Jump to content

masaru

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

masaru kullanıcısının paylaşımları

1. diğer harem animelerindeki gibi aptal aptal kimi seçicem diye kararsızlık yaşamıyor . teknik olarak harem olsada ben haremden saymıyorum .
  2. masaru

Anime İstek ve Önerileri

tamamm teşekkür ederim uyarı yapılsada bi şey olmaz ama artı işaretiyle yanıt veririm
  3. harem ne alaka acaba ? .D merak ettimde 10 kere bitirdim izledim güzel bölümlerini harem kısmı nerde ben mi körüm
  4. romantik ve aksiyon falan seeviyorsan kesinlikle başla başkalarının dediklerine bakma . bütün bölümler güzel ama ilk sezonu ve 2. sezonun birkaç bölümün çok güzel çok beğeniyorum
  5. masaru

Anime İstek ve Önerileri

ya sonunu bilsem bile güzel kesinlikle amaaaa ben sonra 100 yıl ağlıyorum falan fenalık geçiriyorum yani uyuyamıyorum o yüzden : D
  6. masaru

Anime İstek ve Önerileri

orange da izlerim o zaman teşekkürler yine :)
  7. masaru

Anime İstek ve Önerileri

kakegurui benim en sevdiğim animelerden izlemediysen izlemelisin ... şizofreni diyebilirim fena psikopatlık içerir :D
  8. masaru

Anime İstek ve Önerileri

üsttekiki izledim ama 2. önerdiğini izlemedim o da aanime izleme listemdeydi kesinlikle izleyeceğim teşekkür ederimmm :)
  9. masaru

Anime İstek ve Önerileri

çook teşekkür ederimm your lie in april hariç diğerlerini izlememiştimmm : D çok mutlu oldum cidden teşekkür ederim . orange hakkında ne düşünüyorsun biliyorsan onuda bayadır bekletiyorum ... your lie aprilide sonunu öğrendiğimden beri yarıda bırakmıştım maalesef :( hepsini izlicem tekrar teşekkürler
  10. masaru

Anime İstek ve Önerileri

allah aşkına bana romance veya shoujo neyse ne ROMANTİK anime önerin kıtlıktayım bulamıyorum hepsini izledim nerdeyse yani yüzde 99 unu izlemişimdir ... Mutlu sonla biten olsa daha iyi olur ve grafiklere çok önem veriyorum . aksiyon romantikte olur , romantik içindeyse her animeyi izlerim siz önerin lütfen . romance hariçte izlemişliğim var spor konuluda ilgimi çekiyor ama lütfen romance önerin ... ayrıca noragami danganronpa kakegurui gibi animeler biliyorsanızda o derece güzel olan önerilerinize açığım... izleidiğim animeler: sao , lovely complex, amnesia, bokura ga ita,ookami shoujo to kuro,kimi ni todoke,kaichou,ao haru ride ,sukitte ii na yo ,tonari no kaibutsu kun ,akagami no shiriyuki hime ,chihayafuru , vampire knight , itazura kiss , diabolik lovers , kamisama hajememashita , hiiro no kakera , akatsuki no yona ,hakushaku to yousei , skip beat ,norn 9 ,hiyokoi ,ouran high school host club , shinrei tantei yakumo , la orda d oro , yuri on ice , tokyo ghoul ,death note ,taradora ,rakudai kishi ,noragami , watashi ga motete dousunda ,danmachi ,zankyou no terror , free , soredemo sekai wa utkuskii ,violet evergarden , code geass , mahoutsukai no yome ,kakegurui, dance with devils, kamigami no asobi ,code realize ,danganronpa, meiji tokyo renka, howls moving castle , your name , spirited away .. bu arada guilty crown güzel diyorlar başlasam mı bilmiyorum ama :) 1 bölüm izlemiştim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.