazım, bir şans daha ver bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Varımmmm diyorum:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:izliyem:onion_emo_2_by_theg_force:

10. Ne sorunlu insanlar var arkadaş, forumdaşlar İP adresleriniz adminlerce görülüyor, unutmuş olanlarınız için hatırlatayım dedim.

1. Show previous comments  2 more
    2. Vega

Vega

Sen komple yanlış gelmişsin, ayrıca çevirmene yarım bırak, bırakma demek de biz izleyicilerin haddi değil. Çeviri yapmak sigorta ve para karşılğı yapılmadığı sürece görev değildir, tamamen kişinin kendi zevkine kalmış bir eylemdir başkası karışamaz.Bu zihniyette anime izleyicileri de benim gözümde animeci değil. Tarafınıza sadece uyarı verilmiş olup herhangi bir ban söz konusu da değil, böyle giderse söz konusu olur tabi. Burası ile site de birbirinden ayrı ordaki hesabınıza bir şey olmaz.

3. iQuark

iQuark

Herkesin gözü farklı görüp aklı farklı düşünüyor demekki eyvallah hayırlı günler

4. CiciKedi

CiciKedi

Kahin ablaaaaa :admire2-onion-head-emoticon:

11. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

2. Vega

Vega

:oniondesuplz:neden eve kapandım o zaman korona bu evde kal sağlıklı kal:onion_yep_by_7anime7drawer7: ayrıca eş dost akraba ya iş goturulmez:bsod-onion-head-emoticon:

3. Asperatus

Asperatus

Toplu ulaşım kullanmadığın sürece, aradaki ulaşım riskli sayılmaz bence ya. Tanıdık bildik evse de problem etmezler iş götürmeni :whistling-onion-head-emoticon:

Ama tabi 1 hafta evde iş moduna girmen daha risksiz olur :work-onion-head-emoticon:

4. Singularity

Singularity

Bizede geberin diyorlar kargo full devam ediyor hiç tatil durumu yok ama ilaç vs taşıyoruz bunlar çok önemli şeyler. 

12. Ne kadar hızlı bir forumumuz var.  Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

19 martta yazılana nisanda cevap geliyor

13. Çok iş, az şevk :silence-onion-head-emoticon:

1. Gallardo

Gallardo

Çok yapılmak istenen, çok yapılacak, ikisi kesişmediği için de az şevk :(

2. LeornKayn

LeornKayn

Mileydim buralara uğraşmış ve ben onu bu ziyaretiniz kaçırmışım :beg-onion-head-emoticon:

14. Lanet gelsin sana superonline :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

1. Show previous comments  1 more
    2. Shotdown

Shotdown

Superonline iyidir ya ne oldu xd 1 yıl kullandım ve gayet memnundum sadece faturayı 1 gun bile geciktirdiginiz zaman tonla mesaj mail ve çağrı geliyordu onun haricinde müşteri hizmetleri ve internet hizmetleri gayet iyiydi :victory-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Annem lanet okuma, günah derdi hep bende lanet çıksın derdim şu suratı yapardı ?

Aklıma geldi öylesine :D

Ben de burada ttnet e selam gönderiyorum

4. Singularity

Singularity

bende şuan superbox var sınırsız vınn bildiğin modem tipinde altyapı vs hiçbirşeye gerek yok istediğin yere götürebiliyorsunda 20 mbti aylık 165 tl yalnız benim ki 10 ayda 99 tl ama oda kampanya idi bitti artık 20 ler varmış sadece ama gayet memnunum

15. Hem Solo Leveling,  hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M dünyası :'(

1. Perfectum

Perfectum

Solo leveling ne güzelmiş yahu. Teşekkürler referanslar için :D

2. Estable

Estable

Güncele geldiysen asla kesmiyor, novele başla :D

3. Perfectum

Perfectum

Solo leveling'e yeni bölüm gelmiş.

16. Given mangasına anime serisi geliyormuş :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Ne güzel haberler bunlar :embarrassed4-onion-head-emoticon:

1. Estable

Estable

Bi baktım da, shounen ai imiş :P  Vinland Saga'da duyurulmuştu, şimdi de Solo Leveling bekliyorum Netflixe yükleniyorlar yapın diye :relax1-onion-head-emoticon:

2. 1456ha

1456ha

Gerçekten çok güzel bir haber, çok sevindim :loveloveplz:

17. Psycho-Pass 3. Sezon :embarrassed4-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Bence 2. sezonun iyi olmamasının sebebi hepimizin bildiği 2 karakterin boşluğunun dolmamasından kaynaklanan eksiklikti. Doğru karakterlere odaklanırlarsa 3. sezonda iyi bir iş çıkabilir.

3. Amygirl

Amygirl

İkinci sezon bence gayet başarılıydı. İlk sezonda bazı yan karakterlerin fazla ön plana çıkması ikinci sezon kötüymüş gibi algılanmasına sebep oluyor ki özellikle Kougaminin ikinci sezonda olmama sebebi animenin ana karakterinin Akane olmasını hatırlatmak için bence.

Üçüncü sezon gelecekse çok mutlu oldum ^^

4. Red-King

Red-King

Makishima gibi bir villian ortaya çıkarabilecekler mi orası muamma çünkü onun ve Kougami'nin arasındaki rekabet gerçekten de çok farklıydı.

18. Mesaj kutum dolmuş :O Ama mesajlarımı silmeye kıyamıyorum :'( Bunları bir ara yedek neyim yapabiliyorduk hala yapabiliyor muyuz ?_? Forumu kullanmayı bilmeyen admin val.9165415451  Araştırmaya üşendim bilen biri söylesin yawf :P 

1. Show previous comments  4 more
    2. Estable

Estable

Sil gitsin hepsini :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

3. Nones

Nones

Benimkileri silme. Tşk. :loveloveplz:

4. Sydno

Sydno

Merhaba, @Mileydi 

yedeği server root yetkisi olmadan yükleyemezsiniz forum kurucularından yardım isteyebilirsiniz.

19. @Gallardo   Özkannnnn pabucu yarım çık dışarıya bir şey soracağım ?

1. Show previous comments  1 more
    2. Vega

Vega

O benem ? Canısı Discord da pp nin animesini buldum ama ecchi yazıyor o.O Konusu nasıl tavsiye eder misin? 

3. Gallardo

Gallardo

Ablacım animeyi henüz izlemedim ama Seo Kaoru daha izlemeden favorim olan bir karakter.

4. Vega

Vega

:| Bende beğendim ondan şey etim di :D

20. Chihayafuru 3 sezon geliyormuş ?

1. LeornKayn

LeornKayn

ve tek bekleyen sensin aga beeeee:wait-onion-head-emoticon:

2. Vega

Vega

kjafhjsgfdsfsj ? >Beklemiyordum aslında tesadüf eseri görünce şamşırdım ? Mangasında güncele gelmeden öğrendiğim iyi oldu ama ?

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.