Jump to content

Ari01

Kayıtlı Üye
    38
  • Last visited

6 Followers

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

3,043 profile views

Ari01's Achievements

1. Biraz geç oldu ama iyiyim Pega, sorduğun için teşekkürler. Sen nasılsın, nasıl geçti sınavın? Sabahtan günaydın diyeyim diye giriyorum mekana sonra derslerden tekrar girmeye fırsat bulamıyorum. Neyse en azından iyi olduğunu öğrenmiş oldum. Hafta sonuna belki yine girerim ama meçhul yani. :) :) İyi akşamlar herkese,
  2. Günaydın, iyi geçer umarım sınavın. ^^ Küçüklüğümden alışmadığım için olabilir. Evet, spor yaparken öyle kazalar olabiliyor malesef ki. :( Ama seviyorsan sıkıntı yok bence. :) Günaydın forum halkı.
  3. Tekrar ediyorum: Pes et!! :D Alışmayacağım. :D Tüh, çok hawli olamadın ne yazık ki. :D Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok tabii, biraz sıkıcı da yani.
  4. O kadar da zalim değiliz ya, oluyor oluyor tabii de, ben sana büyük bir ilerleme kazandığında söyleyeyim o zaman. :D Doğru yoldasın ama, böyle devam et. :D :D Biz konuşmaya devam ettikçe daha da etkilenirsin işte ne güzel. :) Benim de yaklaşık 70 gün sonra sınavım var, ona çalışıyorum işte ne olsun. :D Kolay gelsin sana da. Çok buralarda dolanma o zaman bakiyim, git dersine çalış ponçik şey. :D :d İyi, iyi bunu da anlatırım bir sonraki konuşmamızda. Ve sen demeden diyeyim; evet, ben de seninle konuşmak için can atıyorum!! Oldu mu bu sefer?
  5. Evet evet birleştiririz tabii ki de. :D Haa, anladım. :D Ballı seni :D Hm, düşüneyim bir... hayır. Bu kadar kolay güvenme diyen sendin. :D :D Ama iyi insansın yani, en azından bize karşı. İyi akşamlar Pega, :D, ben iyiyim, sen nasılsın? Ya aslında ben hayatın tehlikede olmasından çok zombilerin tiplerinden de korktuğum için diğerlerini seçmiştim. :D :D Yoksa her şekilde tehlikedeyiz zaten. :D Nedense hiçbir şekilde bisiklet sürmeyi sevemedim ben. Küçükken birkaç kere denedim ama sonra sevmeyince bıraktım. Belki biraz daha çabalasam sevebilirdim. Ama eğlencelidir eminim, hele bir de arkadaşınla sürmek. :) Ben aslında arkadaşlığımı asla kolayca bitirmem ya da isteyerek satmam onları. Sonuçta birlikte yaşanan anılar oluyor, onların hatrına canımı sıkan bir durum oldu mu olayı konuşarak halletmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar sadece iki kişiyle aramız bozuldu, onlardan biri o kızdı, diğeri de sınırını çok zorlamıştı. Kimlerle arkadaş olduğumuza dikkat etmemiz gerekiyor. :/ İyi yapıyormuşsunuz. :D :D Ben de hep bilgisayarı çok sevdim ama nedense hiç bilişim kulübüne girmedim. Aslında, ortaokulda bilişimdeydim şimdi hatırladım. :) Lisede daha çok arkadaşlarımla ortak zevk alabileceğimiz kulüplere katıldık. Ama zombilerin tipleri de çook korkunç. :D Pes et Rimel, asla robotların daha tehlikeli olduğunu kabullenmeyeceğim. :D :D Tamam belki silah konusunda haklı olabilirsdin ama iki durumda da hayatımız tehlikede oluyor zaten, en azından zombilerin öcü gibi yüzlerini görmeden öleyim. :D Daijoubu olmasın o? :D Ama ana fikri anladım artık kurtarırsın beni eğer zombiler gelirse. Robotlar ya da yeni favori lazerli yunus dostlarım gelirse de ben seni kurtarırım. :D Günlük tutmanın olayı o aslında zaten. Her gün yaşayacak yeni bir olayın olmasa da bir olay hakkındaki düşüncelerini, boş boş fikirlerini, ne bileyim ben mesela bazen animeler ve anime karakterleri hakkında yazardım, yazaqbiliyorsun. :D Sonra üzerinden zaman geçince belli bir olay karşısında o zamanlar nasıl düşündüğünü falan görüp nostalji oluyorsun ya da "Aa ben büyümüşüm" diyorsun. :D
