Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. 1-senmi ??2- iki konuyuda sallıyoruz başımıza iş gelecek :wacko:
  2. Mileydi

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

şişştt kilo konusu hiç açma ayrıca bu meziyetin hakkında şikayet etme :angry: her kızın istediği ye ye ama kilo alma :D :D sırrını sölesene :ph34r: fiziğe girer o bikerem hem onlarda zamanla çirkinleşebiliyo :unsure:
  3. ıhh düşmedi düşsede gidemedim en son yol güzergahında giderken geçmiştim ana bunu ne zaman bitirmişler bunu ne zaman kaldırmışlar diye söylenirken yanımdaki arkadaş uzaylıymışım gibi bakmıştı bana :ph34r: kendimden iğrendim o derece yani :unsure: :unsure:
  4. Mileydi

önce dışı sonra içi :wub:
  5. niye yaşlı o zaman :huh: :huh:
  6. Mileydi

tam diyodum ev sahibi nerde sesi soluğu çıkmıyodu geldii :P zeka tırnak diş göz boy saç v.s gibi şıklar yapalım herkezin tipi çıksın ortaya ayrıca benim içinde boy önemli :lol: önemli yani uzun olucak en az 1.80 :ph34r:
  7. bak o mangal olayı süper ama, ayrıca evde oturanların içi yaşlı oluyorsa ben binmilyon yaşındayım demekki kızılay a bile beş yıldır gitmiyorum (kızılay Ankara nın göbeği oluyor bilmeyenlere :ph34r:
  8. Mileydi

bunun tam terside mümkün olabilir ama :D karşı tarafın fikride lazım :ph34r:
  9. Mileydi

aslında oylama yapmak lazım % kaça kaç diye :rolleyes:
  10. kız sana her yol İzmir :P ama deme öyle içim yaşlı neyim için yaşlı olması daha kötü :ph34r:
  11. Mileydi

valla hey gidi gidi konu nereye gitti :lol:
  12. akşam akşam güldürdün ya beni allahta seni güldürsün :D :D yok hata gençlerde :rolleyes: :rolleyes:
  13. Mileydi

sen onu bide bizim kuşağa sor :angry: ahh peter ah peterrr ne vardı şu olmayan ülkeyi olduraydınn :ph34r:
  14. Mileydi

formda bir o yana bir bu yana sabahlamak isterdim ^_^ walla ama sabah işler güçlerrr beni bekler :ph34r: zati kaçgündür mesai bugun erkenciyim :wacko:
  15. Mileydi

takdire şayan haraketler bunlar formlarda hep görmek istiyoruz ^_^
  16. hayır yapma bunu bana bu şarkı olmas nolur atarım kendimi :P bak
  17. Mileydi

paprika ve leffwn ikinizi form kaynatıcıları ilan ediyorum :D :rolleyes: bu huyunuz hoşuma gidiyo o ayrı :ph34r:
  18. inşallah gün gelir oda olur genç B) not:yine sesli güldüm
  19. forma ilk üye olduğumda birisi ergen ler gelince işin tadı kaçıyor dediydi :huh: :huh: :( :( ondan kaldırdım bende yaşımı hiç takmadım ama :ph34r: :ph34r: burda ifşa edersem hepiniz teyze teyze diye dile dolarsınız beni :D :D ha yaşım mı henüz 36 canımmm :D
  20. teyze ?? teyze mi ??? hani nerde :D :lol: :P dur yawwfff akşam akşam bunalıma sokma beni :wacko: :wacko:
  21. Mileydi

ilerleyen zamanlarda evet böyle hissedilebilinir :rolleyes: :rolleyes: ama sonra aşk bitecek size kafanızdaki tüm saçları yoldurur derecesinde bir aptallıkla baş başa bırakıp gidecek :huh: size de hay ben bunun neresini sevmişim diye geceleri sabaha bağladığınız abuk günler kalacak :angry: :angry: falan filan ama önce dış görünüş gelir diyorum bu sadece aşk meşk için de değil arkadaş hatta iş seçiminde bile böyle aslında ön yargı kuramı suçlu burda ama :ph34r: :ph34r:
  22. kardeş ??? buna daha çok güldümmmmmmmm :D :D :D dipnot: normal zamanda evlenseydim senin yaşında oğlum olurdu o bakımdan yanlış anlama :rolleyes: :rolleyes:
  23. ellerine sağlık çok güjel miş bunlar (sesli güldüm :D :D )
  24. Mileydi

oooooo biyemek molası verdik çoşmuş gençler :D paprika diyor ki zeka zaten işin özü orda (çok kafiyeli oldu :P bu arada sonuna kadar katılıyorum paprika ya ) istediği kadar güzel/ yakşıklı olsun içi binbir mücevharat dolsun, zaten kıt kadar akıl git bir yere takıl( gel gel kafiye ye gel :lol: ) o olmassa olmazı zaten işin şöle seninle çene yarıştıracak biri olmalı karşındaki seni ezmeyen ama ezilmeyen de not:kok bir kömür cinsidir. :lol: :lol:
  25. Mileydi

benim anladığım ve ona göre cevapladığım dış görünüş olarak çooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hoş birini mi istersin yoksa karakteri çooookkkk güzel olsun dışı portakal kabuğuda olsa da olur mu mu ?? :huh: :huh: bilmiyom tam olarak anlatabildim mi :blink: :blink:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.