Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ari01

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Ari01

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Kadın

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Ari01

  Bu Söz Kimin?

  Aynen doğru :D
 2. Ari01

  Bu Söz Kimin?

  Çeviri olduğu için tam olarak olmayabilir ama, "Evet... ben... dünyalar yok eder... dünyalar yaratırım."
 3. Ari01

  Bu Söz Kimin?

  Armin olma ihtimali var mı?
 4. Gerçekten de herkes emek verip yazmış katılan herkese teşekkür ederim. Şahsen ben de herkesinkini okurken zevk aldım. Sonuçta ben de dahil :D çoğumuz dereceye giremedik ama tam FF Şampiyonu unvanına layık görülmemesi herkesin hayal dünyasının ayrı ve güzel olduğu gerçeğini değiştirmez bence. Ortaya çok eğlenceli ve zevkli fantaziler çıkmış. :D Yarışmayı düzenleyip bize bu zevki tattıran Adminlere de ayrıca teşekkür ederim. Böyle bir şey mümkünse eğer rica etsem bana da iletebilir misiniz?
 5. Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Hoşunuza gitmesini sağlayabildiğim için mutlu oldum. Tek demek istediğim: İlk bölümdeki işkence kısmında; çok uzun bir zaman, haftalar sonunda artık Sina'nın pes ettiğini, Rahip'in onun beynine onun gereksiz olduğunu ve yaşamaya değmediğini iyice vurguladığını anlatmaya çalışmıştım. Zaten FF, Sina'nın ölümüne dayalı sayılır. :( Ve artık bu psikolojik baskılar çok geldiği için, ölmeyi kafasına koyduğu için Keşif Birliği sanki bu durumu kabullenmiş gibi yapmak istemiştim. Ama elbette ki sizin düşünceleriniz de doğru. Okyanus kısmı içinse Armin'in mutlu olmasını istedim. :D
 6. Merhaba, çok tatlı ve biraz da - anime dolayısıyla- hüzünlendirici olmuş ellerine sağlık. Daha bugün Your Lie in April' in nostaljisini yapmıştım, anlatımın adeta gözümde o nisan havasını canlandırdı diyebilirim.
 7. Merhaba, yorumun için teşekkürler. Eren, Sina ve diğerlerini bekleyen uzun bir yolculuk var aslında aklımda. O yüzden hikayeyi yazarken bölüm bölüm yazmanın iyi olacağını düşündüm, hal böyle olunca her kısım 400-500 veya daha fazla kelimeden oluşacak. Diğer kısımları da ilerleyen saatler de yayınlayacağım. Yine de her şey bittiğinde önerin doğrultusunda bölümlere son bir defa bakarım.
 8. ATTACK ON TİTAN LANETLİ SUR 0. Bölüm 1. Bölüm 2. Bölüm 3. Bölüm 4. Bölüm 5. Bölüm 6. Bölüm 7. Bölüm SON
 9. Herkese merhaba ben Ari. Dün fanfiction yarışması için forumdaki ilgili kısıma fanfictionumun ilk bölümümü gönderdim ancak şu anda üzerinde hiçbir değişiklik yapamıyorum. Sanırım bu durum "Misafir" olmamdan kaynaklanıyor ama emin değilim. Bunun üzerine Türkanime'ye kayıt olmayı denedim ve başarılı oldum fakat kullanıcı adımı ve parolamı doğru yazdığıma emin olmama rağmen bir türlü foruma giriş yapamıyorum. Hesabınız kitlenmiştir diyor. O yüzden bu sıkıntım hakkında ilgili yere konu açamadım ve son çare buraya yazıyorum. Umarım bir sorun değildir bu. Son olarak da bu, fanfictiona bir değişiklikte bulunamama sorunu ile ilk karşılaştığımda bir yorum yazarak yardım almaya çalışmıştım, "yorumunuzun görünür olabilmesi için moderatör iznine ihtiyaç vardır." diyordu fakat üzerinden bir gün geçmesine ve birkaç deneme yapmış olmama rağmen yorumlarım da bir türlü görünür olamadı. Birkaç saattir bunun neyden kaynaklanabileceğini bulmaya çalışıyorum, yardımcı olabilir misiniz? umarım derdimi anlatabilmişimdir.
 10. Ben Ari. Dün fanfiction yarışması için forumdaki ilgili kısıma fanfictionumun ilk bölümümü gönderdim ancak şu anda üzerinde hiçbir değişiklik yapamıyorum. Sanırım bu durum "Misafir" olmamdan kaynaklanıyor ama emin değilim. Bunun üzerine Türkanime'ye kayıt olmayı denedim ve başarılı oldum fakat kullanıcı adımı ve parolamı doğru yazdığıma emin olmama rağmen bir türlü foruma giriş yapamıyorum. Hesabınız kitlenmiştir diyor. Son olarak da bu, fanfictiona bir değişiklikte bulunamama sorunu ile ilk karşılaştığımda bir yorum yazarak yardım almaya çalışmıştım, "yorumunuzun görünür olabilmesi için moderatör iznine ihtiyaç vardır." diyordu ancak bir gün geçmesine ve birkaç deneme yapmış olmama rağmen yorumlarım bir türlü görünür olamadı. Birkaç saattir bunun neyden kaynaklanabileceğini bulmaya çalışıyorum, yardımcı olabilir misiniz? umarım derdimi anlatabilmişimdir ve eğer bu konuyu yanlış yere açmışsam kusuruma bakmayın.
×
×
 • Create New...