  6. Evet yunuslar :D Ben yunuslar ve robotlar arasında kaldım aslında, teknolojik anlamda çağ atlamış robotlar her gün insanın karşısına çıkmıyor ne de olsa. Ama robotlarla savaşırken de ne bileyim Optimus Prime'dan falan da yardım alabiliriz... Ben yunusları seçerdim sanırım, bir değişiklik olmuş olur. :D Muhabbet mekanı sakinleri vs. Teknolojik Yunuslar. Oleyy. :) (Bize yardım edenler de dünyanın geri kalanı :) ) Kesinlikle ama kesinlikle Lise 2'ye dönerdim. :) (*Göz kırpar* , anladın sen :) ) Hem dersler rahattı, hem eğlenceliydi, hem arkadaşlarımla bayağı yakınlaşmıştım, hem nedense hayatım fazla düzgün gitmişti :D :D ... Çok güzelmiş senin için. :) Aynen, aslında o kralı olma hissi her okulu bitirdiğinde oluyor, ben ilkokul 4. sınıfken bile kendimi öyle hissediyordum. :) 8. ve 12. sınıflarda malum sınav yüzünden o kadar rahat olamadım ama tüm öğretmenlerin ilgisinin senin üzerinde olması fena bir his değil. :) Bizim sınıf şimdilerde sınıfça Among Us oynuyor ama çoğunlukla belli bir grup oynuyorlar. :D Bu çok mantıklı aslında. :) Ama teknolojik yunuslar diyince ben onları da biraz robotumsu olarak düşünüyorum. Hani böyle bir gözlerinden lazer falan saçıyorlar gibi. :) Yoksa tabii ki de ben de yunuslara zarar vermek istemem. Benim aynı şey Lise 2 için geçerli. O zamanlar çarşamba günü 2 bilgisayar dersimiz vardı okulda, ben genelde anime izleyip minecraft oynardım. Need for speed benim de en sevdiğim bilgisayar oyunlardan biri. Belki de 7 yaşımdan beri oynuyorumdur ara sıra, bana araba sürmeyi öğreten :), şimdi ehliyet almak için bu kadar heyecanlı olmamın en büyük nedenlerinden biridir. Ben zombilerden korkacağım için onların olmasını kesinlikle istemem. :D Genelde zombili filmler izlemem zaten ya da bazen zombilere benzer şeyler çıkarsa filmlerde, direkt gözlerimi kapatırım. Bu durum bir keresinde sinemada başıma geldi hatta. :) Belki şimdi artık korkmam, bilmiyorum, ama yine de riske atmaya gerek yok bence. :D En güzel seçeneklerden biri bence de çocukluğa dönmek. Lise 2. sınıfım bu kadar iyi olmasaydı ben de çocukluğumu seçerdim. Ne kadar az sorumluluk o kadar iyi diye düşünüyorum. :) Benim de çocukluğumda bir arkadaşım vardı, o zamanlar en iyi arkadaşımdı, 8 yıldır falan arkadaştık. Ama sonra beni bayağı üzen bir şekilde sattı gibi bir şey oldu. :/ O yüzden şimdiki arkadaşlarımı tercih ederim sanırım. Bir zombiler daha geldii. :) :) Ben teknolojik yunusları seçiyorum. :D 20'li yaşlarda özgür olmak da güzel olur aslında. :) Ama ben daha az sorumluluk alabileceğim bir yeri tercih ederim. Genelde sınav senesi olduğu için 8. sınıf insanların pek favori yılı olmaz ama sanırım artık ders çalışmaktan beynin yandığında falan sınıf ortamları çok matrak olabiliyordu. Ya da arkadaşlarınla ilişkilerin yine fena olmuyordu. Bizim 8. sınıfta cuma günü son iki ders sosyaldi, hala hatırlıyorum, artık beyni yanan sınıftaki birkaç tip türkü söylemeye falan başlardı. :D İlkokulda beraber takıldığım 5 kişilik bir grubumuz vardı ama ortaokulda o grubum dağıldı ve ben de neredeyse tüm ortaokul hayatımı tek bir arkadaşımla geçirdim. Azdı ama yine de beraber çok güzel eğlenirdik. Lise, tecrübelerime dayanarak, hem daha zor hem de daha eğlenceli bence. Ortaokul zamanlarına göre biraz daha özgür oluyorsun, bu