Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Durum güncellemeleri bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İzin dönüşlerinden nefret ediyorum... Ahhh midemmm :'(

2. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

@Barış umarım yüzün kara çıkar bu konuda :emoticon-00136-giggle:
      @Nayruuuu sorma yaaa ben unuttum o gün :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: ertesi gün aklıma geldi ahanda tam böyle yaptım kafamı  :head-crazy-rabbit-emoticon: İnsan haber verirdi beraber giderdik ben de unutmamış olurdum :hate-crazy-rabbit-emoticon:

3. Nayru

Nayru

next time diyelim

şimdi bir şey derdim de değil o kafayı duvara vurmak, çok daha farklı şeyler yapardın

o bakımdan susuyorum 

4. Mileydi

Mileydi

İnşallah bir dahakine :floating-crazy-rabbit-emoticon: Söyle söyle ben meraktan çatlarım :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

3. Büyük bir iştahla okuduğun bir günde 52 bölüm bitirdiğin manganın ertesi gün lisanslanıp kaldırılması nasıl bir dramdır :S

4. FC açacağım -şu köşeye kötü kadın gülüşü bırakıyorum - Çok pis planlarım var :D

2. Mileydi

Mileydi

Ağırlıklı olarak sanırsam öyle olacak ama biraz daha kapsamlı yapmayı düşünüyorum siz karşı cinslerimiz de ilgilensin diye :D Hala üşeniyor hala imza bulamadı öyle kaldı durumda :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

mehhh Yakışıklı Erkek Anime Karakterleri gibim bir şey. Bishounen FC :P

4. 하나님
    2. Mileydi

Mileydi

Ayrıca dark temada sağda atılan iletileri görebildiğim için benim işime geliyor abuk bir ileti var mı diye her konunun içine girmekten daha kolay :bike-onion-head-emoticon:

3. Heimatlos

Heimatlos

Yok benim için çok güzel beyaz olunca gözlerim akıyor :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Beyin yakmayan sorulardan oluşan güzel bir anketmiş yaptım yolladımda fantastik+shounen izleyen biri olarak tercihde fantastik yapmak zorunda kaldım o iyi olmadı sadece bir seçenek hakkı :/

5. Ekranı kırmanın hazin sonu pc yi televizyona bağlayıp tüm görsel algılarımın ayarını bozmak o.O

2. Singularity

Singularity

ben 120 ekran tvye bağlıcam diye can atıyorum pcyi siz tv den kaçıyorsunuz sajdklfhkjsadf gerçi gene en sonunda tv alıp pcye bağladım

3. Mileydi

Mileydi

Tekrar dip not düşüyorum, film izlemek, oyun oynamak için evet tv süper ama konu bir şeyler okumak falan olunca berbat :/

4. Singularity

Singularity

bende o sorun olmuyor sorun yanda istenmeyen bir reklam çıkınca evdekiler yakalayınca nasıl açıklayacağım :D

6. Forumu uğramıya uğramıya hem ben hem kurallar unutulmuş anlaşılan...

2. quincy

quincy

Hoş geldin abla. Bir de şu mesajı açsan :/

3. Mileydi

Mileydi

Sağ ol Bedri hoş buldum mesajım açık bro o.O

4. Mileydi

Mileydi

Mesaj açıkta dolmuş :D temizleyip geliyorum :P

7. Skyp listemdeki kişilerden bazıları bu kişi kişi listenizde değil diye yanında soru işareti ile bana uyarı veriyor ne demek bu önce ekliymişim sonra silinmişmişim o.O

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Vayş Zalımsın, bir iğne verde reset için beynime dürtükliyim, modem hesabı :D

3. Mileydi

Mileydi

Vermem sen gel ben bizzat ellerim ile batırırım o iğneyi hatta iğne değil çuvaldız bile olabilir :D

8. Sahaf tanıdığı olan var mıdır? Şehir fark etmez...

2. LeornKayn

LeornKayn

Sahaf nediri googleyede sorabilirsin.Aydınlatayım dedim.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:İzmir'de öyle eski kitaplardan satan bir yer vardı Mualim Naci'nin Ömer'in Çocukluğu adlı kitabını arıyordum bulamadım demek ki başarılı bir yer değil.

9. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

2. Estable

Estable

Ben son sıralar hep buralardayım da,  ya forum çok ölü ya da fazla tınlanan eleman değilim ((:

3. Mileydi

Mileydi

Seni tanıyan kaldı mı benden başka ?

4. Estable

Estable

Nerede o popi gençliğim ? Ehh yeter işte fazlasında gözüm yok ?

