Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

İletiler bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ellerinize emeklerinize sağlık :cheer2-onion-head-emoticon:Bunca zaman tamamlanmasını bekleyen çok kişi vardı, anime camiasında yarım kalması ile haksızlığa uğradığını düşündüğüm bir kaç seriden biriydi nihayete ermesi gerçekten sevindirici sağ olun gençler :admire2-onion-head-emoticon:

Ban :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:Ginji :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Getbackers.full.594230.jpg

13cd75aa5606a0f6c083e5f1e61b1acdf90a3598.jpg

Tabi karizma halleri daha etkileyici ama chibi hallerine ayrı bayılıyorum yaaa hele Ginji muşmula surat yaa :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

11658932a862fc333a1891bb0f07a67a51be8cc7_hq.gif

tumblr_mbxzw0nv0B1r15il8o1_500.gif

tumblr_mvggf5oakU1s70pzko1_500.gif

tumblr_nl7imvannQ1sial0xo1_500.gif

2. LieWish, 3 dakika önce yazdı:

Sanırım bu aslında bir soru olduğu için burayı kullanmalıyım. pek kullanılan bir yer değilmiş.
    Her neyse, sorum garip olsa da başlıktaki gibi şu, "Nasıl Anime İzleyebiliyorsunuz?" site, internet falan sormuyorum. Ben aslında yaklaşık 3 yıldır seri bitiremeyen bir insanım. artık 20 dakikacık bölümler bile artık izlemesi zor geliyor. yaptığınız bir şey var mı izleyebilmek için? ya da bunu daha önce yaşamış çözmüş olan?

Kilit.

Forumu araştırmadan ve kuralları okumadan lütfen konu açmayınız.

3. Günlerden Yaşar KURT :loveloveplz:

Kendim Gibi...

Kendim gibi olamadım 
    Uzak durdum hep kendimden 
    Anılarım birer birer ah kırılıp döküldüler 
    Şimdi yoksun sonra yoksun 
    Orda yoksun zaten yoksun 
    Belki bir an belki bir gün 
    Hatırlamak o günleri 
    Şarkılarım birer birer ah kırılıp döküldüler 
    Şimdi yoksun sonra yoksun 
    Orda yoksun zaten yoksun 
    Lay lay lay lay lam...

Spoiler

Ver Bana Düşlerimi

Gitmek kolay hım ya sonrası 
    Silebilir misin 
    Sende kalan dudaklarımın nemini 
    Atamazsın biliyorum 
    Sende solan yüreğimi 
    Silebilirmisin 
    Atamazsın biliyorum 
    Senle solan yüreğimi 
    Ver bana düşlerimi 
    Ver bana gülüşlerimi 
    Yanarsın ah yanarsın 
    Verirsen bana kendini 
    Ver bana düşlerimi 
    Ver bana gülüşlerimi

Yanarsın ah yanarsın 
    Verirsen bana kendini 
    Gitmek kolay hım ya sonrası 
    Silebilirmisin 
    Atamazsın biliyorum 
    Sende solan yüreğimi 
    Silebilirmisin 
    Atamazsın biliyorum 
    Senle solan yüreğimi 
    Ver bana düşlerimi 
    Ver bana gülüşlerimi 
    Yanarsın ah yanarsın 
    Verirsen bana kendini

...

Spoiler

4. Rofh, Bir saat önce yazdı:

O konu çoook eski, ilgi göreceğini düşünmüyorum.

FC tarzı konularda zaman sınırımız yok aktiflik sınırımız var, açtığınız konudan çok daha kapsamlı ve bilgilendirici bir konu kişisel bir konu açıp ilgi çekeceğinizi düşünmek ile bahsi geçen konuyu canlandırmak ve ilgi çekici hale getirmekte attığınız ileti sayesinde de mümkün olabilir. Ayrıca kişisel listeler için bu şekilde konu açılmasını onaylamıyoruz. Manga öneri konumuza da rahatlıkla atılabilecek bir ileti için konu açılmasını doğru bulmuyorum. Başta da sizin dediğiniz gibi özensiz bir konu konunuzu düzenleyip daha bilgilendirici bir hale getirinceye kadar, kilit.

5. Fumi, 4 dakika önce yazdı:

Hayır :/

Alttaki Killing Stalking okumamıştır?

Okudu, okuyor ne lanet bir Manhwa dır o :get-out-crazy-rabbit-emoticon:Konu adından da anlaşıldığı üzere sorularımız anime üzerine olursa daha uygun olur, yinede soruna cevap vermek istedim :admire-onion-head-emoticon:

Alttaki Shokugeki no Souma izlemiş midir ??

6. Kikuchi, 7 dakika önce yazdı:

Sen gözüne çivi falan mı soktun ya :onion_emo_2_by_theg_force:

Lise de 0,50 ile başlayıp giderek yükselen bir grafik izledim çok istikrarlıyım bu konuda :big-eye-onion-head-emoticon: 30 undan sonra göz numarası büyümez demişlerdi ama benim 2 derece birden yükseldi ve yükselmeye devam ediyor demek ki biyolojik yaşım hala kendini bulamamış 20 lerin de sanıyor:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:Ama bu sadece gözler için geçerli diğer her yer gayet yaşının üstünde :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

7. Kesinlikle izlenmeli, konusu, işlenişi, karakterleri on numaradır. Her iki versiyonunu da bitirmemiş, filmlerini izlememiş insanların bir iki bölüm izleyip sonra da bu seri çöp demelerini mantıksız ve saçma buluyorum. İnaçlar üzerine herhangi bir tartışma yapmak istemediğimden kısa kesiyor ve izleyin diyorum. 

Tanıtım için teşekkürler.

8. Fan yapımı bu tarz videolar oldukça çoğaldı, izleyen kitleyi bir nebze tatmin ediyor mu yoksa beklentileri daha çok mu yükseltiyor emin değilim, 3.sezon söylentiler var ama kesin netleşen bir haber henüz duymadım, mangası da zaten iyice çetrefilleşti hayırlısı bakalım...  

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.