Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

eski çalıştığım yerde biçocuk vardı böle havalı gösterişli felan artık nasıl cezbedici geliyorsa bayanlar etrafında fırıl fırıl dı.. sonra bir güldü dedim sen gülme uzaktan daha iyisin :rolleyes: onu tanımaya bile çalışmadım yani belki içi pırlanta gibiydi o yüzden dış görünüş önemlidir. B) ha derseniz ki sen çok mu matahsın hayır değilim hatta dışımı sevmem hoş içimide sevmem ama -_-
  2. Mileydi

tamam ama sana cezbedici gelmeyen birini değerlendirmeye alırmısın ???
  3. Mileydi

yawf sevmiyorum şu flood işini anlamıyorum da :P hem hızlı hem çok konuşan biri olarak alışkanlık olmuş böle :rolleyes: :rolleyes:
  4. Mileydi

çok hızlısınnnn :P Edit: seninde dediğin gibi çirkin bulduğun birini tanımak için çaba sarf etmezsin çoğu zaman hiç şans bile verilmez ... dışı önemli değil demiyeceğim çünkü önemli en azından benim için :D Üst üste mesaj atmayınız. Mesajınızı düzenleyerek ekleme yapabilirsiniz.
  5. Mileydi

Anime İstek ve Önerileri

beğendi :D beğen kısmı günlük kotanı dolurdun diyorda :angry: :angry: bunun kotasımı olur mu yaaawwfffff :o :o
  6. Mileydi

Anime İstek ve Önerileri

izlemeyenler için spoiler olmuş -_- hatırlatma sonunuuuuuuu :wacko: :wacko: :wacko:
  7. Mileydi

Anime İstek ve Önerileri

phantom: requiem for the phantom bende hastasıyın sonunda şok olmuştum halen şoktayım :o bir ümit 2.sezon bekliyorum :huh: shingeki no kyojin, bende tamalansın öyle izleyeceğim :D :D
  8. Mileydi

Anime İstek ve Önerileri

izlemediysen Rainbow Nisha Rokubou No Shichinin Phanom : Requiem for the Phantom One Outs Great Teacher Onizuka Durarara Darken Than Black Hakuouki Shinsengumi Kitan şimdilik aklıma gelen bunlar ^_^
  9. Mileydi

Anime İstek ve Önerileri

aşmışsın sen yaaa :o beterin beterleri varmış :D :D
  10. tanıtımını görünce tekrar kabaran duygularıma engel olmaya çalışaraktan 2. defa izlemek istiğim ama kendimde o ruh halini bir türlü bulamadığım için ertelediğim, biryandan tırnaklarımı yerken bir yandan lan buda yapılırmı diye sövdüğüm ve bana animeyi neden izlediğimi tekrar hatırlatan çok çok çok güzel bir seridir. izleyin izlettirin... :rolleyes:
  11. Mileydi

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

başarabilirsin sende o kabiliyet var gibi ^_^
  12. Mileydi

mesomelas sende okuyup 5 sayfalık kompozisyon hazırlayıp mail atacaksın :D :D
  13. Mileydi

