Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vega

Forum Admin
  • Content Count

4,269
  • Last visited

• Days Won

70

Reputation Activity

1. Beğen
    Vega got a reaction from anes for a status update,   
  2. Beğen
    Vega got a reaction from yumulonely for a status update,   
  3. Harika
    Vega got a reaction from esmaderdi for a status update, Yeni keşfim Ama okumak için biraz biriksin Omniscient Reader's Viewpoint Noveli bitmi   
    Yeni keşfim 
    Ama okumak için biraz biriksin 

Omniscient Reader's Viewpoint

Noveli bitmiş incilişçe bilen forumdaşlar okusun ama 
  4. Beğen
    Vega got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.   
    Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.
  5. Üzgün
    Vega got a reaction from DrClover for a status update, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  6. Harika
    Vega got a reaction from Toprakezgi for a status update, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  7. Beğen
    Vega got a reaction from Gallardo for a status update,   
  8. Teşekkür
    Vega got a reaction from DieNase for a status update,   
  9. Beğen
    Vega got a reaction from yumulonely for a status update,   
  10. Harika
    Vega got a reaction from DieNase for a status update, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
  11. Beğen
    Vega got a reaction from pegasusejder for a status update, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
  12. Beğen
    Vega got a reaction from NatsuJun for a status update, İnsanlar yorucu...   
    İnsanlar yorucu...
  13. Beğen
    Vega got a reaction from AnimeManya for a status update, İnsanlar yorucu...   
    İnsanlar yorucu...
  14. Beğen
    Vega got a reaction from pegasusejder for a status update, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
    Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.
  15. Beğen
    Vega got a reaction from DieNase for a status update, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
    Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.
  16. Beğen
    Vega got a reaction from yumulonely for a status update, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
  17. Harika
    Vega reacted to Gallardo for a status update, Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.   
    Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.
  18. Harika
    Vega reacted to veritas for a status update, Uzun zaman sonra üye olduğum bir siteyi hatırlayıp üyeliğim silinmediği için giriş ya   
    Uzun zaman sonra üye olduğum bir siteyi hatırlayıp üyeliğim silinmediği için giriş yapınca ben:
  19. Üzgün
    Vega got a reaction from Vigilante for a status update, Keiji Fujiwara vefat etmiş   
    Keiji Fujiwara vefat etmiş 
  20. Harika
    Vega got a reaction from Amygirl for a status update, Bitirdim geldim ID- Invaded şiddetle önerilir   
    Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir
  21. Karmaşık
    Vega got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Bitirdim geldim ID- Invaded şiddetle önerilir   
    Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir
  22. Karmaşık
    Vega got a reaction from sShoguNn for a status update, Ne kadar hızlı bir forumumuz var. Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...   
    Ne kadar hızlı bir forumumuz var.  Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...
  23. Karmaşık
    Vega got a reaction from Asperatus for a status update, Garip...   
    Garip...
  24. Üzgün
    Vega got a reaction from Nones for a status update, Çok iş, az şevk   
    Çok iş, az şevk 
  25. Beğen
    Vega got a reaction from Perfectum for a status update, Hem Solo Leveling, hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M   
    Hem Solo Leveling,  hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M dünyası :'(
  • Create New...