Jump to content

Sp1ke

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

Sp1ke kullanıcısının paylaşımları

1. Sp1ke

Shingeki no Kyojin Genel Tartışma Başlığı

Final sezonu düşüncem
  2. Sp1ke

Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim

En çok finding sasuke'ye güldüm.Benimkisi de Lolicon Pride
  3. Sp1ke

Demon Slayer: Infinity Train

Manga okundu kafa rahatladı Haikurema sama anlatıvermiş ağzına sağlık
  4. Sp1ke

Merhabalar Gençlik

Ben her zaman kalıcıyım dostum :)
  5. Eh işte Emirhan ben , spike da diyebilirsiniz.Niyeyse 2014ten beri takip etmeme rağmen foruma yeni yeni alışıyorum.İlk izlediğim animeler Amnesia ve Code Breaker."Zero to Hero" Severim niye mi ? Çünkü Solo Levelling Memnun Oldum :)
  6. Valla animemiz bitti güzeldi bi sıkıntısını göremedim normal romantizm animesi işte farklı bir konsept olmuş kiralama olayı. 2. Sezon gelirsede izlerim manga spoileri aldım mizuhara mıydı neydi o esmer kızımız hala daha açılmamış bizim mc'ye trip atmaya devam ediyormuş.
  7. Hmm farklı bir konsept , güzel karakter tasarımları ve sürükleyici bir olay örgüsü olduğunu düşünüyorum gerek dövüş sahneleri falan . Böyle kimetsu no yaiba gibi shouboutai gibi yeni nesil animeler gelmeye devam ediceği için mutluyumda.
  8. Sp1ke

Video Oynatıcınıza Dikkat Edin

Gdrive en iyisi bence bütün animelerde o player kullanılmalı diye düşünüyorum.
  9. Sp1ke

Anime İstek ve Önerileri

valla ilk 5i izlemişim bugün toubun no hanoyeme diye bi anime buldum oda bitti ama hala önerilere açığım :)
  10. Sp1ke

Anime İstek ve Önerileri

Son zamanlarda erased ve kaguya sama izledim . Bunun gibi romantik komedi varsa sadece komedi yada sadece romantikde olur , önerirseniz sevinirim arkadaşlar :D Bu yıl çıkıpta izlemedigim (Gleipnir gibi) animeler varsa onlarada açığım.(yeterki anime olsun :p )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.