10. Saçmalık.... İşin suyunu çıkartmayın bence...

2. Beytize

Beytize

yaa anlatsa birisi noluyoo forumdaaa :crying:  

3. Heimatlos

Heimatlos

Forumda 1940 gibi bir hava var her an patlak verebilir bir şeyler yikil.gif

4. Beytize

Beytize

ne gibi bişiler :ahaaah-onion-head-emoticon:  bu arada bildirim sesi değişmiş forumun ödüm patladı nerden geliyor diyorum bu kız sesi :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

11. Yeni forum kuralımız hayırlı olsun...

31) TAÇE çevirileri adı altında bulunan fansubumuza ait çeviriler bölümüne sınırlandırma getirilmiş olup yorum atmadan konu içeriği gözükmemektedir. Yorum atarken lütfen kurallara uyalım. Gereksiz yere laf atan, anlamsız saçma salak ileti atan, Türkçe yazmaktan aciz, TAÇE 'yi veya herhangi bir fansubu, açıkca veya kapalı bir şekilde yeren, kim olursa olsun uyarı verilmeden forumdan uzaklaştırılacak, tüm iletileri silinecektir. Banlanan üyeler konusuna da üyenin bilgilerinin ve sebebin yazılmasına gerek yoktur.

2. Mileydi

Mileydi

Ben de memnunum bu sayede aa bizde bu seride varmış diye rast geldiklerim bile oldu, @LeornKayn, sana serbest :D Forumun güzide üyeleri için bu kural esnetilebilir (:

3. LeornKayn

LeornKayn

O güzide üye artık kötü davranışlı bir kötü çocuk nihahahaa kötü davranışlarım var :super-onion-head-emoticon: esneklik istemiyorum çünkü bir daha uğramayacağım oralara fena patakladılar beni orada :beaten-onion-head-emoticon::bike-onion-head-emoticon:

12. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

13. İnsanlar yorucu...

2. pegasusejder

pegasusejder

Ben dedim şimdi yaza yaza yoran insanlar biz olacağız diye :)

3. Mileydi

Mileydi

Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz:dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Seviyoruz seni Vega admin :) :admire2-onion-head-emoticon:

14. Psycho-Pass 3. Sezon :embarrassed4-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Bence 2. sezonun iyi olmamasının sebebi hepimizin bildiği 2 karakterin boşluğunun dolmamasından kaynaklanan eksiklikti. Doğru karakterlere odaklanırlarsa 3. sezonda iyi bir iş çıkabilir.

3. Amygirl

Amygirl

İkinci sezon bence gayet başarılıydı. İlk sezonda bazı yan karakterlerin fazla ön plana çıkması ikinci sezon kötüymüş gibi algılanmasına sebep oluyor ki özellikle Kougaminin ikinci sezonda olmama sebebi animenin ana karakterinin Akane olmasını hatırlatmak için bence.

Üçüncü sezon gelecekse çok mutlu oldum ^^

4. Red-King

Red-King

Makishima gibi bir villian ortaya çıkarabilecekler mi orası muamma çünkü onun ve Kougami'nin arasındaki rekabet gerçekten de çok farklıydı.

15. Ao no Exorcist 2017 yeni sezon geliyor...

2. Mileydi

Mileydi

Okuduğuma göre olacakmış :bike-onion-head-emoticon:

3. Red-King

Red-King

Shiro Fujimoto :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

4. historianWeeb

historianWeeb

bak yediğim bi spo geldi aklıma ne koymuş ya :d 

16. Can Sıkıntısı........

2. Mileydi

Mileydi

Tam ekip kuruluyor ben gidiyorr olmaz ki neyse hafta sonuna randevu yazın bana :D

3. Strix.

Strix.

tamam olur :D

17. Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni

2. Mileydi
    3. veritas

veritas

Düşünmen yeter saol. Ben ingilazcamla bakacam yorumlara ama önce izleme listemdekileri eritmem lazım. O kadar niyetlenip made in abyss izlemedim daha.

piki :D @LeornKayn

4. LeornKayn

LeornKayn

Düşünebiliyorum öyleyse varım :onion_emo_2_by_theg_force:

18. Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk diye dolanıyordu animesi çıktı değerlendi. Tokyo Revengers mangasına kimse bakmıyor, animesi gelecek yakında millet oooo diye takılır peşine ahanda yazıyorum şuraya, 

Ryuuguuji

Spoiler

(nam-ı diğer Draken kendisi enişteniz olur ona göre)

veya Manjirou

Spoiler

(nam-ı diğer Mikey)

diye dolanan milleti görüyor gibiyim :onion_emo_2_by_theg_force:

2. Caprihorn

Caprihorn

Tokyo Revengers'ın mangası güzel olmuş umarım animeside güzel olur.

@Barış D. Baryshx Öyle deme ya.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

3. Mileydi

Mileydi

@Barış D. Baryshx genel izleyici kitlesinin animasyon kalitesini umursadığını pek sanmıyorum. Kavga dövüş hor gür olsun yeter onlara birazda fan servis ekle hopp işte bir numarasın...