Grkmvc senin gazına geldim yazdım önce sen okuyacaksın (:
  14. Mileydi

ön UYARI, uzun bir yazı… (: Yalnızlık güzeldir, yalnız olmadığını bildiğin sürece.. yıllar önce bir yerde okuduğum, o zamanlar gençlik havasında anlamını tam çıkaramadığım yıllar geçip de dostluklar kaybolunca zamanda, nerdeyse her aynaya baktıkça aklıma gelen özlü söz… ben yalnızım böylesi daha iyi diye düşünenlere bir iki sözüm var diyebiliriz.. evet çoğul olmak zordur hayatını bir başkasının hayatına bağlamak, benciliğimizin tavan yaptığı yaşlarda sıkıcı bunaltıcı gelebilir. Ağırdır çünkü bir kalbin sorumluluğunu taşımak, daha sabah erken kalkmanın sorumluluğunu hiçe sayarken ne bide aşk mııı tamamen karın ağrısı denebilir ama şimdiye kadar yaşadığınız gerçek aşk mıdır sorgulamak lazım. Yıllar geçtikçe biten her ilişkide daha fazla sevemem ya da daha fazla acı çekemem derken bulduğunuzda kendinizi, tüm bu söylemler zamanın size daha neler getireceğinden haberiniz olmadığındandır. Arkadaşlık dostluk yada aşk adı ne konursa konsun animeler de izlediğimiz gibi değil maalesef, büyüyorsunuz zaman geçiyor siz bile farkına varmadan zevkleriniz, alışkanlıklarınız, hayalleriniz değişiyor sadece sizin değil çevrenizdeki insanlarında farklı telaşları oluyor artık ve bir bakıyorsunuz ki aynı anda aynı kelimeler ile kurmaya başladığınız cümleler farklı kelimeler ile bitiyor. Kardeşimden bile yakın, -kan bağımız yok gönül bağımız var, dediğiniz insanlarla aranızda gözle görülmeyen ama içinizde hissettiğiniz bir camdan duvar oluşuyor. Kahkahalarınız üzüntüleriniz hepsi o cam duvardan size geri geliyor. Ve tabiî ki karşınızdaki de aynı şeyleri yaşıyor. Yolunuzda ilerlerken başka duraklarda durup başka yolcular ile seyahat etmeye başladığınızı anlıyorsunuz bir gün. Ve nasıl bu kadar hızlı vazgeçişler yaşadığınızı anlamıyorsunuz hayatın telaşı, siz eve gelip ışıkları açıncaya kadar geçen sürede sürüklemiş oluyor sizi. Asıl yalnızlık bununla başlıyor işte çünkü alışkanlıklardan vazgeçmek zordur hele ki bu siz farkında olmadan yaşanan bir şeyse. Sonra aman diyorsunuz böylesi daha iyi şimdiye kadar dostum oldu da ne oldu diye düşünürken, duyduğunuz bir fıkrayı izlediğiniz bir filmi ya da başınıza gelen komik bir şeyi anlatmak için davrandığınızda kimsenin olmadığı gerçeği burkuyor içinizi. İnsanın her zaman arkadaşı olmalı zaman geçse de aranızda ki mesafenin asla uzamadığı bir arkadaşınız olmalı en son ben onu aradım şimdi sıra onda diye düşünmeden aranmalı, sıralamaya, derecelendirmeye sokulmamalı.. aranızdaki mesafe daha yakın olmuyor olabilir ama daha uzağa düşmemeli konuşmalarınız. Ve aşk, aşık olunmalı yaşanmalı karşınızdaki dünyanın en güzel kelimeleri ile tarif etse de aşkı, dünya da yaşanmadan ve yaşatmadan asla tanımlanamayacak birkaç duygudan biridir aşk.. çok sevmeli ve çok sevilmelidir. Yani karşılıklı olmalıdır. Herkes aşık olabilir ama herkes aşkı yaşayamaz..yok endamı şöyle huyu böylelerle değildir aşk yapmış olduğunuz tüm sıralamaları altüst eder öyle bir gelir ki, etrafınızdaki tüm havayı değiştirir. Hani güzel kadınların yanında (size göre ) çirkin erkek ya da yakışıklı erkeklerin yanında (size göre) çirkin kadın vardır ya o aşkın gözünün kör, gönlün gördüğündendir. O yüzden fazla kasmamalı, sınıflara ayırmamalı, maddeler oluşturulmamalıdır. Gün gelir tepetaklak olmuş bir şekilde yüzünüzde aptal bir gülümseme ile yakalandığınız da şimdiye kadar yapmış olduğunuz tüm kıyaslamaların tersi birinin elinizi tutuyor olacağı %99 dur (:
  15. Mileydi

bişeyler yazacam da benim akıl sağlığım ile yazdıklarım sizin ruh sağlığınızı bozabilir ondan korkuyorum :P aslında yazdım da ama çok uzun buraya koymaya korkuyorum :blink:
  16. Mileydi

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

bayanların yaşı erkeklerin maaşı söylenmez ama acaba benden yaşlısı varmı forumda :D nufus cuzdanın göre yaş 35 yolun yarısı diyorlar :P çevreye göre daha 18 :lol: ruh halime göre 14 :ph34r: seç beğen al ^_^
  17. Mileydi

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Noblesse Noblesse Noblesse Noblesse :D :D :D
  18. Mileydi

