Jump to content

HamzAydemir

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

HamzAydemir kullanıcısının paylaşımları

1. Animesi mangasının önüne geçti ama heyecanını hiç kaybetmedi ilerde dahada iyi olacağına inandığım bir seri.
  2. Çeviri için teşekkürler bu arada "crow girl is best ever".
  3. HamzAydemir

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Çizimleri çok ilginç(iyi anlamda).Bölümler akıyor resmen ne ara bittiğini anlamıyorum bölümün.Anime webtoonu gibi gıcık olmamış.Webtoonda bamın salaklığından ve reçelin şerefsizliğinden irite olup atlaya atlaya okumuştum ama animesi akıyor maşallah.
  4. Abi birşeyin hem mangası hemde animesi mükemmel olabilr mi? Oluyormuş.Tüm içtenliğimle sölüyorum hayatımda bi animeyi bu kadar sevdiğimi hatırlamıyorum.Bütün duyguları yaşattırıyor kendisi.
  5. HamzAydemir

( 13 / 13 ) The God of High School

Çevirisine Ankateamden ulaşabilirsiniz.Webtoonu tam bir komediydi ve dövüş sahnelerini resmen hissettiriyordu.Tek eksiği güç dengesi ara sıra acayip bozuluyor fairy taildeki gibi birisine çok güçlü diyorlar övüyorlar falan sonra gelip tek yiyor yada normal tanınmamış biri hayvan gibi güçlü çıkıyor falan fistan.Açıkçası hiç bu tarz okumamışlar için heyecan verici olabilir ama beni baydığı için bıraktım.Animesinin çizimleri çok iyi olduğu için yeniden başlıyacam bakalım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.