Jump to content

MiracA

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About MiracA

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Son bölümleri ile mangaya devam etmeye başlayan animedir. 45. bölümlerdeki Momoshiki Arc'ından sonra mangaya devam etmeleri çok güzel olacak. Narutoyu adam gibi seven Boruto'ya katlanabiliridi ama biraz iradesizlik durumu var izleyicilerde sanki :)
 2. Merhabalar arkadaşlar, bu konuda sizlere Konayuki Plus + Wondershare kombosunu göstereceğim. Videoyu Arcadia Fansub'taki bir arkadaşımın Konayuki öğrenme isteğiyle benden video istemesi sonucu çektim. İnsanlar da öğrensin diye YouTube'a düzenleyip paylaştım. YouTube'a bakınca Türkçe tek kaynak olduğunu farkettim. Handbrake ya da sadece Wondershare Uniconverter kullananların işini görmesi için buraya atıyorum. Konayuki Plus + Wondershare kombo videosu: Yorumlarınızı bekliyorum. Hem buraya hem videoya. :)
 3. One Piece gerçekten evren dizaynı olarak villian dizaynı olarak karakter dizaynı olarak mükemmel bir animedir. Pişman olurum diyosun naruto bleach izlemişsin. Bunlardan sonra imkanı yok pişman olmanın çünkü aynı düzeyde bir durum üçü de. Kesinlikle başla derim. Uzun diye uzatıyorlar diye laf edenler var. Eğer uzunsa sağ yön tuşuyla geçebilirsin dimi arkadaşım?!?!?!! Adamlar yorum yapmak için yapmışlar gibi geliyor. Sanki 1. bölümden beri güncelsin de uzatmaları zoruna gidiyor. O kadar bölüm var atla geç sağ yön tuşuyla. Sakın uzun uzun atlamalar yapma bölümü izle ama atlayarak izle. 10 dan 11
 4. MiracA

  Boruto

  Anime normalde naruto kalitesinde olabilecek bir anime ve bence potansiyeli de çok yüksek ama animeyi para için fillerlarla doldurdular. Fillerlar biterse güzel bir anime olacak diyeceğim ama anime canona geçse öncesindeki 100lerce filler ne olacak? Anime sakat kaldı biraz. Mangasını okuyabilirsin ama. Ben manga sevmediğimden dolayı borutoya da bakmadım ama mangasındaki konu naruto gibi.
 5. Kanka eğer ki bu dediğin sorun efsane büyük başyapıtları izlemene engel oluyorsa, üstüne gitmen daha iyi olacaktır. Sana iyi gelmiyorsa izleme durumu olmayacak seriler bunlar. Örn: Naruto, One Piece. Sana iyi gelmiyorsa üstüne gidip kırabilirsin bence. Özellikle bu 2 animede karakterler savaş sırasında fazlasıyla erkeksi seslerle bağırıyorlar bence. Takılmak yerine çocuk, ergen karakterlerin sesinin ince olduğunu düşünmen daha iyi olur. Şimdi sana örnek olsun diye bakayım dedim ve buna denk geldim: https://www.youtube.com/watch?v=7hTK-Vq0O4Q Bu videodaki kişiler çözüm olabilir belki dinlersen.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.