Jump to content

jojocuadam

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    jojocuadam reacted to SecoTheWise in Anime İstek ve Önerileri   
    Merhabalar. Uzun soluklu bir anime arıyorum :) 2 senenin ardından anime izlemeye tekrar başladım ve en son yarım bıraktığım Boku no Hero Academia'yı baştan izleyerek iyice izleme aşkını körüklemiş bulundum. 4 sezonunu 5 günde resmen tükettiğim için bayağı bir boşluğa düşmüş oldum. Sevdiğim türlerde izlemediğim anime kalmadı diye düşünüyorum, çünkü bulamıyorum. Bu yüzden buradan biraz medet umuyorum.
    Shounen, seinen, tarihi kurgu, fantastik ve süper güç sevdiğim türlerdir. Favori animelerim Jojo, One Piece, Boku no Hero Academia, Naruto, Gangsta. diye uzar gider :) Kısaca bu türlerde, 10-13 bölümde kesilmeyecek bir anime arıyorum. Popüler olanları tahminen izlemişimdir, o yüzden çok bilindikleri yazıp kendinizi yormayın. 

dip not: spor animeleri de olur ancak izlemediğim kalmadı sanırım.
  2. Teşekkür
    jojocuadam reacted to Nagoya in JoJo Animesi için yardım.   
    Arkadaşlar Gintama bitince JoJo izlemek istiyorum tam izleme sırası varmı? bu animenin internette eski bilgiler var ve kafa karıştırıyor yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
  3. Teşekkür
    jojocuadam reacted to OmerIdemen in JoJo's Bizarre Adventure Spoiler Olacak Haliyle   
    Çoğu kişi part 1 2 den bahsetmiş jojo benim en sevdiğim ya bir yada 2. anime yanlız ilk anime olarak başlanmaz söyliyim bir kere izliceksen sonunda kadar izliceksin bazı sıkıcı saheneleri var ama geçme izle onu söyliyim bir şimdide her neyse

ARTILARI
    Kötü Karakterler
    Müzikleri
    Her Karakterin Ayrı Karakteristik özelliği Olması
    Çeşitliliği
    Özgünlüğü
    Mantık Hataları (Mantık Hataları Olduğu İçin Mükemmel Olan Bir Anime)
    Karakter İyi Kötü Yinede Acımamaları Örneğin Ay Bu Ana Karakter Yaşamalı Ölmesin Gibi Bir Olay Yok
    Kara Mizah

Eksileri
    Herkese Hitap Etmemesi
    Part 6 Hala Gelmedi :/
    Bitmesi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.