Jump to content
  • Create New...

Ari01

Kayıtlı Üye
  • Content Count

20
  • Last visited

About Ari01

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

422 profile views
  1. Vereceğiniz emekler için teşekkürler, kolay gelsin.
  2. İzlemedim. Alttaki Nanatsu no Taizai izlememiştir. (Bir anda oyuna dalmıştı)
  3. Çeviri olduğu için tam olarak olmayabilir ama, "Evet... ben... dünyalar yok eder... dünyalar yaratırım."
  4. Armin olma ihtimali var mı?
  5. Gerçekten de herkes emek verip yazmış katılan herkese teşekkür ederim. Şahsen ben de herkesinkini okurken zevk aldım. Sonuçta ben de dahil :D çoğumuz dereceye giremedik ama tam FF Şampiyonu unvanına layık görülmemesi herkesin hayal dünyasının ayrı ve güzel olduğu gerçeğini değiştirmez bence. Ortaya çok eğlenceli ve zevkli fantaziler çıkmış. :D Yarışmayı düzenleyip bize bu zevki tattıran Adminlere de ayrıca teşekkür ederim. Böyle bir şey mümkünse eğer rica etsem bana da iletebilir misiniz?
  6. Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Hoşunuza gitmesini sağlayabildiğim için mutlu oldum. Tek demek istediğim: İlk bölümdeki işkence kısmında; çok uzun bir zaman, haftalar sonunda artık Sina'nın pes ettiğini, Rahip'in onun beynine onun gereksiz olduğunu ve yaşamaya değmediğini iyice vurguladığını anlatmaya çalışmıştım. Zaten FF, Sina'nın ölümüne dayalı sayılır. :( Ve artık bu psikolojik baskılar çok geldiği için, ölmeyi kafasına koyduğu için Keşif Birliği sanki bu durumu kabullenmiş gibi yapmak istemiştim. Ama elbette ki sizin düşünceleriniz de doğru. Okyanus kısmı içinse Armin'in mutlu olmasını istedim. :D
  7. Merhaba, çok tatlı ve biraz da - anime dolayısıyla- hüzünlendirici olmuş ellerine sağlık. Daha bugün Your Lie in April' in nostaljisini yapmıştım, anlatımın adeta gözümde o nisan havasını canlandırdı diyebilirim.
  8. Merhaba, yorumun için teşekkürler. Eren, Sina ve diğerlerini bekleyen uzun bir yolculuk var aslında aklımda. O yüzden hikayeyi yazarken bölüm bölüm yazmanın iyi olacağını düşündüm, hal böyle olunca her kısım 400-500 veya daha fazla kelimeden oluşacak. Diğer kısımları da ilerleyen saatler de yayınlayacağım. Yine de her şey bittiğinde önerin doğrultusunda bölümlere son bir defa bakarım.
  9. ATTACK ON TİTAN LANETLİ SUR 0. Bölüm 1. Bölüm 2. Bölüm 3. Bölüm 4. Bölüm 5. Bölüm 6. Bölüm 7. Bölüm SON

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.