Jump to content

suayip1905

Üyeler
  • İçerik sayısı

89
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

suayip1905 üyemizin başarıları

1. suayip1905

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

İnsanlara unutamayacakları bir final yaşatmak istiyorsa mangaka, Sasuke ölmeli. Sasuke seveni olduğu kadar sevmeyenide çok olan bir karakter onun ölümü muhteşem bir final olur herkes için. Ama manganın gidişatı mangakanın okur tepkilerine boyun eğeceğini gösteriyor. Hem mangaka Masashi Kishimoto bir röportajında Sasukeyi öldürmek gibi bir niyeti olmadığını hafifçe vurgulamıştı hatta Sasuke ye çok değer verdiğini söylemişti. Yinede belki unutulmaz bir final olma ihtimali hep var.
  2. suayip1905

One Piece İçin Güzel Bir Video

zaten o yüzden uyarı yaptım :D yinede sizinde hatırtlatmanız iyi oldu kimsenin anime zevki bozulmasın izlerken.
  3. One Piece için hazırlanmış güzel bir video özellikle müziklerini sevdim. Ancak uyarıyım 500 lü bölümlere kadar izlememiş olanlar için spoiller olabilir :D https://www.youtube.com/watch?v=cMmFX03n_DE
  4. suayip1905

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

https://www.youtube.com/watch?v=cMmFX03n_DE
  5. İlginç yargılama işini sen yapacaksın yani. Peki suçlu veya suçsuzu nasıl ayıracaksın. Ya yanlışlıkla masum birini öldürürsen.
  6. İyiki bu defter yok yoksa belkide birileride sizden sırf gıcık kapıyor ve ya nefret ediyorlar diye defteri kullanmaktan çekinmezdi.
  7. suayip1905

İlk İzlediğiniz Anime?

MTV nin genel yayın yaptığı zamanlarda bazı geceler anime gecesiydi ve Basilisk orada izlediğim ilk anime oldu tabi ondan sonra neymiş bu anime dedim ve bir başladım hala içindeyim :D
  8. suayip1905

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1-Bleach 2-Naruto 3-One piece 4-Faity Tail 5-Death Note 6-Shingeki no KyojinShingeki no Kyojin 7-Avatar 8-Another 9-Darker Than Black
  9. suayip1905

Mangadan Son Gelişmeler !

Mangada ilginç şeyler oluyor ve naruto giderek güçleniyor. Babasıyla oluşturduğu güç birliği savaşı kazanmaları için yeterli olmayacaktır ve bence sasukenin artık savaşta önemli bir rol oynamasının zamanı geldi. Nedense son bir kaç bölümdür sürekli geri planda.
  10. suayip1905

Buradan güncel takip edebilirsin.http://www.mangavadisi.net/
  11. suayip1905

Iki kere açınca akılda kalıyor. E tabiki bu değil akşamüstü internette yaşanan sorun nedeniyle oldu bu durum.
  12. Mangayı takip arkadaşlar son okuduğunuz bölümde neler oldu ve neler olacak sizce? Fikirler salınsın. Okuduğum son bölümde naruto obitoyu yenmenin yolunu bulmuş görünüyordu ve bunuda hocası rahmetli ero sennine borçlu. Üstelik babasını o kadar şaşırtıyor ki babası o küçükken kendi içine mühürlediği 9 kuyruklunun diğer yarısını ona geri verecekmiş gibi görünüyor. Naruto uçuşa hazır ve yeni güçler elde edecek gibi. Bakalım Sasuke neler yapacak asla geride durmaz buna eminim. Mangada narutonun elde edeceği güçler: - Sennin mode - Kyubi tüm çakrası (babandan da diğer yarısını alacak) - Itachinin ona verdiği güç.
  13. Arkadaş bu mangakalarin kafası nasil çalışıyor? Böyle bir hayal gücü nereden geliyor neden bizde de aynı hayal gucu yok¿
  14. çizgi dizi mi?? :huh: sınırda dolaşıyorsun başlığa çok yakınsın uyarması :D
  15. suayip1905

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Çerkez arkadaşıma katılıyorum ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.