iyi tarafı, ama öğretmenler seni yönlendirmeyi azalttığı için biraz daha sorumluluğun artıyor. :D Kaçıncı sınıfsın bu arada? En iyilerinden biri tabii ki de daha az, belki neredeyse hiç sorumluluğunun olmadığı 5 yaş civarları. Ben Lise 2'yi seçiyorum bu arada. :) Yeter artık bu zombilerden. :D Zombiler dışarıda dolaşırken benim odamda travmaya girmiş bir şekilde durmamı isteyen ne kadar kişi varmış ya. :) Korkunçlar, korkunç. :D Ama evet eğetebilirsek, en azından sizin için ekstra bir eğlenceli olurdu. :) Eğer böyle bir planınız varsa Rimel bana da bir T-Rex, ya da uçan dinozorlardan birini eğitiverin lütfen. :) Teknolojk, zırhlı, bir gözlerinden lazer saçan dev yunusları seçiyorum ben. Herkesin hayatında bir en güzel yıl oluyor. Ben de o yıllarda babaannemlerin yanına gitmeyi çok seviyordum, yazın gittiğimde 1 ay falan kalırdım. :) Ama 5. ya da 6. sınıfta en çok hoşuna giden nedir diye sorarsan, anime olduğunu bilmeden animeye başladığım yıl diyebilirim sanırım. Benim için Lise 2 olurdu. Hayatımdaki en iyi yıl olduğunu düşünüyorum, yani bir insanın hayatı nasıl tüm yıl boyunca bu kadar eğlenceli olmuş olabilirdi ki. Hem arkadaşlarımla çok eğlenirdim, hem derslerim rahattı. Ah, ah 10. sınıf. :) Ara sıra hala aklıma gelir bazen bir efkarlanırım bittiği için o yıllar. En azından iyi günlük tutmuşum da, bir 50 yaprak falan yazmışım, onları okumak yinre iyi hissettiriyor. Günaydın herkese
  7. Hıhı, sen diyorsan kesin öyledir. :) :) Bak geldim işte. Hadi yine sorayım, nasılsın? ^^ Ben de iyiyim Rimel, derslerle ve akıl sağlığımı bozmamaya çalışmakla uğraşıyorum. :D İyi akşamlar diğer forumdaşlara da , günün soruları geldiii. Sıcak sıcak, duymayan ve kalmasın. :D (Bilmeyenler için burada bana Soru Sorucu Ari derler de. :) ) Soru 1 : (Karşılaştığım en ilginçlerinden biri ^^) İnsanoğlunun kaderini tekrar çizecek en büyük ve son savaşı; robotlara karşı mı, teknolojik anlamda çağ atlamış yunuslara karşı mı, yoksa zombi olarak tekrar dünyaya dinozorlara karşı mı yapmak isterdiniz? Soru 2 : İstediğiniz herhangi bir yaşta olma hakkınız olsaydı hangi yaşı seçerdiniz? Seçtiğiniz yaşta 1 hafta olacaksınız?
  8. Hm, o zaman akşama sorayım ben en iyisi. :) Hem daha çok kişi olur, daha eğlenceli olur. Akşama girmek için de bahanem olur hem, yine uzun zamandır iyi bir sohbet etmemiştik. Görüşürüzz şimdilik. @Caprihorn, Rimel, gün içinde uğrarsan, nasılsın?
  9. Bir an buraya yazdığım aklımdan çıkmış. 😅Aynı konuştuğumuz gibiyim Pega. :) Birazdan 1-2 ilginç soru yazarım da kafanız biraz dağılır belki.
  10. Öyle bakınacağım neler var diye. Horimiya'yı ve Bungou Stray Dogs'u bitirdim, bir tane ismini unuttuğum bir isekai animesi vardı şu an ona bakınıyorum. Ama belli olmaz bir anda romantiğe de dönebilirim. :D Ya da film izlemek istersem gençlik romantizmi izlerim yine. Bak şimdi sana yazarken aklıma geldi, BSD'nin Wan bölümlerine başlamıştım ben, onu bitireyim hemen. :)
  11. Ben de iyiyim Pega, biraz vakit öldüreyim dedim, anime ya da film izleyeceğim şimdi. :D
  12. İyi akşamlar, Hazır foruma girmişken bir halinizi hatırınızı sorayım istedim. Nasılsınız?
  13. Kendi adına teşekkür ederim Dal gitsin aslında sohbete. :) Ne kadar çok kişi o kadar eğlence. Boş vakitlerinde genelde ne yaparsın mesela. (Seninle pek sohbet edemedik diye hatırlıyorum, böyle başlatayım hemen bir muhabbet :) )
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.