Jump to content

orangesenpaii

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

orangesenpaii hakkında

• Doğum günü 05/06/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

orangesenpaii üyemizin başarıları

1. orangesenpaii

Haikyuu to the top

To the top ilk sezonla şimdiki arasında çok fark var ve kesinlikle o daha iyiydi. Yabancı sayfalarda yazdığına göre 2. bölümde değişmiş sonradan geri geçen sezonki stüdyoya döneceklermiş. Doğru mu değil mi net bir şey bulamadım gerçi umarım doğrudur. Soldakiler bu sezon sağdakiler geçen sezon.
  2. Full metal alchemist'i kime önersem beğendi ama herkesin zevki farklı sonuçta. Umarım beğenirsin izleyince önerimi ve rica ederimm :)
  3. Kimetsu no Yaiba ve Boku no hero academia izledim. Jibaku Shounen Hanako-kun ilgimi çekmişti merak ettiğim serilerden izlerim Kaguya sama pek ilgimi çekmedi çok kez karşılaştım Net juu no Susume' yi ilk kez duyuyorum göz atacağım isekai quartet izlemeden önce izlemediğim animeler var seride onları izledikten sonra izlemeyi düşünüyorum Teşekkür ederim öneriler için
  4. İzleme listesi yapıyorum yazacağım bu serileri de .Açıklama için tekrardan teşekkür ederim. :))
  5. Son bir kaç yılda çıkan animeler arasında bence en güzel anime. Her bölüm bir sonraki bölümü merak ettirerek bitti benim için. Mangasını da okumayı düşünüyorum. İzlemenizi öneririm.
  6. No Game No Life ve Erased izledim. Violet Evergarden ve Psycho-Pass izlemeyi düşünüp hala başlamadıklarımdan Gosick'e de bakacağım. Teşekkür ederim :)
  7. Konusu ve çizimleri alışıldık olmayan anime arıyorum. Örneğin güçsüz karakterin birden güçlenmediği, ana karakterin tüm kızları kendine aşık etmediği, sürekli aynı tarz esprilerin dönmediği klişelerden arınmış anime arıyorum :D İzlediğim animelerin sayısı çoğaldıkça bu tarz şeyleri sürekli görmek sıkmaya başladı...
  8. Full Metal Alchemist ( Çok karakter gelişimi yok yine de aksiyon ve hikaye konusundan izlemesi çok zevkli animedir. Yeri gelince güldürür yeri gelince ağlatır. En sevdiğim anime :D ) Blue Exorcist Attack on Titan Guilty Crown Kisejuu (Aşırı büyük bir amacı yok ama kendini çok geliştiriyor) Naruto (bayağı klasik ama izlediklerimin araaında en büyük power alan Naruto) Farkettim de bu tarzda izlediklerim hep popüler animelermiş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.