Jump to content

vicalucard

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

vicalucard kullanıcısının paylaşımları

1. Hevesim öldü demiyorum bunu yaparak heves kırmaya gerek yok diyorum
  2. Olabilir ama insanın heveslerini öldürmelerine gerek yok ayrıca salak değilim ben de araştırıp var mı yok mu bulabilirim kendi arkadaşımla yaratmak istediğim bir şeye böyle bir atılımda bulunmaları bence çok ayıp yardımcı ya da destek olmaları gerekirken ee ne gerek vardı buna tarzı bir yaklaşımda bulundu herkes
  3. Benim umrumda bile değil ama herkes gelip zaten öyle bir şey var yazdı yine aynı gereksiz tepkilere maruz kalmamak için yazdım bu sefer de böyle gereksiz bir tepki geldi :((
  4. :(((( dostum bu cevabı yazmak için uğraşmana gerek var mıydı gerçekten
  5. Not: Her gün yeniliyorum linki bu arada bazen unutabiliyorum ama sabırla bekleyinnn lütfennn Not2: Bir de böyle sunucular olabilir bizim tek isteğimiz keyifli vakit geçirmek size rakip olmak değil (:
  6. Daha önce de atmıştım görmüşsünüzdür amacımız sadece anime izlemek arkadaşlar her akşam oturup anime izlemeye çalışıyoruz (anime hakkında ya da dışında sohbetler ve anime önerileri falan da yapılıyor) Çok keyifli oluyor siz de bize katılmak isterseniz [lütfen anime izleyip sohbete katılacaksanız :)))))))))))] gelin: https://discord.gg/rdeNez
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.