Jump to content

ATHY

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

ATHY kullanıcısının paylaşımları

1. ATHY

Animelerde iyilerin kazanması

Ben de farklı seriler görmek isterdim ama klasik shounenlerin çoğu bu şekilde, yapacak bir şey yok. İzlediklerin de vardır ama birkaç anime önereyim. -Akame ga kill, Code geass, Danganronpa, Death parade, Dr stone, Kuroshitsuji, No game no life, Zankyou no terror aklıma gelenleri yazdım sadece belki ararsan daha fazlasını da bulabilirsin
  2. İkinci sezonu sebebiyle bıraktığım anime. Savaş sahneleri ön planda olmasına rağmen konu olarak yarım hissettiriyor. Kötü veya iyi diyemeyeceğim fakat anime kıtlığı zamanları için ideal
  3. Daha önce bir sitede vardı da kaldırılmış novel makine çeviri diye bir sitede daha var ama çevrisi pek iyi değil
  4. ATHY

WEPTOON önerebilir misiniz?

Shounen tarzı -The beginning after the end -Dimensional mercenary -Relase that witch -Winner takes all -Versatile Mage (animesi quanzhi fashi) -Dungeon reset -God of blackfield -Lookism... Yaoi Killing stalking -Painter of the night (açıkçası pek okumadım ama en bilinenler) Günlük yaşam (uyarı biraz romantizm/shojo) - I want to be you just for a day -Beware of the villainnes -Uncle cool - Lady baby -The reason why Realina ended up duke's manison -Who made me a princess
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.