Jump to content

Vega

Forum Admin
  • Content Count

4,287
  • Last visited

• Days Won

71

Vega last won the day on March 6

Vega had the most liked content!

About Vega

• Rank
    */?%/#!'£\}={½$]

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

58,444 profile views

Single Status Update

See all updates by Vega

1. Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
    Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
    Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.

1. Show previous comments  2 more
    2. kinist

kinist

öylemi uyarıcakmış herkes dersine çalışmamış galiba çoluk çocuğa yetki vremiyin bari bedava sanıp ban dağıtıyorlar siz üstünüze alınmayın zira ben böyle konuşmak için aylardır bekledim lakin anime kısmında yetkili bulmak ve cvp almak için belliki boşa uğraştım bende şimdi bana haksızılık yapan arkadaşın yetksinin düşürülmesini istiyorum ruh sağlıhı yerindemi bir göz atın vs özelden de konuşubilirim  ama belliki ben birilerinin gözüne çalmadan bu  sorunu muhatap bulamayacağım silinen yorumalrıma bir göz atın sizde küfür yok hakaret yok tartışma yok karşılıklı uzun uzun atışma yok.  direk ban var süresiz hemde bende bu sorunlu yöneticiden şikayetçiyim yıllardır üyesiyim bu sitenin izlediğim anime sayısı bir çok moderatörden fazladır ki hepsini listelemişimdir kontrol edilebilir yani herkes kadar biz izleyicilerde emek veriyoruz emege saygı icin lütfen bölümlere yorum yapın diyenler uyarmadan ban veriyor lütfen emege sayğı diyorum bizde emek ve zam harcdık yetkimiz yok diye böyle yapılıyorsa bende yetki talep ediyorum emeğim boşa gitmesin madem neyse mantıklı düşünebilem becerisine sahip biri bir göz atsın  

image.png

hgtdf.PNG

3. kinist

kinist

gerçekten komedi bu adam yada madam kimse sorunlu  çıldırtı beni 

hiç para kazanamıyorlar sıktı biraz demişim yorumu silmiş gelde argo kullanma resmen davet ediyor sen iyimisin ne içtin kafanmı bozuk canını sıkan olduda hıncını burdaki insanlardan çıkarmak istedin ve benmi sana denk geldin 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Vega eline sağlık^^ ---2022 O.o toplam 53 hafta yani 

Geçmiş olsun diyeyim bari bundan sonra paylaşımda bulunmadan önce düşünürler mi ı-ıh sanmam yine aynı hataları tekrarlamaya devam ederler. Kolay gelsin :dunno-crazy-rabbit-emoticon: 

@kinist geçmiş olsun, her oyunun bir kuralı olduğunu biliyorsundur. Kuralına göre oynamadığın her oyunda da doğal olarak ceza verilir. Bana niye ceza verdiler demek yerine ben bu cezayı neden aldım diye düşünmeye başlarsan belki zilyontane insandan bir farkın olmadığını anlarsın.  İyi forumlar:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.