Jump to content

Ari01

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

2 Followers

About Ari01

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/01/2003

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,527 profile views
  1. Gelmek istersen @pegasusejder 'e uygunsa neden olmasın. :D Gruptan ayrılmakta ısrar eden sensin sonuçta. Beraber vahşi doğaya karşı savaşırız. Hatta sonra sıkılırsak iksirler yapıp topraktan zombiler çıkartıp onlara karşı da dövüşürüz belki :D
  2. size zarar vermem. :D Yeter ki beni adanıza alın. Sana bir şey yapmam. :D Ama Gorkokoto''yu bilemem. Hep böyle demek istemiştim. @Gorkito @BURUN-se aman san yolundan gidiyorum. :D
  3. Yaa şaka yapmıştım sadece. Demedim sayın isterseniz. :D
  4. Dediğim gibi yemeğe çağrılıyorum. Ama gitmeyin bir yere, bu sohbet çok eğlenceli. :D Geleceğim hemen. :)
  5. Yok öldürmek yakışmaz bana. Tekrar kawaii moda dönüyorum şimdi.
  6. Bir arkadasimla (öhöm sana bahsettiğim ) yapıyoruz böyle planlar. Olması sizinle de gideriz bir ara. :D Bana uygun ama.
  7. Hemen bıçak kullanma eğitimime başlıyorum. Görürsünüz beni o zaman.
  8. O değil de şaka maka ben düşmek isterdim. Distopik şeyleri severken hayatta kalma hikayeleri de dahil buna. :D Hem sözüm mekandan ve birkaç kişiden dışarı diğer gereksiz insanlar da olmaz.
  9. Zaten bizim de yanımızda getireceğimiz 3 şeyle iyi bir yer kurarız. Mesela ben @Gorkito ile iyi bir avlanma yapmak isterim.
  10. haklısın. Birazdan yemeğe çağıracaklar ama gün bitmeden kesin şöyle- Tamam buldum, ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey? klasiklerden. Edit: Adanın çevresi sularla kaplı ve nasıl oluyorsa şu içilebiliyormuş. Ve birçok hayvan ve meyve ağacı var etrafta. Yani kendi yemeğinizi getirmek yerine Thorfinn ya da Edward Elric'in yaptığı gibi avcılık yapabilirsiniz. :D
  11. Senin istersin de ben sormaz mıyım soru? :D (Yine soru düşünme belasını aldık başa :D)
  12. Sonunda hayvanlar hakkında bilmediğin bir şey.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.