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

Sadece 5 tanemi ?? benim liste uzun ama ilk akla gelen …. rüya görmek kahve ile s..g..a içmek :) anime izlemek kahkaha atmak mangal sefası :)
  19. Kazanan arkadaşları tebrik ediyor aktif olan durumlarının daha da bir devamını diliyorum :lol: 1-kıskandım (neden ben değil :angry: 2-imrendim (neden ben yapamadım <_< 3-umutlandım (bende yapabilirim :rolleyes: 4-kızdım (neden daha fazla aktif olamadım :ph34r: 5-sevindim (ne güzel olmuş :wub:
  20. Mileydi

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Robotech listede var ama :D Kimagure Orange Road (k.o.r) neden yokkk :'( ilk göz ağrılarım onlar benimmmmmmmmmmmmm :'( :'( :'( :-X
  21. animeler ile ilk ilkokul çağında tanışmıştım galiba buradaki üyelerin bir çoğu henüz doğmamıştır :D ilk göz ağrım robotech ve k.o.r yani efsanelerimm :-[ yaşımız ortaya çıkacak ama :P benim zamanımda örn.hiç bir özel kanal olmadığını düşünürsek :o aşkımın ne kadar karşılıksız kaldığı ve yana döne anime kabusları arasında uyandığımı anlatmama gerek yok sanırım :-X teknoloji ilerledi anime salgını yayıldı ve artık her şey daha kolay :P.... lakin hala aileniz ile yaşıyorsanız yaşınız kaç olursa olsun kurallara uymanız gerekiyor sabahın 5 inde anneniz gelip o gözlere yazıkkkkkkkkkkkkk yat uyu diye avaz avaz bağırabilir :( >:(... abiniz hala çizgi film izliyorsunuz diye sizi yoyo gibi sarıp sarıp bırakabilir :( >:(.... yaşıtlarınız hayal dünyasındasın sıyrıl melankolik oldun gözler hep şiş diye kafanızı ütüleyebilir >:( :(... ve siz sabahın 8 inden akşamın 8 ine kadar çalıştığınız işinize gün gelir uykusuz gün gelir 1 saatlik uyku ile gider,,, zaten bozuk olan gözlerinizin raporları yazarken bilgisayar ile arasınızda kalan mesafenin 20cm e kadar düştüğünü fark ettiğiniz de kafanızda zurnalar çalarken neden diye iç sesinizin haykırmasına kulaklarınızı tıkamaya çalışabilir,,,laptop unuzun dizlerinizin üst kısmında yanık izi bıraktığını yawf hiç hareket etmiyorum (buda başlı başına ayrı bir yazı konusu :) bacaklarım neden ağrıyor diye araştırmaya girdiğinizde keşfedebilir…..sırt, kalça bacak, boyun bölgelerinizdeki zonklamanın aralıksız 34 saat (2 saat genel ihtiyaç molası :) bilgisayar başından ayrılmadan anime izlediğiniz, okuduğunuz, araştırdığınız ahanda buda varmış :o :o :o diye hayretler içerinde kalarak geçirdiğiniz zamandan dolayı olduğunu keşfedip aslında üzüldüğünüz şeyin ??? günler neden 30 saat falan değil diye kendinizi düşünürken bulduğunuz zamanlar olduğunu… fazla dozda anime almaktan dolayı etrafınızda ki insanlara (onlar tarafından garip gelen :P ) yüz ifadeleri, mimikler, sesler vs.şeklinde davranışlar sergilerken yawf aslında onunda şöyle yapması gerekiyordu tıktık animede böyleydi :-\ şıkşık animede şöyleydi :-\ neden gerçeği böyle değil diye akılınızdan geçirirken yalnızlığınıza bu akşam dofdof animeyi izleyeceğim düşünceleri ile eşlik etmektir… yeteneğinizin ve bilgilerinizin,, gerçek hayatın,, aklınıza yada hayal gücünüze yetmediği gerçeğini, zorluğunu yaşamaktır…tüm bunlara rağmen hala aynı heyecanla ve çoşkuyla animeleri ( --yaşamaktır ) izlemek galiba,,, tutkunuz olduğu sürece,, her şey vızıltı gibi geliyor insana..... Anime izleme tutkunluğu adına neler yaptın&yaparsın ?? sorusunun uzun bir cevabı (-yine çok yazdım yaaa :-[ uzun oldu ama sanırsam iyi oldu :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.