Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

İletiler bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede? 

Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söylenmişsinizdir, ama bu söylenmeler hep içinizde kalmıştır, sevmedim dersem kesin döverler diye…

Ya da tam tersi bir durum söz konusudur, çoğunluk seriyi yerin dibine sokarken, ee ama bu güzel nesini beğenmediler dersiniz, ama o dersiniz kısmı hep içinizde kalır.

İşte varsa böyle aklınıza gelen seriler buyurunuz, paylaşınız…

NOT: Tüm animeler büyük emek ve paralar ile yapılıyor eleştirirken lütfen, bu çöp, iğrenç, gibi saçmalıklar ile değil uygun ve saygılı bir dil ile sebeplerinizi yazınız, kimse kimsenin beğendiği veya beğenmediği animeyi aşağılama hakkına sahip değildir. Bu tür yorumlar görüldüğü takdirde silinecektir.

Spoiler

Bu konunun değişik versiyonları açılabilir aslında ? Gündelik hayat, film ve diziler gibi ? Neyse şimdilik animeler hali ile kalsın ?

2.  

K.O.R (Kimagure Orange Road) TRT ekranlarında Portakal Yolu adı ile izlediğim, neredeyse ilk aşkım sayılabilecek Kyosuke ile tanışıklığım, çok az olana bayan karakter haremimde ayrı bir yeri olan Madoka ile buluşmam onların sayesinde anime dünyasını keşfetmem ahhh bende yeri çok ayrı bir seridir. 

Dolbuck (Tokusou Kihei Dorvack ), Mugennn ?

Sei Juushi Bismarck (Saber Rider And The Star Sheriffs) En son Janset ile Shinji için kavga ettik o benim hayır benim diye ?

Aslında bayağı çok var ama bu 3 seri en sevdiklerim ?

Gallardo, 16 saat önce yazdı:

bunca anime izleyip bunca cool karakter tanıdıktan sonra hala çocukluğumdaki kadar havalı gelecekler mi bu sorunun cevabını bulmak lazım ☺

Gelmiyor, gelemiyor... En azından bana olmadı, eski heyecanla izleyemedim, belki çocuk olmanın verdiği hayal dünyasının zenginliği, belki o zamanın imkanlarının kısıtlı olması dolayısı ile ekran başında beklenilen saatlerin hazzı olmadığından bir şeylerin eksikliği hep dürttü, o yüzden tekrar izlemiyorum o eksik duyguya kapılır hayal kırıklığı yaşarım diye ?Hoş belki de tam tersi olur ?İlerde bir şans verebilirim bende ki bu sevgi oldukça ?

3. Ne çok doğum günü kaçırmışım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Kaçırdığım tüm doğum günlerini kutluyorum hepinize bir sürü iyi dileklerimi gönderiyorum içlerinden biri mutlaka size rastlar öyle canı gönülden diledim yani :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:@Nones  İnci tanem gomen yaa yüzüm yok sana ama yine nice yeni güzel sağlıklı ve istediğin gibi yeni yeni yaşlanmalar :loveloveplz: Vardiyanı bilmediğimden arayıp da uygunsuz zamanlarda rahatsız etmek istemedim :beaten-onion-head-emoticon:Affet beniiii :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

4. dortseker, 6 saat önce yazdı:

Aslında üzülerek bir şey söylemek istiyorum forumda bildiğime göre yeni olduğumuz için pek göze batmamasını düşünerek söylüyorum forumda anime önermek ve istemek yasakmışş sanırım. doğru bir bilgimi emin değilim aydınlatılırsam çok iyi olur:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:    güzel bir yorumdu teşekkürler ayrıca dediklerin ikisine de bakıcam ikinci dediğini zaten duymuş gibiyiim :D 

Öncelikle günaydın forumdaşlar... Forumda anime önerisi istemek veya vermek yasak değil, forum kurallarını okursanız yeterli bilgiye sahip olursunuz.

Anime ve manga önerileri için forumumuz da konumuz mevcuttur. Orayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Açmış olduğunuz konuya gelince belli bölümlerde konu açılması için üyelerin 150 iletiyi doldurması gerekiyor, bu yüzden taze üyelerin konu açmasına pek sıcak bakmıyoruz, sebebi ise %99,99 forumda olan konuları iyice araştırmadan benzer veya aynı konuları açmaları ve bununda forumda konu kirliliğine yol açması.

Konu fena değil en azından hatırladığım kadarı ile benzer konumuz yoktu vardı ise de eskimiştir büyük ihtimal, umarım üyelerimiz katılımlarını esirgemezler. Konunuz yanlış yere açılmış olup taşınmıştır.

Gelmişken konu ile ilgili de yazayım :smiley43:

Sözleri az olan bir seri izlediğimi pek anımsamıyorum ama sözleri ile beyinde fırtınalar yaratmış çok seri var özelikle, Legend of the Galactic Heroes ( Ginga Eiyuu Densetsu) izlemeyen var ise açıp izlesin neredeyse her diyalog bir ders niteliğinde olup, politika, din, askeri ve sosyal yönden zamanın en güzel tespitlerini yapmış ve bu tespitlerde hala geçerliliğini koruyan, her ne kadar hayal dünyası olsa da yaşadığımız çağın bakış açısını neredeyse aynı paralellikte ele alan muhteşem bir yapıt bana göre.

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu ve The Tatami Galaxy 'de muhabbet bolluğu olan diğer animelere örnek verilebilir.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.