4. Mileydi

Mileydi

@Gallardo Son dönem okuduğum en serilerden biri bana göre, fazla uzatmadan, mantık sınırlarını absürd bir şekilde darman duman etmeden tadında bıraktı mangaka, hele ki ana katakteri beni benden aldı Manjirooo yok Tanjiroo :evil-smile-onion-head-emoticon:

19. Mesaj kutum dolmuş :O Ama mesajlarımı silmeye kıyamıyorum :'( Bunları bir ara yedek neyim yapabiliyorduk hala yapabiliyor muyuz ?_? Forumu kullanmayı bilmeyen admin val.9165415451  Araştırmaya üşendim bilen biri söylesin yawf :P 

2. Estable

Estable

Sil gitsin hepsini :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

3. Nones

Nones

Benimkileri silme. Tşk. :loveloveplz:

4. Sydno

Sydno

Merhaba, @Mileydi 

yedeği server root yetkisi olmadan yükleyemezsiniz forum kurucularından yardım isteyebilirsiniz.

20. 3-Gatsu no Lion - Fune wo Amu - Mobilet Suit Gundam İron Blooded Orphans seri kıtlığı çekenlere duyurulur.

2. Mileydi

Mileydi

Yok karakter araştırması için nette gezinirken yedim :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Mobile suit gundam thunderbolt u da öneririm ama tek bölüm olanı izle zaten 4 bölüm olanının toplanmış hali süper hüper di :embarrassed1-onion-head-emoticon: 

3. Gallardo

Gallardo

Sen spoiler'ı çağırmışsın resmen :D öbür türlü yorumlarda kör spoiler'a denk gelseydin daha kötü olurdu :D

Eve no Jikan hesabı... Thunderbolt'u da ekliyorum o zaman. 2. sezonu da yeni çıkmış: 

https://myanimelist.net/anime/34391/Mobile_Suit_Gundam_Thunderbolt_2nd_Season

4. Mileydi

Mileydi

Evet ben kaşındım itiraf ediyorum ama hiç aklıma gelmemişti spoiler yiyeceğim :bird-onion-head-emoticon: Benim izlediğim Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December Sky https://myanimelist.net/anime/31973/Mobile_Suit_Gundam_Thunderbolt bu linkdekinin yeni versiyonu mu tek bölüm olarak yayınlananımı desem bilemedim diğerini yeni görüyorum azcık inceleyeyim :bike-onion-head-emoticon: 

21. Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümkünse olmayan, hafif uzun soluklu  webtoon aranıyor...

2. Mileydi

Mileydi

Ayyy düzün bir aksiyon mangası-webtoonu-manhuası-mahwası bulmak çok mu zor :drama-crazy-rabbit-emoticon: Bir adet var ama daha çok yeni başlamış hiç içimden okumak gelmiyor devam serisi :bike-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Tamamlanmış bulmak zor 

Yaoi devamke :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Feng Shen Ji okudunuz mu, okumuşunuzdur diye düşünüyorum. Mesela Dorohedoro var, aksiyon komedi shounen seinen arası bir manga onu da okuyabilirsiniz. @Vega

22. Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım :evil-smile-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Merhaba Vega admin. :) Bazen zevk almak amaçlı oyun köşesinde oyun oynuyoruz. Eğer kastınız bizsek oyun köşesini ileti kasmak için değil tamamen zevk amaçlı yazdığımızı belirtmek isterim. Muhabbet mekanında da olduğu gibi oyun köşesinin de yazdığımız zaman ileti artma olayını kapatırsanız seviniriz. :) Çünkü bizim tek amacımız eğlenmek ve ileti kasmak gibi bir hedefimiz yok. Oyun köşesinin iletisi kapatılırsa bizde rahat rahat oyun oynarız. 

İyi günler, kolay gelsin. :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tehdit içeren admin uyarılarına hasret kalmışım. Oooh iyi geldi be. Dünya varmış. ??

4. Estable

Estable

Tüh, bende yıllardır ''düzenli üye'' diye duruyor, tam da aklımda ileti yağdırıp ''havalı üye'' olma hayali vardı  ^^

23. Foruma bakıyorum, konulara bakıyorum, atılan iletilere bakıyorum, bakıyorum sadece üyeler, üyelerimiz ne zaman kurallara uymadıklarını fark edecekler diye.

2. Mileydi

Mileydi

Burada ki uyarısız durumu yanlış anlaşılmasın hani yazıyoruz imzanız kurallar uymuyor, videoları spoilere alın, 18 puntodan büyük yazmayın vs. onlar yok artık diğer uyarı durumu devam ediyor elbette (:

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Her zaman ki gibi çok haşinsiniz senpai :D dediklerinize aynen katılıyorum, ben denk gelen imzaları siliyorum valla, uğraşamam birde...

4. Mileydi

Mileydi

Yine de iyi niyetliyim buradan ilan ediyorum yapacaklarımı anlayanlara :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.