Jump to content

Jason19654

Üyeler
  • İçerik sayısı

64
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Jason19654 got a reaction from Tsundere in Jojo Bizzare adventure   
    Aslında part 6,7,8 de var fakat onlar daha anime olmadı
  2. Teşekkür
    Jason19654 got a reaction from Alchemisto in JoJo Part 3 (Spoiler)   
    Jojo part 3'de standların belirli bir menzili olduğunu söylemişlerdi ve stand ne kadar güçlüyse o kadar mesafesi azalıyordu peki Dio'nun stand'ı Za Wurado'nun özelliği zamanı durdurma belli bir çapta mı zaman duruyor yoksa tüm Dünya'da mı, eğer tüm Dünya'da ise niye Joseph Joester ondan kaçarken zamanı durdurmadı onu anlamadım.
    Bir de final dövüşünde standlar ile uçuyorlardı o zaman niye standı su olan adamla savaşırlarken uçmadılar.
  3. Beğen
    Jason19654 got a reaction from hinataa in Ecchi Yada Harem   
    Doğru Mortal Combat'tan Jason Voorhees fakat Jason Voorhees normalde Mortal Combat karakteri değil 13.Cuma (korku kurgu) filminin baş karakteri
  4. Teşekkür
    Jason19654 got a reaction from 908 in Video Oynatıcınıza Dikkat Edin   
    Cloudvideo biraz tehlikeli her bastığımda bu çıkıyor başka sitelerdede 18+ reklam çıkabilir yazıyordu ve basıncada açılmıyordu yani pek güvenilir değil dikkatli olun. 
  5. Beğen
    Jason19654 got a reaction from Mutaika in Ecchi Yada Harem   
    ilk sırada çıkıyor :P
  6. Beğen
    Jason19654 reacted to mrsaitama in Code Geass R3'ün akıbeti nedir ?   
    R2 bu kadar iyi bir final yapmışken. R3 çıksa da izlemem artık ve bence çıkmasına da gerek yok.
  7. Beğen
    Jason19654 reacted to Amygirl in Neden Sezon Finallerindede Sadece Final Yazıyor   
    Açacağınız konuyu uygun başlığa açınız.

Bir animenin devam sezonu olup olmadığını serinin afişi altındaki bağlantılı animeler sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ya da myanimelist gibi bir siteden sequeli var mı öğrenebilirsiniz. Final o serinin finalidir nihai final diye bir şey yok. Sezonlu animeler diziler gibi birbirini takip eden sezonlar içinde gelmiyor çoğu kez. Yani bir animenin finali verilirken bazen devam sezonunun gelip gelmeyeceği belli olmuyor. 

Konu uygun bölüme taşınmıştır.
  8. Beğen
    Jason19654 reacted to Nankyoghon in Nanatsu no taizai mangası hakkında soru(soru-cevap kısmına topic açamadım)   
    Çok sağ ol dostum cevap verdiğin için
  9. Teşekkür
    Jason19654 got a reaction from Nankyoghon in Nanatsu no taizai mangası hakkında soru(soru-cevap kısmına topic açamadım)   
    Bence baştan oku evet biraz saçma gelecek ama mangası animeden daha güzelse biraz da olsa farklıdır 

10. Beğen
    Jason19654 reacted to Nagoya in Hunter X Hunter   
    İkisi de gayet güzel izlemezsen pişman olursun bence killua ve gon için bile izlenir 
  11. Beğen
    Jason19654 reacted to iamsherlocked in Hunter X Hunter   
    Hunter x Hunter 2 filme sahip. Bunlar; Phantom Rouge ve The Last Mission. Imdb 6,9 bence güzel bir oran bence kesinlikle izlemelisin. Gelecekte falan geçmiyor ikisi de phantom rouge adından da anlaşılacağı üzere hayalet takımı üyelerini konu alıyor. The last misssion ise gon ve killua gök kubbe arenasındayken olan muhabbeti anlatıyor. Hepsi bu bilgilendirebildiysem ne mutlu bana :) 
  12. Beğen
    Jason19654 reacted to Ellen in Haikyuu Tweeterda   
    Mangası final verdi henüz animesi bitmedi lakin karakterler gerçekten çok etkileyici. Her telden insan var. İster istemez insan bu karakterleri yine yeni yeniden görmek istiyor. Snk final verince de herkesin üzüleceğine eminim çünkü olay hikayenin bitmiş olması daha devam etme potansiyeli olmasa bile insan bu akış ve aksiyona bağlanıyor keza haikyuuda da öyle.
  13. Beğen
    Jason19654 reacted to QwQ in Black Clover   
    Tüm yorum yapanlara teşekkürler yorumlarini dikkatilce okudum ve izlemeye karar verdim naruto'yuda delice seven birisine iyi gelicektir.
  14. Beğen
    Jason19654 reacted to DarknesUnleashed in Black Clover   
    Kesinlikle doğru
  15. Beğen
    Jason19654 reacted to doksanmaru in Bungou Stray Dogs   
    kesinlikle öneririm üstteki arkadaşın yorumu anime ile zerre alakalı değil eğer zevkli bir insan isen kesinlikle izlemen gereken bir seri. bitirdikten sonra death apple movie izlemeyi de unutma. ^^
  16. Beğen
    Jason19654 got a reaction from DarknesUnleashed in Black Clover   
    alucard42 adlı kişiye sesleniyorum bence Naruto kadar iyi filan değil naruto tamamen kendine özgü ve güzel bir animeyken Black Clover bildiğin Naruto'nun yanında çin malı gibi kalıyor
    bildiğin ÇAKMA almışlar Naruto'yu bozup black cloverı yapmışlar 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.