Jump to content

Ari01

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Ari01 got a reaction from Ellen in Selamlar, Okumayacağım, yok okumayacağım dediğim AOT final bölümünden sızıntılar çıkt   
    Benim de kulağıma 1-2 şey geldi final chapter hakkında. Olayları falan neredeyse hiç bilmiyorum ama birçok kişi  büyük hayalkırıklığına uğramış duyduğum kadarıyla. :( En azından karakterlere yakışır bir son olmasını isterdim ben. 
  2. Teşekkür
    Ari01 got a reaction from Pseudohomophylus in Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının 8 Mart Dünya Kad   
    Sizinki de kutlu olsun. @Pseudohomophylus - san. 
  3. Beğen
    Ari01 got a reaction from Caprihorn in Sonunda kar yağıyor. Normalde pek sevmediğim soğuk havalara,ne zamandır havaların bu   
    Winter is coming 
    Soğuktan sonra sıcak daha bir tatlı gelir. :)
  4. Harika
    Ari01 got a reaction from Ellen in Düşününce sanırım mor saçlı kadın karakterleri diğerlerine tercih ediyorum. Favori ka   
    Teşekkür ederim. 
    Sakura mı? Sana hak vermek lazım o zaman. Onun kadar 'kanser' bir karaktere maruz kaldığın için senin adına üzüldüm. :)
  5. Harika
    Ari01 got a reaction from lostlonginus in Beyblade Burst'ü sevmeyenlere karşı diyeceğim yok ama burst'ten maksimum 10 bölüm izl   
    Foruma normalde pek girmem ama beyblade burst diyince bi yorum yapayım dedim. Sana katılıyorum. Ben de hem Burst'u hem de Metal'i izledim, belki de defalarca. (Ve yaşımdan hiç beklenmeyecek şekilde hoşuma da gitti :D Lui ve Valt'ın final maçlarını izlerken heyecanlandığımı hatırlıyorum.) Bence en mantıklısı, ikisini de ayrı birer dünyaymış gibi değerlendirmek. Açıkcası ben anime olsun yeter diyebilecek biriyim, (Çok da kötü olmasın tabi :D) İster beyblade, ister Yugioh, ya da ister bakugan... Bunların kalbimde yeri ayrıdır. Çünkü animeler nasıl olurlarsa olsun sen onları izlemek istedikçe hem karakterleriyle, hem izlettirdikleri manzaralarla veya o duygularla falan seni neredeyse her zaman kendi içlerine çekebiliyorlar. 
    Burst'un seyirciye sunduğu ortam biraz daha hafif kalıyorsa ne olmuş ki sanki? 
    Yani ben böyle düşünüyorum. Tabi bu duruma rağmen onların yine de biraz daha çocuk seviyesinde olduğunu kabul etmek de lazım. Bu da bir gerçek çünkü.
    Vay be bu kadar yazacağımı hiç düşünmemiştim, ne kadar biriktirmişim meğer içimde :D
    Bir de en sevdiğim karakter kim Burst'den? Merak ettim. Lui mi yoksa?

6. Harika
    Ari01 got a reaction from lostlonginus in Beyblade Burst'ü sevmeyenlere karşı diyeceğim yok ama burst'ten maksimum 10 bölüm izl   
    Lui, Shu, (Red Eye) bir de Wakiya diyebilirim sanırım.
    Free de iyidir ama.
  7. Harika
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.