Jump to content

miki

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

Yok

miki kullanıcısının paylaşımları

1. miki

Adobe Photoshop

ya aralarında gerçekten fazla bi fark yok ama CS5ten kesinlikle çok memnunum. bende cs2den itibaren olan bütün sürümleri kullandım ve en rahatı ve kullanışlı olanı gerçekten CS5. çünkü cs5te insanların zorluk çektiği şeyleri kesinlikle geliştirdiler. mesela eskiden CS2 kullanırken gif yapmak için uğraşta uğraş. iki saat photoshopta gif hazırla, sonra imagereadye geçmesini bekleyip kaydet. CS3ü kullanmaya başlayınca ne kadar acı çektiğimi anladım CS2 ile. ;D hem ağır hemde yavaştı. CS4 tamamen değişikti ama onu fazla kullandığımı söyleyemem, cs5'e çok benziyor. yalnız cs5i cs4'ten ayıran birkaç özellik var. animation penceresinde layerlere tek tek sharpen uygulamak yok :D var ya bu uygulamayı öğrenince çıldırdım. eskiden giflerim güzel görünsün diye tek tek 50-60 layera sharpen uyguluyordum. CS5'te bunu tek seferde yapmak inanılmaz kolay. veya objeyi arkaplandan ayırmak... eskiden pen tool ile saatlerce uğraşırdık, şimdi nerde o :D CS5te objeyi seç, kenarları yumuşat ve 2 dakikada hazır bir resim. :D o yüzden CS5ten çok memnunum. =))
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.