Jump to content
  • Create New...

Jason19654

Kayıtlı Üye
  • Content Count

57
  • Last visited

About Jason19654

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/23/2002

İletişim Yöntemi

• AIM
    Sadece 12'den sonra online

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

755 profile views
  1. Peki bir şey soracağım, mangada da uçuyorlar mı ?
  2. Jojo part 3'de standların belirli bir menzili olduğunu söylemişlerdi ve stand ne kadar güçlüyse o kadar mesafesi azalıyordu peki Dio'nun stand'ı Za Wurado'nun özelliği zamanı durdurma belli bir çapta mı zaman duruyor yoksa tüm Dünya'da mı, eğer tüm Dünya'da ise niye Joseph Joester ondan kaçarken zamanı durdurmadı onu anlamadım. Bir de final dövüşünde standlar ile uçuyorlardı o zaman niye standı su olan adamla savaşırlarken uçmadılar.
  3. Üzdü... Bende çıktı diye seviniyordum
  4. Şu aralar Steins;Gate'i izliyorum ama bitince ne izliyeceğim konusunda kararsızım Fire Force'u yaklaşık bir ay önce izlemiştim ve ''eh'' bir animeydi 2.sezonu çıkmış ama izleyip izlememe konusunda kararsızım sizce izlemeli miyim?
  5. O tip uygulamaların amacı zaten gerçek hayatta hiçbir şey yapamayan insanların kendini iyi hissetmesi ecchi + harem de onun aşk ve se.... ohöm ohöm hali
  6. Cloudvideo biraz tehlikeli her bastığımda bu çıkıyor başka sitelerdede 18+ reklam çıkabilir yazıyordu ve basıncada açılmıyordu yani pek güvenilir değil dikkatli olun.
  7. Re:zero (beni yine suçladın geçende gif ararken bilip de sakladığımı sanmıştın lütfen bilmeden yargılama) (sohbet etmek güzel başkalarıyla ileti pek umurumda değil) (neyse ben jojo izlemeye)
  8. Little Witch Academia (İzlemesemde duymuştum)
  9. İnital D (canım sıkılmıştı mob psycho'yu da yanıtlıyacaktım üşendim)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.